Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Piedzīvojumu brauciens Siguldā – Dāmas rullē!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tev gribas atpūsties? Gribi reizē aktīvi pavadīt dienu, bet darīt to jautrā kompānijā? Gribi to darīt vienā no Latvijas gleznainākajām pilsētām – Siguldā? Ja atbilde kaut uz vienu no šiem jautājumiem ir pozitīva, tev noteikti jāpiesakās šai avantūrai – piedzīvojumu braucienam Siguldā „Dāmas rullē!”

Brauciens notiks 17.jūlijā. Tā mērķis ir, aktīvi pavadot dienu, izbaudīt Siguldas skaistumu, atrast dažādas vietas un lietas, komandās veikt interesantus un atjautīgus uzdevumus. Bet pamatā mērķis ir vienkārši visām kopā jautri pavadīt dienu! Tikai nenobīsties – šī brauciena mērķis nav pārbaudīt tavas velosipēdistes braukšanas prasmes un spējas!

„Visa pamatā būs stāsts par kādu neparastu sievieti un viņas aizraujošo piedzīvojumu Siguldā. Lai uzzinātu stāsta turpinājumu un to, ar ko tas beigsies, Tev būs jāseko norādēm, tādā veidā atklājot stāsta fragmentus. Pie viena iepazīsi arī skaistākās, interesantākās un arī mistiskākās vietas Siguldā. Lai uzdevumus būtu vieglāk veikt, talkā tiks dota karte un citi  palīglīdzekļi – kādi, tas lai pagaidām paliek noslēpumā,” intrigu par gaidāmo braucienu sēj trases veidotāja Anita Špoģe.

 

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 17.jūlijā, pulcēšanās startam plkst. 10.00 (vieta vēl tiks precizēta)

KUR: Siguldā

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura vēlas jautri un aktīvi citu sieviešu kompānijā pavadīt dienu un pievakarē ļauties laiskām sarunām; pieteikties var viena vai jau ar komandu (4-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: laba oma, vēlams fotoaparāts, velosipēds (ja pašai nav vai ir slinkums vest līdzi, Siguldā darbojas velo noma)

DALĪBAS MAKSA*: piesakot dalību pasākumā līdz 2010.gada 5.jūlijam un veicot dalības maksas iemaksu – Ls 3, maksājot uz vietas pasākuma dienā – Ls 4 no personas.

Lūdzam pieteikties, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 26369141 (Līga) vai 27484376 (Anita).

 

Mūsu draugi un atbalstītāji:

  • Siguldas dome
  • Viesnīca ****Hotel Segevold, sarūpējot īpašu pārsteiguma balvu
  • Katrs dalībnieks kā zelta ieguldījumu veselībā saņems atbalstītāja Vitamax vitamīnus, kas dod enerģiju, paaugstina garīgo un fizisko aktivitāti

 

Piesakies un tiekamies 17.jūlijā Siguldā! Dāmas taču rullē!

 

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, ūdens nodrošināšana, uzkodas finišā, piemiņas atribūti, pārsteiguma balvas u.c.

Dalīties.

Atstāt Ziņu