Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Piedalies akcijā ‘Solis pretī jaunai dzīvei’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tas ir tas pats labdarības tievēšanas maratons, kurš zināms jau 5 gadus. Sākoties noslepums.lv jaunai ērai, labdarības maratons nav mainījis būtību, bet ir mainījis nosaukumu.
Nosaukums „Solis pretī jaunai dzīvei” nav nejaušs, tas akcentē domu, ka katrs solis, ko mēs ikdienā apzināti vai neapzināti speram, ir ļoti nozīmīgs mūsu dzīvē.
Arī šogad tāpat kā visus iepriekšējos gadus mēs darīsim divus labus darbus reizē:

– kopīgiem spēkiem palīdzēsim 4 bērniem, kuriem mūsu atbalsts ir ļoti vajadzīgs, un šogad tie ir Jānis, Lolita, Oksana un Madara (skatīt šeit).
– mainīsimies paši, kļūstot skaistāki, tievāki, lokanāki un veselīgāki.

Piedaloties maratonā, visi tā dalībnieki ir ieguvēji, jo ikviens uzlabo savas dzīves kvalitāti, piešķir kvalitātes zīmi katram dzīves mirklim, zaļo karotīti tam, ko ēd, ko dzer, ko dara un kā to dara, kā arī gūst gandarījumu un balvas.

Maratona norise  

1. LIELAIS STARTS – 20.martā!
Maratons norisināsies no 20.marta līdz 30.aprīlim. Uz noslēguma ceremoniju, kura notiks maija pirmajā nedēļā (vieta un laiks tiks precizēti). Katram maratona dalībniekam tiks izsūtīts ielūgums personīgi.  

2. PIETEIKŠANĀS
Pieteikties var visu maratona laiku!
Aizpildiet anketu http://www.noslepums.lv/index.php/maratons

– Lejupielādējiet anketu-> aizpildiet to-> iemaksājiet 3Ls dalības maksu, kas ir jau jūsu pirmais ziedojums Jānim, Lolitai, Oksanai un Madarai-> pievienojiet elektroniski bildīti (dalībnieka kartiņai)-> atsūtiet to uz
labdariba.maratons@gmail.com-> gaidiet atbildi.
– Bilde tiks izmantota tikai dalībnieka kartiņai.
– Ja vēlaties pirmo ziedojumu varat veikt arī lielakā apmērā.

Visi tie, kas būs pieteikušies līdz 16.marta plkst. 9.00 un anketās atzīmējuši, ka vēlas piedalīties atbalstītāju komandās, piedalās izlozē-konkursā par iespēju tievēt kopā ar atbalstītāju komandu.  

3. ATBALSTĪTĀJU KOMANDA
Šogad 9 maratona dalībniekiem tiks dota iespēja maratonā piedalīties kopā ar atbalstītāju komandu (Studio3, FitFitness, Pļavnieku veselības centrs, Studio Figura).

– No visiem dalībniekiem, kuri pieteikuma anketā izteiks vēlēšanos piedalīties maratonā kopā ar atbalstītāju komandu, tiks izraudzīti 9 maratona dalībnieki.
– Pirms izsakāt vēlmi tievēt kopā ar atbalstītāju komandu, ļoti uzmanīgi izvērtējiet savas iespējas, veselības stāvokli, kā arī iepazīstieties ar atbalstītāju piedāvājumiem. Nodarbības būs jāapmeklē regulāri un noteiktos laikos (par laikiem vienosieties grupā), jāsadarbojas ar atbalstītāju.
– Lai 42 dienu laikā varētu sasniegt vēlamo rezultātu, atbalstītāji piedāvā 2-3 reizes nedēļā bezmaksas apmeklējumu. Ja nepieciešamas papildus procedūras labāka rezultāta sasniegšanai, tad dalībniekam ir iespēja to saņemt ar īpašām atlaidēm.
– Labdarības maratona dalībniekiem, atbalstītajiem un maratona rīkotājiem ir tiesības filmēt, fotografēt nodarbības. Nofilmētie un safotografētie materiāli ar aprakstiem ir jāiesūta labdariba.maratons@gmail.com un tie tiks publicēti mājas lapā www.noslepums.lv, kā arī lapā http://www.draugiem.lv/labdarbas.maratons2012/.
– Par sasniegumiem un par to, kā veicas nodarbībās, pēc nodarbībām dalībniekiem ir jādalās pieredzē un iespaidos ar citiem maratona dalībniekiem mājas lapā noslepums.lv .

4. DALĪBNIEKA KARTIŅA
Dalībnieka kartiņa ir katra dalībnieka caurlaide, kupons un identifikācijas kartiņa. Uzrādot kartiņu, Jūs varat saņemt atlaides un apmeklēt fitnesa, sporta centrus, kā arī izmantot visus atbalstītāju piedāvājumus.
Dalībnieki, kuri būs izvēlējušies piedalīties atbalstītāju komandās, dalībnieka kartiņu saņems 19.marta vakarā.
Dalībnieki, kuri startēs individuāli, dalībnieka kartiņu saņems 2 dienu laikā pēc atsūtītās anketas un dalības maksas veikšanas.
Lūdzu, tad, kad sūtiet atbildi, pievienojiet arī dalības maksas rēķina kopiju, lai pēc iespējas ātrāk jūs varētu saņemt dalībnieka kartiņu.  

5. Jaunums – KARTE
Iepazīties, sadraudzēties un piedalīties kopā jums palīdzēs divas kartes( skat. sadaļā KARTES).
Dalībnieka kartē
tiks attēlotas jūsu aptuvenās atrašanās vietas, lai veiksmīgāk, produktīvāk katrs maratona dalībnieks varētu sasniegt savu izvirzīto mērķi. Kartē atrodot un pēc tam sazinoties un iepazīstoties ar saviem kaimiņiem, jūs varat kopā startēt, uzmundrināt viens otru un būt par atbalsta plecu, kad paliek grūti, kā arī iegūt vērtīgas balvas.
Atbalstītāju kartē
, kura atrodama sadaļā VEIKALS, maratona dalībnieki var atrast, kur atrodas mūsu atbalstītāji.  

6. Jaunums – VEIKALS
Tas nav parasts veikals, bet tas ir noslēpumainais maratona veikals, kas pildīs tikai informatīvo funkciju, nevis ierasto veikala funkciju. Apskatiet un iepazīstieties ar atbalstītāju piedāvājumiem!
Atverot informāciju par kādu no atbalstītājiem, lapas lejas daļā pēc apraksta par uzņēmumu ir piedāvāto produktu saraksts, kas pieejams tikai maratona dalībniekiem. Cena, ko redzat – tā jau ir ar maratona dalībniekiem paredzēto atlaidi.
Ja kāds no piedāvājumiem Jūs ieinteresējis, par savu vēlmi informējiet, zvanot vai rakstot (skat. norādītos kontaktus)un, protams, informējot par savas dalībnieka kartiņas datiem. Piedāvājumi pieejami arī tiem, kas neatrodas Latvijā un nedzīvo Rīgas tuvumā.  

7. KOMANDAS
Katrs dalībnieks būs kādā no maratona komandām. Komandas būs sadalītas pēc tāda paša principa kā visus iepriekšējos gadus. Ar komandu sadalījumu varat iepazīties sadaļā KOMANDAS (tā ir pieejama tikai reģistrētajiem noslepums.lv lietotājiem).  

8. PĻĀPĀTAVA
Lai varētu runāt neformāli un par visu ,kas uz sirds, izveidota sadaļa PĻĀPĀTAVA. Izmantojiet to!  

9. EKSPERTI
Katram ir iespēja uzlabot savu dzīves kvalitāti pēc saviem ieskatiem. Bet, lai to varētu darīt veselīgi, nekaitējot savai veselībai un esot pārliecinātam, ka pēc maratona svars nepieaugs, tad ikvienam ir iespēja izmantot Ekspertu pakalpojumus. Jau šobrīd varat ar 8 Ekspertiem iepazīties sadaļā EKSPERTI un uzdot vēlamos jautājumus. Eksperti uz tiem atbildēs gan video versijās, gan arī rakstiski. Katram ekspertam ir atvēlēta sava nedēļas diena, kurā tiks ievietotas video atbildes un eksperti atbilstoši savām iespējām atbildēs uz Jūsu jautājumiem arī rakstiski. 

10. KONKURSI
Katru nedēļu visiem maratona dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un saņemt vērtīgas balvas. Dažas balvas varēs saņemt maratona laikā, bet dažas būs jāgaida līdz noslēguma ceremonijai. Ar balvām varat iepazīties visu maratona laiku sadaļā ATBALSTĪTĀJI un piedaloties konkursos.
Daži atbalstītāji ir sagatavojuši pārsteiguma balvas aktīvākajiem maratona dalībniekiem.

11. ATSKAITES
Katras nedēļas ceturtdienā maratona dalībnieki atskaitās par sasniegumiem sadaļa Atskaites(kuras ir piejamas tikai reģistrētajiem noslepums.lv lietotajiem).

– Dalībnieki , kuri startē individuāli, atskaitās paši par sevi.
– Dalībnieki, kuri startē atbalstītāju komandās, atskaitās par grupas kopējiem sasniegumiem.

Līdz nedēļas beigām, vēlams, ieskaitīt ziedojuma kontā naudiņu par konvertētajiem kg un cm.

12. ZIEDOJUMI
JAUNUMS
– šogad Jūsu ērtībai un ātrākam servisam ir izveidots PayPal konts, kas atvieglos dalības maksas un ziedojuma maksas ieskaitīšanu tiem, kas nedzīvo LV. Protams, arī Latvijas iedzīvotāji var izmantot šo PayPal (Donate) pogu, lai norēķinātos eiro valūtā.
Ziedojuma konta sadaļā ir redzams termometrs, kas parādīs, cik jau ir saziedota naudiņa Jānim, Lolitai, Oksanai un Madarai.

 

Es zinu un ticu, ka kopīgiem spēkiem mums izdosies iecerētais! 

 

Par neskaidrībām, ja tādas radušās, rakstiet:
maruta.maratons@gmail.com
info@noslepums.lv

vai zvaniet 29717709

Dalīties.

3 komentāru

  1. jautrīte on

    piedalīties negribu,bet vai būs komentāri par tievēšanas procesu,dietām,fizisko slodzi-saprotu,ka tas domāts bezdarbniekiem vai kas par tādiem vēlas kļūt-neviens darbadevējs uz kautko tadu neparakstīsies.Tas kādu info un kur varēs saņemt?

  2. Tas ir domāts visiem, un tavas darba attiecības no tā necietīs, iespējams pat uzlabosies. <br>Maratons norisinās online vidē. Tavas fiziskās aktivitātes notiek pašas izvēlētajā laikā. Vari to darīt pirms vai pēc darba. Visu informaciju par maratonu var atrast mājas lapā noslepums.lv <br>Un ja esi bezdarbnieks, tad šī ir iespēja lai paceltu savu pašapziņu, iemīlētu sevi un atrastu spēku turpinat dzīvot un mīlēt dzīvi. Vēlu veiksmi visām.

  3. Labo Domu Pietura on

    „Psiholoģiski bija visgrūtāk” visbiežāk saka tie, kuriem izdevies atbrīvoties no liekā svara. It kā taču šķiet – atliek vien pielikt fiziskas pūles un ierobežot sevi pie veikala plauktiem, lai viss notiktu pats par sevi. Tomēr mūsu ķermenis ir cieši saistīts ar emocijām, kas nereti atspoguļojas frāzēs „Man bija sajūta, ka es vairs nevaldīju pār savu fizisko ķermeni”, „..kā noburta vakaros atrados pie ledusskapja, par spīti rīta apņēmībai”, „no rītiem biju enerģijas un apņēmības pilna, bet vakaros sevi ienīdu..”, utml. Kā nezaudēt cīņu pašai ar sevi?<br><br>Ja tev nepieciešams atbalsts emociju atpazīšanā, nosaukšanā vārdā un izlādēšanā, raksti man vēstuli! Kā „Labdarības maratons 2012” dalībniecei tev ir iespēja saņemt vienu „Labo Domu Pieturas” individuālo konsultāciju kā dāvanu par tavu uzņēmību.<br><br>Elīna Neilande<br>„LABO DOMU PIETURA”<br>Pārvērtējošais konsultants<br>Strēlnieku iela 11, Rīga<br>elina@labodomupietura.lv<br>www.draugiem.lv/labodomupietura

Atstāt Ziņu