Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Pavasara/ vasaras frizūru tendences

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojoties pavasarim, droši vien lielākā daļa sieviešu ir domājušas par to, kā lai nometot biezos un smagos ziemas mēteļus, atkal varētu sajusties skaisti, viegli un sievišķīgi. Viens no veidiem var būt garderobes papildināšana ar pavasarīgiem apģērbu gabaliem, cits – iegādāties jaunas un satriecošas kurpes. Taču vēl viens veids, kā likt sev justies valdzinošai un pievilcīgai, ir atbilstošs matu sakārtojums, ar ko apburt katru pretimnācēju. Tāpēc iepazīstināsim jūs ar top frizūru tendencēm pavasarim un vasarai.

Lokas un sprogas
Pavasara/vasaras 2011 atslēgas vārdi ir romantika, glamūrs un sievišķība. Glamurīgās cirtas ir atpakaļ ar satriecošām versijām, kas piemērotas gan ikdienai, gan vakara pasākumiem, izceļoties ar neiedomājamu šiku neatkarīgi no tā, vai tev būtu gari, vidēji gari vai īsi mati. Neskatoties uz matu tipu un tekstūru, šis gadalaiks tavus matus grib atstāt pēc iespējas dabiskākus – lai tie būtu nekārtīgi un kristu skaistās, vijīgās lokās. Lokas un sprogas ir perfekta izvēle romantiskam izskatam. Tām ir nebeidzami daudz variantu, kā izveidot pievilcīgu frizūru izceļot tavu personību. Daudzējādā ziņā šī ir sezona, kas dos vaļu tavam radošumam un ļaus eksperimentēt ar savu izskatu.

Bizes un zirgastes
Bizes un zirgastes ir klasika, kas, šķiet, nekad neizies no modes. Šīs divas tendences ir tik daudzpusīgas un praktiskas, ka ir iespējams izveidot jebkurām gadījumam. Viena no populārākajām un klasiskajām frizūrām ir zirgaste. Zirgaste savā būtībā ir kā ‘uzticams draugs’, ko pielietot, kad nav ideju kādu frizūru izvēlēties. Lai arī tā tiek uzskatīta par diezgan meitenīgu un bērnišķīgu frizūru, zirgaste var būt arī eleganta un stilīga, nezaudējot savu nevainīgo izskatu. Tikpat stilīgas šajā sezonā ir arī koķetas bizes, lai gan tās nav nekādas jaunas ziņas, jo tās bieži tiek pītas modelēm neskaitāmās modes skatēs.

Šinjoni
Šinjoni ir perfekts simbols sievišķībai un elegancei. Tas nekad nebeidz pārsteigt ar jaunām versijām iedvesmojoties no klasiskā stila. Vienkāršs vai izsmalcināts, pieglausts vai izspūris, šinjons ir ‘glābiņš’ savā daudzpusībā, ja jābūt gatavai vienā mirklī. Tas ir piemērots visdažādākajiem gadījumiem. Tas ir praktisks un elegants, tajā pašā laikā atklājot izsmalcinātību visvienkāršākajā veidā. Romantiskie šinjoni ir ātri un viegli pieliekami un neprasa īpašas profesionālas prasmes un rīkus. Tā kā modē nāk arī augsts matu sakārtojums, tad arī šinjonus var izmantot šādam mērķim, saslēdzot matus koķetā mezglā. Augsts matu sakārtojums ir arī ļoti pateicīgs, jo pievērš uzmanību sejai, graciozi atsedzot kaklu.

 

Kopumā, pavasara/vasaras 2011 tendenču raksturīgākais vārds ir ‘kontrasts’. No zīdaini taisniem līdz seksīgām, glamūrīgām lokām, no augsti saspraustiem šinjoniem līdz zirgastei, no slapjo matu efekta līdz izspūrušiem matiem – nākamā sezona nāk ar neskaitāmiem matu sakārtojumu veidiem. Pavasaris/vasara 2011 nāk ar prieku un jautrību, ar ziediem un dabisku izskatu!

 

Avoti-
http://widbox.com
http://www.makeupandbeautycare.com
http://your-hairstyles.com
http://www.hair.becomegorgeous.com

.

Dalīties.

Atstāt Ziņu