Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Piedalies un laimē biļetes uz teātri!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29.oktobrī Valmieras drāmas teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvos Brendona Tomasa komēdija „Krustmāte no Brazīlijas”, ko iestudē režisors Varis Brasla.

Izrādes galvenais varonis – students Viljams, kurš draugu lūgts, piekrīt pārģērbties par „krustmāti no Brazīlijas”, lai palīdzētu atrisināt dažādus mīlas sarežģījumus. Taču donnas Lusijas de Alvadoresas tēlā viņš iejūtas tik pārliecinoši, ka arī pats sāk lauzt vīriešu sirdis… Ik solis ved pretim vēl lielākam juceklim!

Viltus donnas Lusijas lomā – Ivo Martinsons, pārējās lomās: Mārtiņš Meiers, Māris Bezmers, Ieva Puķe, Ilze Lieckalniņa, Elīna Vāne, Baiba Valante, Januss Johansons, Arnolds Osis un Oskars Morozovs.

Līdz 31.oktobrim pareizi atbildot uz zemāk redzamajiem trīs jautājumiem, divas atbilžu iesniedzējas katra saņems ielūgumu 2 personām uz izrādi „Krustmāte no Brazīlijas” 21.novembrī plkst. 17.00! Atbildes var meklēt arī: www.vdt.lv.

Šoreiz konkursā var piedalīties tikai SievietesPasaule.lv reģistrētās lietotājas! Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un norādi, tavuprāt, pareizās atbildes. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

 

Jautājumi, uz kuriem gaidām Tavas atbildes!

1. Izrādes scenogrāfs ir:
a) Kristaps Skulte
b) Reinis Suhanovs
c) Mārtiņš Vilkārsis

2. Varis Brasla ir saņēmis neskaitāmas balvas un atzinības par režiju skatītāju iemīļotām filmām. Viena no populārākajām ir:
a) Emīla nedarbi
b) Cilvēka bērns
c) Mazie laupītāji

3. Par lomu kurā izrādē aktieris Ivo Martinsons tika nominēts „Spēlmaņu nakts” balvai kā Gada aktieris?
a) V.Šekspīra „Karalis Līrs”
b) Raiņa „Zelta zirgs”
c) V.Šekspīra „Hamlets”

 

Lai veicas!

Dalīties.

Atstāt Ziņu