Vārda dienu svin: Ignats, Virgīnija

Pavasaris uzplaucis arī Jelgavā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv projekta „Uzplauksti pavasarim!” ietvaros svētdien viesojāmies Jelgavā. Makrobiotikas speciālists, emocionālās brīvības tehnikas eksperts Roberts Lācītis mums- teju 20 pasākuma dalībniecēm- novadīja interesantu semināru.

Semināra laikā guvām priekšstatu par to, kas ir Emocionālās brīvības tehnika, kā arī iemācījāmies tās pamatus, lai pašas mājās varētu to izmēģināt. Ko šī tehnika dod? Tā palīdz neitralizēt negatīvas atmiņas. Tieši tās ir vainojamas pie tā, ka mūsos rodas negatīvas emocijas un vēlāk – negatīvas izmaiņas ķermenī (sāpes, slimība utt.).

Sīkāk par šo tehniku vari uzzināt arī Tu – www.lacisaskola.lv

R.Lācītis Jelgavas pasākuma dalībnieces iepazīstināja arī ar makrobiotiku. Šī semināra daļa viennozīmīgi bija jautrākā. Joki par bebru medībām, vīngliemežiem un kartupeļiem, un citām ēdamām un neēdamām lietām izraisīja vienu jautrības vilni pēc otra.

Jo izrādās, ka tas, kas mums liekas ēdams pēc makrobiotikas nav ēdams, piemēram, par kartupeļiem, cūkgaļu, tomātiem, papriku, skābenēm, rabarberiem un pat olas dzeltenumiem ir jāaizmirst! Kāds tam visam sakars ar bebriem? Makrobiotikas speciālists R.Lācītis kā labāko gaļu iesaka mums- latviešiem- tieši bebra gaļu. Un, protams, uztura pamatā jābūt dārzeņiem, ogām, augļiem, pākšaugiem un graudaugiem. (Nedaudz plašāku ieskatu makrobiotikā vari gūt SievietesPasaule.lv rakstā Atgūt veselību, mainot ēdienkarti? Jā!)

Liels paldies Robertam Lācītim par izsmeļošo semināru un visām meitenēm, kas bija atnākušas, par jauku kopā pavadītu laiku!

Tāpat paldies modes namam Tēma par mājīgajām un sievišķīgajām telpām!

Uzplauksim pavasarim
!

Piesakies uz projekta Uzplauksti pavasarim! pasākumu Kuldīgā! 27.martā Kuldīgā iepazīsimies ar Maigo Bio-Enerģētiku un iemācīsimies Tauriņu pieskārienu masāžu! Raksti – sp@sievietespasaule.lv vai zvani – mob.25990679


Dalīties.

3 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Nākamreiz – praktisko nodarbību par bebru medīšanu? 🙂 Jokojos! Bet tiešām bija jauka svētdienas pēcpusdiena, noteikti brauksim pie jums vēl! 🙂

Atstāt Ziņu