Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Pārliecinātības treniņa vadītāja – Marija Ābeltiņa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esmu absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu psiholoģijā, esmu arī apguvusi dažādus praktiskus psiholoģijas instrumentus, tai skaitā NLP metodes. Turpinu savu pašizglītību arī šobrīd. Psiholoģijā un psihoterapijā mani interesē tie virzieni, kas ir vērsti uz zinātniski pierādītu, ātru, efektīvu un noturīgu rezultātu sasniegšanu. Es vairāk kā 10 gadus darbojos, vadot un organizējot dažādas pašattīstības un pašizpētes grupas, esmu autore dažādiem psiholoģiskās izaugsmes treniņiem un apmācību kursiem Latvijas Universitātē, Rīgas Stradiņa universitātē, Starptautiskajā praktiskās psiholoģijas augstskolā. Vairāk kā 5 gadus darbojos Krīžu un konsultāciju centrā „Skalbes” kā praktizējošais psihologs. Brīvos brīžos rakstu publikācijas dažādiem interneta portāliem un žurnāliem.

Būšu priecīga dalīties ar Jums savās zināšanās un praktiskajā pieredzē! Taču neatkarīgi no tā vai Jūs izvēlēsieties manis piedāvāto pašpārliecinātības attīstības kursu vai kādu citu, es novēlu Jums izdošanos Jūsu mērķu sasniegšanā un visdažādāko vēlmju realizēšanā!

 

Viens praktisks ieteikums, kurš jau šodien var palīdzēt Jums būt efektīvākiem:

Pirms došanās uz jebkuru pasākumu uzrakstiet klades, blociņa vai plānotāja beigās vismaz 1 vēlmi, ko Jūs vēlaties saņemt, uzzināt, saprast, izjust šajā pasākumā. Pēc pasākuma novērtējiet 10 baļļu sistēmā, cik labi Jums izdevās sasniegt vēlamo. Šis vienkāršais paņēmiens ļaus Jums neapjukt citu cilvēku un organizāciju mērķos, tas ļaus nostabilizēt iekšējo kompasu un virzīties savā dzīvē tur, kur vēlaties Jūs. Ar cilvēkiem, kuri zina, ko viņi vēlas, nav iespējams manipulēt!

Dalīties.

Atstāt Ziņu