Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Pareizi vai nepareizi?..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esmu mazliet apmulsusi un neesmu pārliecināta kā rīkoties būtu pareizāk,tāpēc gribetu dzirdēt jūsu domas. Mana labākā draudzene gadiem ilgi centās saglabāt savu laulību,kura īstenībā bija izjukusi jau sen,taču viņa atteicās to pieņemt un izmisīgi centas to saglabāt. Toties tagad manuprāt viņa krīt otrā galējībā-pirms mēneša iepazinās ar kādu citu vīrieti(par ko man protams prieks),taču šīs attiecības veido pārāk straujiem soļiem-iepazīšanās ar visiem viņa radiem,kopdzīve un pat jau vēlēšanās radīt no viņa bērnu. Protams es ļoti priecājos,ka viņa ir strauji atplaukusi un laimīga,taču īsti nesaprotu vai man viņu atbalstīt un teikt:,,Malacis!,, vai arī brīdināt ka tas tomēr ir par ātru un ka tomēr visu vajag rūpīgāk apdomāt un nesteigties ar tik nopietniem lēmumiem. Tik ļoti negribas lai viņa atkal sapīgi apdedzinātos. Bet varbūt arī es uztraucos veltīgi?

Dalīties.

7 komentāru

 1. Nesaki lūdzu viņai kā ko darīt, beigās vēl sabojāsi jūsu abu draudzību! Jo kad sieviete iemīlās tad viņai īpaši neinterese draudzeņu viedokļi! Gan jau viņai viss būss labi! 🙂

 2. Piekrītu on

  atbalsti, viņai patiešām nav tavs viedoklis vajadzīgs, turklāt, kapēc tu domā, ka tu zini labāk, kas viņai vajadzīgs? pat, ja no malas mums liekas citu lēmumi aplami, tie ir vispareizākie pašiem cilvēkiem..

 3. intuīcija on

  Palielam, man šķiet, ka citiem nav jābāž deguns divu cilvēku attiecībās. Tajā pat laikā ir arī teiciens "pēc kara visi gudri", tāpēc patiesība ir kaut kur pa vidu. Laikam jau jāpaļaujas nevis uz savu egoismu kādu pamācīt, bet uz iekšējo intuīciju atklāt otram cilvēkam, ka tev rūp viņa laime un tikai vēlies pārliecināties, ka tas tiešām ir tas, ko viņa vēlas un ka viņa tam ir gatava.

 4. nu taa jau ar ir iistaa dziive ljaulj vinjai darit ko vinja grib……………….ja vinja ir gatava tad nu nevajag neko teikt gajvenais saglabaa draudziibu un nelien vinjas dariisjanaas,katrs jauns solis ko speram ir paarbaudiijums

 5. Kā tas visbiežāk notiek-cilvēks mācās tikai un vienīgi no savām kļūdām.Tās būs draudzenes kļūdas,tās būs viņas mācības,ko viņai jāapgūst.Katram savs ceļš!

 6. ja tas ir jauki ka vina ta uzplauka atkal,bet liekas ka meigina vientulibu,skumjas aizdzit vai tada veida atriebties bijusajam viram…ka vina laikiga ari var but……es ieteiktu nesteikties un padomat vai tik atri vajag to visu lai atkal nau pie sasistas siles japaliek…..

 7. dziedniece on

  jusu draudzene tik loti baidas but viena ka vinja izmisigi mekle otru pusiti.vinja velas loti gimenilidz ar to ari neiepazist cilvekutuvak.tas ir ilgas pec gimenes pec miluma,pec bernu smiekliem.vinjai vecums noteikti ari nav 18,bet cienijami sievietes gadi.atbalstiet unj saprotiet draudzeni,lai ko ari vinja nedaritu.tas paries,vinja pati labi apzinas ko dara,tikai to skali teikt nevienam nevelas.<br><br>ja jums kadam vajadziga palidziba,drosirakstiet-jurgita25@inbox.lv

Atstāt Ziņu