Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Piedalies un laimē bioloģisko alvejas želeju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasarī vislabāk redzams dabas spēks- kā no maza asniņa izplaukst sniegpulkstenītes, kā pumpuru pērles pārtop zaļā lapotnē, kā viss apkārt atdzīvojas, uzplaukst un iemirdzas.
Jau no senseniem laikiem sievietēs mitusi gudrība par to, kā izmantot dabas veltes dziedniecībā un arī skaistumkopšanā.
Arī mūsdienās, kad veikalu plaukti pilni dažādām kārbiņām un tūbiņām, mums joprojām padomā ir receptes, kā ar dabas veltēm uzfrišināt savu skaistumu.

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Biorganik izsludina konkursu „Daba dara mani skaistu”. Pastāsti, kā tu izmanto dabas veltes savā skaistumkopšanā un, iespējams, tieši tu būsi viena no piecām, kas iegūs balvu- bioloģiskās alvejas želeju ķermeņa un sejas ādas kopšanai.

 

Kā piedalīties?

 1. Uzraksti savu skaistumkopšanas noslēpumu vai recepti – kā ar dabiskiem līdzekļiem rūpējies par savu skaistumu (iesūtīt drīkst vairākus aprakstus). Tā var būt gan mājās gatavota skrubja, gan sejas, gan ķermeņa maskas vai matu maskas recepte, gan stāsti par to, kā tu ar dabas veltēm rūpējies par savu skaistumu.
 2. Sūti savas dabiskās skaistumkopšanas aprakstu uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi Konkursam “Daba dara mani skaistu”.
 3. Tava dabiskās skaistumkopšanas recepte tiks publicēta portālā SievietesPasaule.lv sadaļā Skaistumkopšana

Termiņi
Aprakstu par savām dabiskajām skaistumkopšanas receptēm un knifiņiem vari iesūtīt no 14.marta līdz 14.aprīlim

Vērtēšanas kritēriji

 • Iesūtītās dabiskās skaistumkopšanas receptes oriģinalitāte
 • SievietesPasaule.lv un Biorganik izveidotās žūrijas vērtējums
 • Lasītāju atsauksmes komentāros


Balvās – Alvejas želeja ķermeņa un sejas ādas kopšanai (250 ml)
5 konkursa dalībnieces iegūs Biorganik ražoto Bioloģiskās Alvejas želeju ķermeņa un sejas ādas kopšanai.

Šī želeja ir īpaša, jo tās sastāvā ir 95% bioloģiskās alvejas Aloe Barbadensis (Aloe Vera) un 5% kosmētikā izmantojamās vielas (pamatā biezinātāji (EDTA, Sodium carbomer), kā arī vitamīns A (Retinyl palmitate) un vitamīns E (Tocopheryl acetate). Želeja nesatur parabēnus un alergēnus! Želeja ir bez smaržas. Tā ir maigas konsistences un viegli uzklājama.

Alvejas želeju ieteicams lietot:

 • kā intensīvu mitrinošu ķermeņa un sejas ādas kopšanas līdzekli;
 • tā piemērota pēc epilācijas, skūšanās, solārija un sauļošanās;
 • ādas elastības atjaunošanai.

Želeju var izmantot arī kā sejas ādas kopšanas līdzekli pret pūtītēm, viegliem iekaisumiem, apsārtumiem.

Ziemā želeju uzklāj uz sejas uz nakti kā intensīvu mitrināšanas līdzekli; vasarā vai siltā laikā – no rīta kā pamatu zem dienas krēma vai krēma vietā.

Želeju var izmantot kā mitrinošu matu masku. Ieklāt tīros mitro matos un pēc 10-15 minūtēm izskalot.

Vairāk informācijas par Biorganik un Alvejas želeju- šeit.

 

Lai daba parūpējas par mūsu skaistumu!

Dalīties.

2 komentāru

 1. Nesen tiku pie šīs želejas, ļoti feini mitrina roku un sejas ādu, tā paliek maiga kā bērniņam 🙂 Laikam biju drusku palikusi bez vitamīniem. Pamēģināšu arī kā matu masku 🙂

 2. man bija sausa āda uz pirkstu galiem – tā itkā būtu rīvējusi kartupeļus un sarīvējusi pirkstu galus 🙂 jeb varbūt no lielās trauku mazgāšanas :)) nu, katrā ziņā, īstenībā nupat konstatēju, ka pāris dienas palietojusi, mani pirkstu gali ir atkal jauki un maigi. <br>mati pēc maskas izskatās itkā gali būtu apgriezti -nespurojas.<br>nopietni. sanāk baigā reklamēšana, bet pirmo reizi piedzīvoju no kautkā arī reālus rezultātus, kas ir patīkami :)<br>sākumā nepateiksi, jo sajūta pirmās minūtes ir tāda kā lipīga, bet kad iesūcas, tad viss ir forši 😀

Atstāt Ziņu