Vārda dienu svin: Elma, Menarda, Elna

Pašdarinātas dāvanas un rotājumi Ziemassvētkos – kāpēc gan ne?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

uvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, bieži vien sievietes ir tās, kuras pa galvu, pa kaklu metas iekšā lielajā pirmssvētku burzmā. Mēs, sievietes, vēlamies  sagādāt dāvanas ģimenei, draugiem un radiem, darba kolēģiem, un vēl mums jāpaspēj izdarīt simts un vienu pirmssvētku sagatavošanās darbu.

Tā teikt – sieviete ir pamats tam, lai svētki būtu izdevušies. Pirmssvētku drudzī lielveikali ar dažnedažādajām svētku atlaidēm šo trako dāvanu iepirkšanās laiku spēj padarīt par īstu Ziemassvētku jampadraci.

Ko darīt, kad visu pasauli pārņēmis pirmssvētku iepirkšanās drudzis? Kā nepazaudētu ne galvu, ne pēdējos spēkus? Ko dāvināt un ko pagatavot Ziemassvētkos!? Daži vienkārši, bet efektīvi ieteikumi tieši Tev:

  1. Sāc plānot jau šodien! Jau krietni ātrāk sāc plānot, ko un kam dāvināsi – noskaidro, kas Tavu ģimeni, draugus iepriecinātu visvairāk, lai jau pirmssvētku laikā zinātu, kur doties kārotās dāvanas meklējumos, lieki nemaldoties pa pārpildītajiem lielveikalu koridoriem.
  2. Veic izpēti! Iespējams, ka jau laicīgi izpētot dāvanu piedāvājumus, atklāsi to, ko lielajā burzmā un steigā būtu palaidusi garām. Šis ir tas brīdis, kad, ļoti iespējams, apzināsies, ka vēlies dāvināt dāvanas, kas izsaka īpašas sajūtas, nevis reklamētās dāvanas ar atlaidi.
  3. Ietaupi laiku! Kāpēc lai gan Tu dotos uz pārpildītu lielveikalu un stāvētu garās jo garās rindās, ja arī internetā ir iespējams iegādāties krāšņas un personīgas dāvanas. Tikai daži peles klikšķi un gatavs! Daudzos interneta veikalos Tev palīdzēs atrast tieši to dāvanu, kuru meklē. Piemēram, dāvanu karšu centrā FromMe.lv ir iespēja gan telefoniski, gan skype čatā jebkurā diennakts laikā konsultēties ar dāvanu eksperti. Viss, kas Tev jādara, ir jāpasaka, kam domāta dāvana – sievietei, vīrietim, bērnam, vai kolēģei. Tev palīdzēs atrasti gan tādas dāvanas kā brauciens zirga kamanās, kas iepriecinās kā sirdi tā dvēseli, gan aktīvas atpūtas iespējas kā, piemēram, kaitsērfings ziemā.
  4. Velti 1 minūti un padari dāvanu personisku! Izmanto iespēju un personalizē arī internetā iegādātās dāvanas. Izvēlies vēlamo dāvanu kartes dizainu un uzraksti apsveikumu! Velti tam vienu minūti un uzraksti pie dāvanas lapiņu ar personisku Paldies Tev par..
  5. Uzdāvini gardu dāvanu! Svētku maltīte nav kārtējā ēdienreize, tā ir gardākā dāvana visiem. Ja nu šajos svētkos izvēlies ieviest ko jaunu, tad dari to! Vari vērsties pēc padoma pie draudzenēm, taču tikpat labi vari izmantot kādu no interneta recepšu krājumus. Piemēram, portālā Receptes.lv atradīsi tūkstošiem Latvijas ģimeņu apkopotās ēdienu receptes un gatavošanas padomus kopā ar foto uzņēmumiem. Izmanto savu mobilo ierīci un ērti receptes pārskati telefonā vai planšetdatorā, gatavojot virtuvē.
  6. Atpūties pirms svētkiem! Pirms vēl svētki sākušies, noteikti ieplāno un palutini sevi ar SPA un masāžas procedūru! Esot pirmssvētku režīmā, nereti par sevi atceries tikai tad, kad klāts svētku galds un dāvanas izsaiņotas. Skaistumkopšanas procedūras ļaus Tev atgūt tonusu, atjaunos un atveseļos Tavu ķermeni, uzlabos kopējo pašsajūtu un veicinās vispārēju dzīvesprieku, kas ir svētku pievienotā vērtība.

Tādi svētki kā Ziemassvētki un Jaunais gads spēj nogurdināt ne pa jokam! Bet, ja ievērosi tikai dažas lietas, tādējādi atvieglojot sev dzīvi, tad svētku gaidīšanas laiks būs tikpat patīkams kā paši svētki. Pats galvenais, lai svētkos tiktu dota un saņemta mīlestība, lai Tu un Tavi mīļie būtu priecīgi un laimīgi, lai svētki būtu tas laiks, kad apzināties, cik dzīve ir skaista. Lai Tev izdodas! Vēlam Tev gaišus un līksmus Ziemassvētkus!

Dace, dāvanu eksperte,
FromMe.lv dāvanas no sirds

Dalīties.

Atstāt Ziņu