Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

Paziņojam Atoderm Nutritive sejas krēma ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēdējo dienu brāzmainais vējš un sniegi, kā arī gaisa temperatūras pazemināšanās daudzām no jums lika sarosīties un pieteikties BIODERMA Atoderm Nutritive barojošā, aizsargājošā un nomierinošā sejas krēma testam.

Esam noskaidrojuši tās trīs portāla lasītājas, kuras iegūs savā īpašumā šo BIODERMA krēmu un varēs novērtēt tā efektīvitāti. Atoderm Nutritive krēmu iegūst:

Antra Zvirgzdiņa                                             

Linda Zaharova

Santa Bondare

Krēma ieguvējas lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 4.februārim! Pretējā gadījumā krēms tiks nodots testēšanai kādai citai lasītājai!

Par Atoderm Nutritive:
Atoderm Nutritive atjauno ādas lipīdus, tādējādi stiprinot ādas barjeru un nodrošinot ūdens un lipīdu līdzsvaru ādā, lai tā ātri atgūtu sākotnējo komfortu un maigumu. Āda tiek barota, mīkstināta un aizsargāta. AtodermNutritiveir hipoalerģisks; tas nesatur parabēnus un smaržvielas. Neaizsprosto poras un ir lielisks pamats dekoratīvajai kosmētikai.

Par BIODERMA:
LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.

BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.
Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

Dalīties.

Atstāt Ziņu