Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Pārkāpjot ierastās robežas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai esi domājusi par robežām un noteikumiem, kur un kā tev ir jāizskatās? Kas ir un kas nav pieņemami tavā ārējā tēlā? Jā, varbūt agrāk tas bija ļoti strikti, bet nu sāk šķist, ka daudzi noteikumi paliek arvien “maigāki”. Nē, mēs nerunājam par to, ka uz teātri ir jāiet sporta apavos vai basketbols jāspēlē augstpapēžu kurpēs. Visam, protams, ir sava vieta. Bet, tomēr – ir gadījumi, kad iespējamas atkāpes.


Izceļam nagus un lūpas
Mūsu ikdienas stilā parādījušās vairāk košas un drošākas krāsu kombinācijas. Ja agrāk sievietēm, kas strādā birojos, vai, varbūt vada TV ziņas, ierasti bija neitrālas krāsas nagi, tad šobrīd varam redzēt – sarkanus, melnus, krāsainus nagus. Šo nagu modi diktē gan žurnāli, gan TV sejas, kas vada raidījumus ar košiem nagiem, gan sievietes augstākos amatos, kas arī atļaujas šādu sievišķīgu izpausmi.
Košo krāsu izvēle attiecas arī uz lūpu krāsu.

Dzīvīgāks ofisa stils
Ir profesijas, kurās varam strādāt, nedomājot par to, ka stingri jāievēro kāds ģērbšanās stils. Tomēr ir ļoti daudz darbavietu un profesiju, kur tomēr ir kādas noteiktas normas un jāievēro ofisa ģērbšanās stils. Tomēr, arī šīm sievietēm vairs nav ko skumt, ofisa apģērbi paliek arvien interesantāki. Blūzes ar lentēm, rakstaini svārki, košas krāsas un interesanti piegriezumi.

Tautiskums ikdienā
Mūsdienās, lai cik arī viss kļuvis moderns un pilns ar interesantām lietām, arvien vairāk atgriežamies pie tautiskā, pie nacionālā. Daudzos apģērbos vai priekšmetos parādās latviešu raksti. Jaunieši izvēlas tautiskus aksesuārus, modes mākslinieki apspēlē šīs idejas.

Citādākas kāzu kleitas
Līgava mums, protams, asociējas ar sievieti garā baltā kleitā, visbiežāk, ar pakuplinātu apakšdaļu. Bet, vai tas tiešām ir vienīgais variants kādā tērpa ģērbjas līgavas? Noteikti ne.

Dalīties.

Atstāt Ziņu