Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Piedalies nometnē pieaugušajiem ‘Kā būt apmierinātam ar dzīvi!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

kdienas piesātinātais ritējums bieži vien nedod iespēju pārdomāt sev būtiskus dzīves jautājumus, kā, piemēram, – vai darbs, ko daru, sniedz man gandarījumu? Kas ir tas, ko noteikti šajā dzīvē vēlos izdarīt? Ko es gribētu atstāt saviem bērniem, mazbērniem? Vai esmu laimīgs attiecībās ar mīļoto cilvēku? Kas man pietrūkst, lai justos patiešām labi?

Atbildes uz šiem jautājumiem var iegūt vasaras nometnē pieaugušajiem „Kā būt apmierinātam ar dzīvi?”, kas norisināsies trīs dienas augustā atpūtas kompleksā „Līcīši”.

Nometnē Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas klīnikas ārsti psihoterapeiti sniegs zināšanas, kas palīdzēs rast atbildes uz neatbildētiem jautājumiem, kā arī ļaus labāk izprast un risināt attiecību jautājumus.

Nometnes laikā fizioterapeiti rūpēsies par cilvēka saskaņu ar savu ķermeni, izprotot tā raidītos signālus un apgūstot dažādas metodes, kā nomierināt pārlieku spēcīgās emocijas, stresu, satraukumu, kā justies pēc iespējas labāk savā ķermenī.

Caur pasaku terapijas elementiem tiks meklēti veidi, kā tikt klāt savam potenciālam un kā izmantot slēptās spēka rezerves. Būs iespēja arī saņemt individuālu konsultāciju pie ārsta – psihoterapeita vai fizioterapeita vai arī atslābināties, ļaujoties muskuļu relaksācijas procedūrai.

Uz nometni aicināts ikviens pieaugušais, kuram ir nerimstoša vēlme augt un pilnveidoties, kuram aktuāli ir dzīves jēgas un vērtību jautājumi, kurš ir atvērts domu apmaiņai un jaunām zināšanām, kuram pa reizei arī sāp no dzīves smagumiem, kurš jūtās stiprs un varošs, lai runātu par nopietnām un reizēm smagām tēmām, un kuram šķiet, ka dzīve ir skaista un ir vēlme to nodzīvot ar gandarījumu.         

Nometnē varēs smelties zināšanas, labāku izpratni, iedvesmu un spēku – lai veidotu savu dzīvi tādu, par kuru varēsiet teikt – „Man ir bijusi lieliska, piepildīta dzīve!” .

Atbrīvo sevi jaunām izjūtām un šovasar velti laiku sev! Piedalies nometnē, lai saņemtu pamudinājumu, iedrošinājumu pārvērtēt savu dzīvi un meklēt iespējas to mainīt uz labu. Katrs nometnes dalībnieks aizbrauks mājās bagātāks un stiprāks kā atbraucis – ar jaunām atklāsmēm, ar pārliecību, ka var veidot savu dzīvi pats, ar labu pašapziņas devu un drosmi.

Nometne notiek trīs dienas: 7.- 9.augusts vai 21.-23.augusts (no trešdienas līdz piektdienai) atpūtas kompleksā “Līcīši”, Ķeguma novadā, Tomes pagastā, 50 km no Rīgas.

Plašāka informācija par vasaras nometni pieaugušajiem zvanot uz tālruni 67 625 655, vai www.psihosomatika.lv.

 

Iespēja doties uz vasaras nometni bez maksas!
Seko mums Facebook, Draugiem.lv vai Twitter, aizpildi anketu līdz 11.jūlijam, un iespējams tieši Tu dosies uz vasaras nometni bez maksas!
Konkursa noteikumus un aptaujas anketu meklē šeit.

Dalīties.

Atstāt Ziņu