Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils

Pavasara modes tendences 2013

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ieži vien, aplūkojot modes fotogrāfijas, varam tikai pabrīnīties par dizaineru izdomu. Daudzi arī uzskata, ka liela daļa no šiem apģērbiem nav valkājami ikdienai. Tā tiešām ir – daudzi modeļi ir tapuši tieši tam, lai parādītu, kas ir aktuālās tendences un dizainera spējas. Aplūkojot foto nedomā, ka tas tev jāvelk rīt uz darbu, atrodi tajā detaļas ko aizņemties – krāsu, apdrukas veidu, piegriezumu un citas lietas. Marts vairs nav tālu, sāc apdomāt, kāda būs tava pavasara garderobe.


VOLĀNI

Atvadoties no vienkāršākiem krokojumiem iepriekšējās sezonās, tie kļūst daudzveidīgāki un interesantāki. Ienāk volāni pāri plecam, vai ap vidukli, veidojot spēcīgu siluetu.


ĀZIJAS IETEKME
Kimono iedvesmotas formas un poētiskas apdrukas – tas viss atgādina par Tālajiem austrumiem. Āzijas ietekme jūtama visur – sākot no zīda pidžammām, līdz pieguļošai kleitai.


AUDUMU TEKSTŪRA
Lai pavasaris būtu interesantāks un, varētu pat teikt –  jautrāks, dizaineri parūpējušies par dažādām tekstūrām un rotājumiem.


BALTĀ KRĀSA
Daudzi dizaineri šajā sezonā ir par krāsu tīrību, un parūpējušies par to, lai viss ir balts. Tas ir kā jauns sākums, kas sasaucas arī ar sezonas vēstījumu – minimālismu.
 

GRAFISKI RAKSTI
Svītras, apļi, rūtis, kvadrāti un ziedi. Tas viss mierīgākās un arī drosmīgākās kombinācijās.

 

 

 

PRECĪZI PIEGRIEZUMI
Uzvalki un žaketes visdažādākajās formās. Daži dizaineri izvēlas brīvāku stilu un lielākus izmērus taču citi, gluži pretēji – piegriezumu, kas perfekti pieguļ augumam.
JAUKAIS KOĶETĪGUMS
Kleitas, kuras rada piemīlīgu un nedaudz saldu tēlu. Tajā pašā laikā tas pauž bezrūpīgu attieksmi.

SEŠDESMITIE
Atgriežas sešdesmitie. Dizaineri apģērbiem un aksesuāriem iedvesmojas no tā laika spilgtajām personībām. Kleitas paliek īsākas.

KRĀSAS
Izteiksmīgi krāsu laukumi, apvienojumā ar neparastu dizainu. Kontrastains, urbāns un ikdienišķs stils.

 

 

 

 

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Ah, no šīs bildes nenormāli sakārojās vēži! Atceros kā bērnībā katru vasaru ar tēti braucām vēžot, tolaik nekādas licences nevajadzēja, ķēra upītēs, ezeros ar rokām.

Atstāt Ziņu