Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Pārsteidz ar rotām no Pilgrim ziemas kolekcijas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā ziemā Pilgrim rotaslietu dizainā dominē roka iedvesmota uzdrīkstēšanās, ko pastiprina Pilgrim raksturīgā detaļu izsmalcinātība un ultra-sievišķība. Ziemas kolekcijā arī daudz greznu, elegantu un mirdzošu rotu Ziemassvētku ballēm.

Pilgrim dizaineri daudz spēlējušies ar melno krāsu un Swaroski neatkārtojamo mirdzumu, piešķirot rotaslietām eleganci. Tomēr tieši ziemas kolekcijā sievietes varēs atļauties izcelt savu personību arī ar spilgtiem aksesuāriem un drosmīgiem dizainiem. Jaunie pulksteņi visās varavīksnes krāsās ar Swaroski kristāliem ir ziemas sezonas must-have aksesuārs. Savukārt roka iedvesmotās masīvās ādas rokassprādzes dažādās piesātinātās krāsās vai vintage stila piespraudes un brošas būs efektīvs aksesuārs ikdienas valkāšanai.

Ziemassvētku dāvanām Pilgrim ir sarūpējis mīļus nieciņus – apzeltītus un apsudrabotus piekariņus ar Ziemassvētku tematiku, kuru filigrānais skaistums pārsteigs ikvienu saņēmēju. Bet gatavojoties Ziemassvētku ballēm, Pilgrim iesaka neaizmirst par greznu rotaslietu komplektu vai atsevišķu elegantu kaklarotu.

Pilgrim ziemas kolekcijā dominē drosmīgas krāsu kombinācijas – sākot ar militāri zaļo un tirkīzzilo līdz pat klasiski romantiskiem toņiem. Visas rotaslietas ir roku darbs, pārklātas ar 16 karātu  zeltu, hematītu vai sudrabu.

Patlaban “Pilgrim” veikalā tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” visai rotu kolekcijai 5-20% atlaides.

Gaidīsim ciemos!

 

Pilgrim jaunumiem vari sekot līdzi arī twitter – twitter.com/PilgrimLatvia

Dalīties.

Atstāt Ziņu