Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Pēdējā diena, kad vari pieteikties grāmatām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tieši šajā svētku laikā SievietesPasaule.lv sadarbībā ar apgādu „Kontinents” izsludina konkursu „Saņem grāmatas un vērtē lasāmo!” Viss, kas tev ir jādara, no 22.decembra līdz 29.decembrim  (ieskaitot) jāraksta uz sp@sievietespasaule.lv ar norādi „Grāmatu konkursam” un jānorāda, kuru no grāmatiņām tu vēlētos saņemt un pēc izlasīšanas apņemies uzrakstīt pāris teikumus par saviem iespaidiem par lasīto. 30.decembrī no visu pieteikumu iesūtītājām izlozēsim divas laimīgās, kuras saņems grāmatas.

Šajā reizē vari pieteikties uz divām grāmatiņām – Kristīnas Dodas „Blondīne sarkanā”, kas ir stāsts par skaistu medmāsu, kura tiek turēta aizdomās par vecu pacientu nonāvēšanu mantkārīgos nolūkos. Bet, vai mantinieki aizdomājas, ka algotā medmāsa kļūst par vienīgo tuvo cilvēku sirmgalvim, kuru bērni un bērnu bērni atceras vien pie testamenta nolasīšanas?

Otra grāmata, uz kuru vari pieteikties, ir Santas Montefjores „Zaudētās mīlestības jūra”, kas ir stāsts par aristokrātu ģimenes meitenei Selestiju, kura grib atrisināt sava tēva pazušanu, bet saskaroties ar Itālijas dienvidu piekrastes skarbo valdzinājumu, viņa nonāk mulsinošu maskarāžu un spoguļu labirintā… kur pazaudē savu sirdi.

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu