Vārda dienu svin: Ādolfs, Ilgonis

Pārbaudi, vai 2013.gada horoskopi piepildījušies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

AUNS
Šis, visticamāk, būs viens no vislaimīgākajiem gadiem tavā dzīvē! 2013. gada sākumā, tevi varētu gaidīt dažādi pārsteigumi. Viss liecina arī par to, ka būsi aizņemta ar kādu projektu vai uzdevumu, kas sekmēs tavu karjeras attīstību.
Dažādi ceļojumi var gadīties pat vairākas nedēļas no vietas, tāpēc noteikti mājās katram gadījumam turi jau sakravātu ceļasomu.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Tavs neatkarīgums drīzāk sekmēs attiecības, nekā traucēs tām. Pārāk neuztraucies par mirkļiem, kurus pavadīsi šķirti no otras pusītes, jo tieši tie jūs vēl vairāk satuvinās.
Romantiskais laiks, ko pavadīsi kopār ar savu partneri, būs daudz intensīvāks un nozīmīgāks, tādējādi ļaujot novērst iespējami radušos atsvešinātības vai vientulības sajūtu.
Vientuļajām sirdīm:
2013. gada pavasaris liecina par to, ka Auna zīmē dzimušo pašpārliecinātība, partnera meklējumos vainagosies ar panākumiem. Jaunajā gadā tava enerģija un izturība šajos meklējumos potencionālajam partnerim var šķist pievilcīga.
Ja agrāk, satiekot kādu, tu mēdzi sastingt un bēgt prom, tad tagad, planētuietekmē, tavi romantiskie impulsi būs daudz vieglāki un atraisītāki. Ja patiks, neslēpsi. Tu redzēsi un sajutīsi, kad veidojas saikne ar partneri, un jutīsies pietiekoši pašpārliecināta, lai tevi nenomāktu pat tas, ja viss šķietami izdodas pārāk labi, lai būtu patiesība.

Karjera un nauda.
2013. gadā darba meklējumi būs sekmīgāki.
Tomēr Urāns, kas simbolizē modernās tehnoloģijas, var tevi spēcīgi iespaidot. Pat ja esi izmantojusi tehnoloģijas, šajā gadā tavi iepriekšējie pūliņi būs tikko pamanāmi. Digitālajā komunikācijā tava ietekme un pārliecināšanas spējas kļūs vēl lielākas. Uzmanies no tā, jo ne vienmēr spēsi saskatīt dažādus šķēršļus un rast risinājumus.
Ja esi Auns, kurš paliek bez finansiālajiem līdzekļiem ceturtajā dienā pēc algas saņemšanas, šis gads sniegs patīkamu atvieglojumu. Tavi ienākumi būs lielāki nekā izdevumi.
Lai gan tu noteikti varētu tērēt mazliet vairāk, labāk tomēr izmanto šo iespēju uzkrājumu veidošanai. Minimāli „luksusa” tēriņi tev nekaitēs, taču tavs galvenais uzdevums – uzkrāt un ieguldīt!

VĒRSIS
Tu ar nepacietību gaidi jaunā gada iestāšanos, taču vismaz sākumā nejutīsies īpaši optimistiski noskaņota. Ja tiešām esi izlēmusi, ko vēlies sasniegt, tev jāatbrīvojas no visa negatīvā un jāsaglabā pozitīvs skats uz dzīvi.
Labvēlīgo savstarpējo attiecību dēļ, Saturnam atrodoties Skorpiona un Plutonam – Mežāža zīmē, tu gūsi finansiālus panākumus, taču, ja arī tavā rīcībā būs vairāk naudas, uzmanies un pārlieku to netērē, jo var gadīties negaidīti izdevumi.
Svarīgi arī parūpēties par to, lai neciestu tava veselība. Tavam moto 2013. gadā vajadzētu būt: „Uz priekšu uzmanīgi!” Nesasteidz lietas, ļaujies to dabiskajam plūdumam, panākumi drīz būs.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Šajā gadā Plutons, bagātības un pārmaiņu simbols, veidos gandrīz tiešu savienojumu ar Sauli Mežāža zīmē. Tas var nozīmēt gan ko labu, gan sliktu. Tas var izraisīt intensīvu mīlu, bet dažkārt arī spēcīgas dusmas.
Tu parasti esi bezrūpīga un mierīga, bet, pēc Plutona radītā niknuma uzliesmojuma būs nepieciešams nomierināties. Dodies pastaigā un ļauj domām brīvi plūst. Tad, kad domās lietas sakārtotas, parunā ar savu partneri un atrisini radušās problēmas kopā ar viņu.
Vientuļajām sirdīm: Jaunu attiecību sākumā Vērši cenšas būt mierīgi. Viņi ciena partnera privātumu un viņiem patīk to iepazīt labāk, pirms ļauties kaislīgākām jūtām. Tev ir iemaņas citus nomierināt un tu reti kļūsti agresīva.
Kad vērsis tiek iedzīts stūrī, viņš sastingst vai arī metas bēgt. Planētu stāvoklis būs labvēlīgs, lai tavi romantiskie impulsi tiktu labi uztverti, pat tiem, kuri tam īpaši nepievērš uzmanību.
Paļaujies uz saviem instinktiem, ja veidojas nopietnas attiecības, tu to jutīsi un tu nedrīksti domāt, ka tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība.

Karjera un nauda.
Vēršu darba joma bieži saistīta ar naudu un īpašumu: bankas, advokātu biroji, nekustamo īpašumu aģentūras, mazumtirdzniecības veikali utt. Daudzi vērši sapņo kļūt arī par veiksmīgiem māksliniekiem, lai gan tikai nedaudzi to tiešām arī izdara. Tu varētu būt izņēmums, it īpaši 2013. gadā.
Urānam, moderno tehnoloģiju planētai ir nopietna ietekme. Digitālā komunikācija padarīs tavas pārliecināšanas spējas daudz stiprākas interesantā, jaunā veidā. Ne vienmēr tavā redzeslokā būs problēmu risinājums. Izpēti jaunas metodes un iespējas savā darbā, rezultāti noteikti būs.

DVĪŅI
Vai tu esi nedaudz māņticīga? Tikai neuztver neko kā pašsaprotamu. Ja vēlies piedzīvot kādu laimīgu brīdi, tev tomēr būs pie tā pašai jāpiestrādā, taču, ņemot vērā planētu stāvokli, tas, ko vairums cilvēku uzskata par laimīgu brīdi, patiesībā ir čaklu pūļu rezultāts. Pats no sevis nekas nenotiks, bet tev būs viss nepieciešamais, lai varētu visu izdarīt pati. Tavam gada moto jābūt „Tiecies pēc tā!”, jo ar nelielu piepūli un planētu svētību,viss ir iespējams.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Šajā gadā romantika plauks kā rožu ziedlapiņas.
Tu varētu piedzīvot senas, ar tīņu gadiem saistītas mīlestības atdzimšanu. Katrā ziņā tevi gaida kādas nopietnākas saistības. Lielākoties mīla turpinās augt, un saistības iegūs stipru pamatu. Ja dažreiz gadās sadusmoties par kādiem sīkumiem, nestreso, tas nenozīmē, ka kaut kas nav kārtībā ar attiecībām, tas drīzāk ir dabisks to veidošanās process.
Vientuļajām sirdīm:
Gada pirmajā dienā Neptūns ieņems nozīmīgu stāvokli. Šis būs ciemiņš, par kuru būsi ļoti priecīga un centīsies paturēt pie sevis, cik ilgi vien iespējams. Tad laiks būs labvēlīgs, lai rastos plaukstošas, jaunas attiecības. Tu varētu satikt kādu jau rīt vai arī pēc sešiem mēnešiem, bet viens ir skaidrs, tu noteikti kādu satiksi.
It kā ar to jau nebūtu gana, 2013. gadā Neptūns paliks Zivs zīmē, kas ir gluži kā garnējums kūkai. Palielināsies iespējas satikt kādu ar ļoti līdzīgām interesēm, ar ko varēsi runāt stundām ilgi par jebkuru tēmu, kuru vēlēsies.
9. maijā jauns Mēness atradīsies Vērša zīmē un tu vari izlemt, vai tas, kuru esi satikusi, ir tavs īstais un vienīgais. Dvīņi nerunā aplinkus, kad īstais brīdis būs klāt, pareizie vārdi paši atradīs ceļu.

Karjera un nauda.
Daudzi jauni tehnoloģijas brīnumi atgādina fantastikas filmas, kuras skatoties, tavi vecvecāki domāja, ka nekas tāds nekad nebūs iespējams. 2013. gada 1. janvārī šie uzskati attiecībā uz tevi tiks salauzti. Tavs prāts un domāšana būs ļoti atvērti jaunām tehnoloģijām, kas pašlaik ienāk visās dzīves jomās, lai arī cik biedējošas un svešas tās izskatās. Mediju, izglītības un datortehnoloģijas varētu atrasties tavu kāroto darbu saraksta augšgalā. 8. Jūnijā, līdz ar Jaunu Mēnesi Dvīņu zīmē, būs vispiemērotākais laiks izvēlēties darbu, vai arī veidot prestižāku savu esošo karjeru.

VĒZIS
Tu būsi ļoti aizņemta ar dažādām lietām, kas saistītas ar tavu ģimeni un tuvākajiem draugiem. Katra jauna kopīga aktivitāte, kurā būsi iesaistīta ar saviem tuvajiem, dos tev spēku un izturību turēties pretī dažādām nebūšanām un problēmām. Tava Vēžiem raksturīgā tieksme „turēties” var būt ļoti nozīmīga laikā, kad draugiem vajadzēs tavu atbalstu, bet tu arī zināsi, kad atkāpties, ieturēt distanci un izanalizēt situāciju. Mīlestību pret citiem nevajadzētu vērtēt naudas izteiksmē.
Šogad diezgan nozīmīga vieta tavā dzīvē būs ūdenim. Var gadīties kādi pasākumi tuvu ūdenim, kur, iespējams, satiksi jaunus, interesantus cilvēkus, kuri bagātinās tavu personīgo attīstību. Lai kas arī tieši notiktu, ūdens būs tas, ko atcerēsies, atskatoties uz šiem notikumiem, kaut kad nākotnē, tāpēc saglabā modrību!

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Kad Vēži pirmoreiz iemīlas, viņi partnerim ļoti pieķeras. Šis gads šo pieķeršanos tikai pastiprinās. Konflikti un strīdi tikai stiprinās saiti ar partneri, jo palīdzēs saprast, ka grūtības var atrisināt, viens otrā ieklausoties.Kad būs pienākusi vasara, jutīsi, ka attiecības ir palikušas tik vieglas un relaksētas, ka vari droši jums plānot jaunas un interesantas lietas. Var gadīties arī kāds konflikts, taču tev būs pietiekama motivācija, lai tiktu ar to galā un visu atrisinātu.
Vientuļajām sirdīm:
Gads nesāksies pārāk labvēlīgi. Patiesībā, tas var sākties pat mazliet saraustīti, taču neviens nelabvēlīgs periods nevar turpināties ilgi, un līdz ar gada ritējumu lietas uzlabosies.
Būs labvēlīga situācija, lai rastu iespēju iegūt partneri, kaut gan, pirmo reizi ieraugot, varbūt to nesaskatīsi. Noteikti satiksi jaukus cilvēkus, taču, iespējams, tavs noskaņojums nebūs romantisks iepriekšējas pieredzes dēļ. Taču centies nelaist garām labas iespējas.
Nevērtē jaunu draudzību negatīvi, ja sākumā sanāk kāds strīds.

Karjera un nauda.
Gada sākumā būsi gatava gūt jaunas zināšanas, apmeklējot kādus kursus vai uzsākot studijas.
Ja esi nodarbināta, centies veikt nelielu izpēti, vai tavā darbā nav kādas, līdz šim nezināmas iespējas izglītoties. Tas varētu būt grūti, jo tev būs daudz darba, taču noteikti ir daudz zināšanu, kas varētu noderēt tavā pašreizējā vai jaunajā darbā.
2013. gada vēlā jūnijā, Jupiters, panākumu un labas nākotnes simbols, ieies Vēža zīmē, kas simbolizē zemi un ēkas, tāpēc varētu būt kādas iespējas saistībā ar nekustamo īpašumu.
Kāpēc to neizpētīt? Galu galā Vēzis un Saturns būs Skorpiona zīmē, un tas labvēlīgi ietekmē zemes pirkšanu.

LAUVA
Lauvas zīme ir arī karaļa zīme, tāpēc Lauvas mēdz būt pievilcīgi, harizmātiski un ļoti jautri. 2013. gads to apstiprina un tas būs pilns ar dažādiem aizraujošiem notikumiem.
Atklāsi kādu jaunu un vēl neiepazītu savas ģimenes vai draugu īpašību, ieraudzīsi notikumus citādi kā līdz šim. Domā par savu ģimeni un draugiem kā par spoguli – jo vairāk ieskatīsies viņu dvēselēs un dzīvēs, jo vairāk sapratīsi, kas esi tu pati.
Uz gada beigām tavā sabiedriskajā dzīvē var rasties kāds izaicinājums. Tu tik un tā joprojām tiksi atbalstīta. Jo vairāk mīlestības dosi, jo vairāk tās saņemsi pretī.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Gads sāksies ar romantiku, kuru mazliet atvēsinās dažas aukstās ziemas dienas, kad tu īsti nezināsi, kā rīkoties. Vasara turpināsies ar vēlmi kopā sasniegt daudz jaunus, aizraujošus mērķus, ko var mazliet traucēt pāris brīži, kad jutīsies mazliet atsvešināta no partnera.
Rudenī piedzīvosi neparastu rotaļīgumu un izmantosi savu mīļoto kā vairogu pret dzīves rudenīgajām pārmaiņām. Noteikti atklāsi kaut ko jaunu, pozitīvu, vēl neizzinātu par savu partneri. Cik bieži, jau kādu laiku kopā pavadījušajiem pāriem izdodas atgūt tās sajūtas, kas reibināja attiecību pašā sākumā? Ne pārāk! Tāpēc izmanto šo laiku.
Vientuļajām sirdīm:
Kad Lauvas meklē nākamos partnerus , viņi flirtē. 2013. gads šo tendenci tikai pastiprinās. Nozīmīgs skaits Lauvu var iemīlēties. Gadam ritot, flirtēšana palīdzēs iegūt paziņas un draugus.Ir liela iespēja ar kādu no šiem draugiem izveidot nopietnāku kontaktu. Pamanīsi, ka sarunas sniedz tev jaunas, vēl nebijušas sajūtas katru dienu. Gada beigās tomēr vēl nebūsi gatava bildinājumiem, bet kāzu iespējamība saglabājas.

Karjera un nauda.
Lauvas ir pārākas par citām zīmēm, viņām ir liels gribasspēks. Šī nenoliedzamā priekšrocība var palīdzēt tev veidot jaunu karjeru vai arī veicināt esošo.
2013. gada 10. aprīlī Jauns Mēness Auna zīmē varētu sākt kādu rūpīgi lolotu sapni pārvērst realitātē.Ir lielas iespējas veidot jaunu karjeru. Tie, kuri jau strādā savu sapņu darbu, var gaidīt kādas pārmaiņas. Ja pārmaiņas tevi nesajūsmina, –neuztraucies, tev noteikti pietiks spēka, lai to izturētu.
Izņemot nelielu laika sprīdi pašā gada sākumā, finanses, visticamāk, būs noturīgas un nemainīgas visu gadu. Lai būtu stabils budžets, tev, iespējams, vajadzēs sabalansēt tēriņus ar ietaupījumiem.

JAUNAVA
Jaunava ir Zemes zīme, un neviena cita zīme nav tik rūpīga un smalka kā Jaunava. Zemes zīmēm 2013. gada atnākšana nozīmē jauna posma sākšanos personīgajā dzīvē.
Tu esi inteliģenta un apzinīga, bet dažreiz sīkumu dēļ tu vari vilcināties. Šis gads būs citādāks – arvien vairāk un vairāk būsi spiesta saskatīt kopainu. Kad viss nenotiks kā plānots, tu labi sapratīsies ar saviem mīļajiem. Savukārt, kad viss notiks, kā vajag, tu kopā ar tuvajiem cilvēkiem dalīsies priekā, lieki neuztraucoties par detaļām.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Romantika var būt rezervēta, it īpaši, ja esi ļoti tuva ar savu partneri. Gada sākumā šis iegūtais līdzsvars var saglabāties. Ir ziema, viss kārtībā, taču lietas var uzkarst diezgan stipri, it īpaši 11. martā, kad jauns Mēness atradīsies Zivs zīmē. Varbūt pat nemanīsi, kā klusie brīži pamazām raisa kaisli, līdz vārdi būs lieki.
Šis gads ir pilns ar aptumsumiem, kas palielina kaisli attiecībās. Ja rodas iespēja sagaidīt aptumsumu kopā ar savu mīļoto, nevilcinies, bet izmanto šo iespēju. Ir lielas iespējas, ka saikne, kas starp jums izveidosies, liks uzliesmot mīlas liesmām.
Vientuļajām sirdīm:
Iepriekš varbūt mazliet kautrējies nonākt pārāk intīmās situācijās ar jauniem draugiem, taču gada pirmā puse radīs jaunas situācijas, kurās būs grūti izvairīties no tuvāka kontakta izveidošanās. Starp 10. februāri, kad Jauns Mēness ieies Zivs zīmē un 16. martu, kad Mēness būs Vērša zīmē, tava labklājības sajūta veicinās pašapziņu, kas citos radīs interesi par tevi.
Ap 4. maiju, iespējams, jutīsies tā it kā nekas nenotiktu, bet, ja pacelsi galvu un paskatīsies apkārt, pamanīsi, ka būs jūtama savstarpējā jūtu ķīmija ar to, kurš tev patiks visvairāk.

Karjera un nauda.
Jaunavas ir vienas no strādīgākajām zodiaka zīmēm. Tas attiecas arī uz tevi, jo ap 11. janvāri iespējama kāda nozīmīga projekta uzsākšana. Ar 11. martu varētu palielināties ieņēmumi, kolēģus pārsteigs tava darba augstā kvalitāte. Tas nozīmē, ka tiksi novērtēta un, iespējams, gada beigās atalgota, bet īstais ieguvums ir iegūtā apkārtējo cieņa.
Viens no iemesliem, kāpēc Jaunavas tik bieži ir ļoti veiksmīgas – viņas nebaidās no darba. Meklējot darbu, noteikti dari zināmas savas labās īpašības darba devējam, kā arī parādi, cik lielu nozīmi pievērs detaļām. Gada sākums tevi atalgos ar ļoti labiem kontaktiem, ja vien būsi neatlaidīga.

SVARI
2013.gadu Svari uzsāks uzplaukuši kā rozes – tavs sabiedriskums janvāra sākumā sasniegs virsotni. Tev ir viss nepieciešamais komplekts, lai atstātu spēcīgu iespaidu uz cilvēkiem, šis gads paies kā straujš karuselis- komunicējot, tiekoties ar cilvēkiem, iepazīstoties, kopīgi darbojoties utt.
Tikai neļauj citu idealizētajiem sapņiem arī tevi „paraut līdzi’ – mēģini turēt vismaz vienu kāju uz zemes.
Šajā gadā būs daudz reižu, kad tev nāksies domāt vispirms par sevi – pat situācijās, kurās tev šķitīs, ka tā darīt ir egoistiski. Atceries: svarīgs ir līdzsvars, tādēļ apsver visus plusus un mīnusus pirms meties iekšā jaunos piedzīvojumos un izaicinājumos.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Venēra un citas planētas šogad tev ir labvēlīgas.Ja tev ir attiecības, šis gads, sākot jau uzreiz ar 1.janvāri, sola tām īstu „zelta laiku” – tās būs laimīgas, kaislīgas un ilgstošas. Sirds dziļumos tu zini, cik stabila ir jūsu savienība, un gada vidū tu sajutīsi nepieciešamību to nostiprināt vai nu ar laulības vai kāda cita solījuma palīdzību.

Vientuļajām sirdīm:
Vai vēl meklē savu princi baltā zirgā? Paga,paga – nesteidzies skumt, šis gads Svariem ir ļoti labvēlīgs mīlas jomā. 2013.gads tiem Svariem, kuri vēl gaida savas otrās pusītes, beidzot var nest liktenīgo iepazīšanos, turklāt diezgan drīz jau pēc Jaunā gada nakts.
Tomēr Svari ne vienmēr ir pārliecināti par savām jūtām, tādēļ bieži attiecībās īsti nezina, ko vēlas. Ieteikums: nevajag tik daudz analizēt un domāt, vai sastaptais cilvēks ir īstais vai nav, koncentrējies uz to, kas tev viņā patīk un šaubas met pie malas. Laiks saliks visu pa plauktiņiem.

Karjera un nauda.
Sabiedriskās prasmes, kas uzplauks tavā personīgajā dzīvē, ietekmēs arī darba dzīvi. Kolēģi un līdzstrādnieki apbrīnos tavu šarmu un stabilitāti, tevi pat var ievēlēt par „kompānijas seju”.
Ja esi darba meklējumos, tev to izdosies atrast vieglāk nekā citkārt; manīsi ,ka tavs draudzīgums un sabiedriskums ir vērtīgas priekšrocības.
Finansiāli tava maksātspēja šī gada sākumā pieaugs, kas nozīmē- tu vari uzņemties nelielus riskus , tikai iepriekš veicot kārtīgu izpēti par to, kur ieguldi un ar ko riskē.

Nekrīti izmisumā, ja gada beigās tev rodas sajūta, ka lietas vairs nav kontrolējama, jo tā patiesībā nemaz nebūs. Tev tikai nāksies nedaudz „iztīrīt māju un salikt visu pa plauktiņiem”, viss nostāsies savās vietās, un 2014.gadam sākoties, būsi vēl stabilākā un spēcīgākā  pozīcijā.

SKORPIONS
„Viss par Tevi” – tāds varētu būt grāmatas nosaukums, kuru tavi draugi un ģimenes locekļi šogad gribēs izlasīt. Tomēr apstākļi liks tev vēlēties aizlīmēt šīs grāmatas lapas ciet, lai neviens netiek tai klāt. Nekas, tas ir normāli gribēt pabūt vienai un tikt galā ar dažām situācijām pašas spēkiem.
Tu nevēlēsies īpaši dalīties ar saviem plāniem, taču draugi jutīs, ka tevī iekšā kaut kas burbuļo un briest. Kaut arī nevēlies dalīties savos noslēpumos, tomēr viņiem, iespējams ir kāds tev vajadzīgais puzles gabals, lai tu spētu salikt vienotu kopbildi tam, uz ko tiecies. Tādēļ nenoraidi nevienu, kas tev vēlas palīdzēt. Tu būsi pārsteigta par to, ko viņi tev spēs piedāvāt.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Dažiem cilvēkiem vispirms atnāk mīla, kaisle- pēc tam, taču daudziem Skorpioniem šogad būs gluži otrādi- vispirms būs kaisle, un mīla vai nu atnāks vai arī ne. Gaidāmi daudzi kaislīgi vakari, taču attiecībās var pietrūkt jūtu dziļuma. Tavs šīs gada izaicinājums – spēt ne vien priecāties un ļauties kaislei, bet arī ļauties un attīstīt dziļāku, garīgo saikni ar partneri. Gada vidus sola jau nedaudz mierīgāku un stabilāku romantisko attiecību posmu.

Vientuļajām sirdīm:
Gada pirmajā pusē Skorpions izskatās līdzīgs vientuļajam vilkam, kas drīzāk mēģina naktīs izprast nodokļu maksāšanas kārtību, nekā dodas uz randiņiem. Vēlāk parādīsies arī iespējas un noskaņojums randiņiem, iespējams, gan ne tu, ne otrs cilvēks neko nopietnu nevēlēsieties, bet Skorpiona „seksīgo acu” spēle tik un tā sagādās prieku.
Kādas nopietnākas attiecības varētu izveidoties oktobrī, kad tu to vismazāk gaidīsi. Daudzi Skorpioni var sabīties no pēkšņās lielās mīlas un atkāpties. Taču palūkojies uz kopbildi ar vēsu prātu- vai tad uzreiz ir jāprecas? Varbūt tev nepieciešams vienkārši relaksēties un ļauties notikumu plūsmai.

Karjera un nauda.
2013.gadā finanses un darbs būs tavu domu priekšplānā. Gada sākumā  koncentrēsies uz to, kā saglabāt galvu virs ūdens, īpaši tik vētrainos notikumos, kas gaidāmi darba vietā.
Tu jutīsies tā, it kā darba dzīvē notiktu „zemestrīce”- vienā brīdī ir nestabila sajūta, bet otrā brīdīt- viss atkal kārtībā. Tavu finansiālo labklājību šogad savukārt var salīdzināt ar automašīnu- tie gluži kā auto uzsāks lēni nākt, bet uz gada beigām jau „skries” gluži kā pa maģistrāli.
Tu būsi pārsteigta, cik ātri viss notiek, un iepriekšējo mēnešu nenoteiktības sajūta pazudīs kā ar rokas mājienu noņemta.

STRĒLNIEKS
2013.gads tev atnesīs karti ar daudziem iespējamiem ceļiem, pa kuriem doties.  Jau pašā gada sākumā – janvāra pirmajās dienās gūsi jaunas atklāsmes, visticamāk, tās būs par tavu ģimeni un attiecībām tajā. Taču pat tajās dienās, kad staigāsi ar nokārtu galvu, risinot savas problēmas, tu saņemsi vērtīgus vēstījumus un padomus, pat no negaidītiem cilvēkiem. Ja tev ir bērni, tad vari pat no viņiem sagaidīt īstas domu pērles, par kurām tev nāksies aizdomāties. Janvāra beigās ,februāra sākumā draugi tevi var vilkt dažādos virzienos. Daži no tiem var būt visai daudzsološi, bet citi izrādīties strupceļš. Tev jāsaglabā skaidra galva un vēss prāts, lūkojoties pašai savā „ceļu kartē” un jāizlemj, kurš ceļš ir īstais tieši tev. Neļaujies pārāk lielai draugu ietekmei novirzīt tevi no sevis nospraustā kursa. Īsti draugi sapratīs, ja teiksi „nē”.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Attiecību dzīve šogad būs dinamiska un dažbrīd pat šķitīs, ka haotiska.
Var rasties dažādi nelieli strīdi, tomēr kopumā jūsu savienība būs spēcīga un salabšana pēc strīdiem taču ir īpaši salda.
Marta noslēgums ir labvēlīgs laiks attiecību uzlabošanai – spēsiet viens otru saprast. Mēģiniet šajā laikā būt viens otram balsts, kļūstiet par labu komandu, kopā šī gada uzliktie darbi un pienākumi kļūs vieglāk paveicami. Ja tev ir bērni, rēķinies, ka šogad viņu vajadzības aizņems daudz tava laika. Ja tev nav bērnu, uzradīsies citi pienākumi, kuriem tev būs jāvelta laiks. Katrā ziņā nebeidzamā ikdienas pienākumu gūzma varētu mazināties decembrī un atelpa, kādu iegūsi, būs visa darba vērta.

Vientuļajām sirdīm: Būs gan labas ziņas, gan arī tādas, kas liks apstāties un padomāt. Labās ziņas nāks pirmās. Tev apkārt būs cilvēki, kas uzturēs tavu mīlas dzīvi interesantu un aktīvu. Taču pirms kādās attiecībās sper nākamo soli, apstājies un padomā. Ja tu ļaujies kam tādam, kam varbūt parasti nepiekristu, padomā, vai tas tiešām ir domāts tev. Un atceries- ne viss, kas mirdz, ir dimants. Tev ir jāpārbauda attiecības pirms meties tajās iekšā pārāk dziļi un nopietni.

Karjera un nauda.
Būsi aizņemta. Esošajā darbavietā gaidāmi izaicinājumi, un bieži vien pat divi vienlaikus. Darba meklētājām dinamisks laiks – daudz potenciālo darba vietu un iespēju.
Labās ziņas- šogad apgūt ko jaunu tev būs īpaši viegli. Ap 22.martu sajutīsi enerģiju, kas aptuveni gada garumā mudinās tevi mācīties, apgūt jaunas prasmes, apmeklēt seminārus, tas savukārt var veicināt jaunu, aizraujošu karjeru.
Naudas jautājumos šogad jāmācas savaldība. Īpaši gada sākumā bieži var būt kārdinājumi tērēt vairāk nekā vari atļauties. Neļauj ārējiem apstākļiem, citu cilvēku spiedienam sevi pārliecināt, ka tev vajag lietas, kuras tev līdz šim nemaz nevajadzēja.

MEŽĀZIS
Šogad tava darba dzīve ņems virsroku pār personisko dzīvi. Un lai gan tava ģimenes dzīve nebūs tik spēcīga kā ierasts, uzplauks sociālā dzīve.
Jūnija vidū vari iegūt vērtīgus kontaktus ar cilvēkiem, kas tepat vien degungala priekšā ir bijuši, tikai līdz šim jūsu ceļi nebija krustojušies. Šogad vairāk kā jebkad nozīme būs kontaktiem un sakariem- tie spēs nodrošināt darbīgu un dinamisku laiku.
Ikdienas steigā gan vari sajusties nomākta. Tu pati sevi vērtē un kritizē pārāk bargi. Patiesībā – tev viss izdodas un daudzi tevi ciena. Galvu augšā un arvien vairāk cilvēkiem kļūsi par iedvesmas avotu.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Tu un tava otra pusīte šogad varat sajusties kā divas planētas, kas riņķo dažādās orbītās. Jūs ik pa brīdim satiekaties, sniedzat viens otram mīlestību un atbalstu un atkal riņķojat prom. Tas, protams, var būt nomācoši.
Īpaši kaislīga diena var izvērsties 22.marts – esiet šajā dienā kopā. Pēc tam gan atkal atsāksies negludumi, īpaši grūti brīži var būt jūnijā un novembra beigās, taču tie ir pārejoši.
Atceries, ka strīdos vissaldākā ir tieši salabšanas daļa. Un jau gada beigās abi ar mīļoto pavadīsiet burvīgus, siltus un neaizmirstamus mirkļus.

Vientuļajām sirdīm: Šogad ir divi īpaši spēcīgi laika periodi, kurus tev vajadzētu izmanto savā labā- viens ir ap 11.janvāri un otrs- ap 11.martu. Abas šīs dienas sola jaunas iepazīšanās, kas var izvērsties attiecībās. Svarīgi gan arī pašai izrādīt interesi par iepazīto cilvēku, neliekot viņam gaidīt atbildi uz viņa vēstuli vai tālruņa zvanu vairākas dienas, un kādreiz taču vari piezvanīt arī pirmā. Katrā ziņā ir liels potenciāls šogad izveidotās attiecības padarīt par nopietnām un ilgstošām.

Karjera un nauda.
Darbs šogad tev būs prioritāte numur viens, jā, protams, darbs vienmēr tev bijis prioritāšu augšgalā, bet šogad tas būs izteikti sajūtams. Gaidāmas pārmaiņas, pašizaugsme un virzība augšup.
Ap 11.martu vari sajust, ka enerģija noplok, taču pārējo gadu skraidīsi apkārt kā Duracell baterijām uzlādēts zaķītis – enerģiska un darbīga, gūstot apbrīnu un cieņu gan no draugiem, kolēģiem un arī no priekšniekiem. Protams, lai to panāktu, neiztiksi bez sviedriem un varbūt pat asarām, bet tas būs tā vērts.
Šogad būs vairāk iespēju arī palielināt savus ienākumus, tomēr ekstravagantiem tēriņiem arī nav ieteicams nodoties- zvaigznes iesaka labāk veikt uzkrājumus un nopelnīto vērtīgi ieguldīt.

ŪDENSVĪRS
Varbūt kādreiz esi dzirdējusi par grāmatu „Kā iegūt draugus un ietekmēt cilvēkus”, zini, – 2013.gadā planētu sniegtā enerģija palīdzēs tev kļūt par ekspertu abos šajos jautājumos. Un tev pat nav „jāmācās”, kā saprasties ar citiem, tu to ļoti labi jūti. Šis būs dinamisks gads, varētu pat teikt- tevi sagaida liela skraidīšana, daudz iesi, nāksi, pārvietosies no vienas vietas uz otru. Dzīvojot šādā režīmā tev nepieciešams parūpēties par savu izturību un veselību. Svarīgi, lai pietiekami atvēli laiku pati priekš sevis, citādāk milzīgā uzmanība, ko saņemsi un ko veltīsi ģimenei un draugiem, vienā brīdī var būt pārāk nogurdinoša. Tev būs nepieciešams arī iemācīties pazemināt savas gaidas, neuzstādi savu latiņu neiespējami augstu. Atceries- tu esi tikai cilvēks, tu nevari pagūt visu. Un tieši tavs sirsnīgais cilvēcīgums ir tas, ko tik ļoti mīl un ciena ikviens, kuram tu rūpi.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Šogad diemžēl attiecībās gaidāms diezgan daudz pārpratumu un strīdu. Lai kā tu mēģinātu no tiem izvairīties, kāds pārpratums ik pa brīdim gadīsies, it īpaši saspīlējumi gaidāmi gada beigās. Tu centīsies, cik labi vien proti, lai izprastu un sajustu savu otro pusīti, un lielākoties tev arī izdosies. Tomēr atceries, ka attiecības veido divi cilvēki, tādēļ nevaino sevi it visā, kas noiet greizi.
Lai uzlabotu attiecības, ļaujaties spontānām idejām , dodaties ceļojumā. Ja kādam no jums vai abiem ir kāds draugs, kas dzīvo tālumā, dodieties ciemos! Jūlija sākums un augusta sākums ir piemēroti laiki ceļojumiem, kas iedvesmos gan prātu, gan dvēseli, garantējot jums abiem romantiskus piedzīvojumus, ko nekad neaizmirsīsiet.

Vientuļajām sirdīm: Gada sākums teju vai uzliesmos romantiskās liesmās. Tu esi gatavasatikt savu potenciālo partneri vai pat divus jau pirmajos šī gada mēnešos.  Janvārī gan tev nebūs tik liela pašapziņa, kā tu vēlētos, tādēļ vari grimt šaubās, vai tam cilvēkam tu patīc vai īsti nē. Taču jau februārī sajutīsi pašapziņas pacēlumu un spēsi pārliecināt šo cilvēku, ka esi īpaša.
Gada vidū vari sajust kaisli noplokam, randiņi nebūs prātā, vēlēsies tikai atpūsties. Atceries, ka ir tik daudz veidu, kā pavadīt laiku kopā , ne vienmēr tiem jābūt fiziski aktīviem. Sarunas, glāsti un klausīšanās – uz šīm lietām vari fokusēties vasarā. Naktis, pavadītas ciešos apskāvienos un dziļās sarunās, var būt visskaistākās jūsu attiecībās. Tā jūs iepazīsiet viens otru vēl labāk nekā dodoties, piemēram, dejot.

Karjera un nauda.
Ūdensvīra rokas šogad ir izpalīdzīgās rokas. Taču tas nenozīmē, ka tu tikai dosi un pretī neko nesaņemsi. Urāns ar tavu zīmi gluži vai dejos valsi, kas nozīmē-„kas nāk, tas iet”. Tātad  naudas ziņā būs gan kāpumi, gan kritumi
Tev kā Ūdensvīram ir raksturīgi pievērsties labdarībai, humāniem mērķiem, filantropijai, bet šogad tas izpaudīsies īpaši. Tu lūkosies pēc iespējām palīdzēt cilvēkiem un uzlabot apkārtējo pasauli.
Tāpat tev šogad īpaši labi veiksies savstarpējā komunikācija darba jautājumos. Cilvēki tev uzticēsies, tev izdosies panākt savu pat nozīmīgos biznesa lēmumos. Pat ja tu tikai nodosi asinis, tu izstarosi iedvesmu un cilvēki uz tevi tieši tā arī lūkosies.
No šīm spējām būs arī finansiāli ieguvumi. Gada sākumā var būt pāris kritumi, kāpumi, bet tu vienmēr noturēsies virs ūdens. Gada beigas solās būt krietni spožākas. Atceries – atslēga, lai palielinātu tavus ienākumus slēpjas jautājumā- kā tu vari palīdzēt citiem? Lai cik daudz tu dotu, tu vēl vairāk saņemsi atpakaļ.

ZIVIS
2013.gads solās būt tik piepildīts, ka bieži vien attapsies sev vaicājot: „Vai man kādreiz būs laiks arī pašai priekš sevis?” Ģimene, draugi un paziņas uz tevi paļausies. Šogad tavas dabas dotās empātijas spējas būs uzplaukušas savā maksimumā, to jutīs arī apkārtējie, tādēļ tu viņiem bieži būsi vajadzīga kā atbalsts un iedvesmotāja. Tu vienkārši esi īstais cilvēks, kas spēs lietas saskatīt citā gaismā.
Tomēr ne velti ir teiciens, ka „dots devējam atdodas” –par saviem labajiem darbiem un ziedošanos citiem arī tu saņemsi pretī daudz laba. Marta mēneša pirmās nedēļas atnesīs laimes un atvieglojuma sajūtu. Tu sajutīsi, ka pastāvīgās prasības no ģimenes un draugu puses ir tevi nevis salauzušas, bet gluži otrādi –stiprinājušas.
Šis gads sola arī iepazīšanos ar jauniem cilvēkiem, taču jūlijā zvaigznes iesaka būt uzmanīgai- kāds tikko iepazīts cilvēks var izmantot tavu labo sirdi. Uzticies savai spēcīgajai intuīcijai, tā tevi laikus brīdinās.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
2013.gadā tavas zīmes attiecību jomu pozitīvi ietekmēs Neptūns, kas liks tev savas attiecības pārnest nākamajā līmenī- sākt dzīvot kopā, laulāties, iegādāties kopīgu īpašumu vai domāt par bērna radīšanu utt.
Īpaši maģiska diena būs 11.marts, kurā sapņi var kļūt par realitāti. Esi šajā dienā kopā ar savu mīļoto un viss var notikt!
Attiecību jomā īsti „zelta mēneši” būs jūlijs un oktobris, bet diemžēl sāpīgākus brīžus vari piedzīvot augustā un septembrī.
Kopumā šis gads tev ir labs laiks, lai stiprinātu savas attiecības, piemēram, ar laulībām vai kādu savstarpēju solījumu.
Vientuļajām sirdīm: 11.marts šogad būs īpaša diena, šajā laikā vari iepazīties vai uzzināt ko zīmīgu. Šis gads tev var atnest iepazīšanos ar kādu cilvēku, kas liks tev iziet no savas komforta zonas. Ja līdz tam biji kautrīga, tā ir labākā iespēja to mainīt- uzrunā šo cilvēku, kas piesaistījis tavu uzmanību. Kas neriskē, nedzer šampanieti! Visticamāk, atklāsi, ka jums ir tik daudz kopīga, un tas var būt sākums kam ļoti skaistam.

Karjera un nauda.
Darba dzīvē gaidāma rosība un liela aktivitāte. Tavas Zivij piemītošās īpašības šogad kļūs ļoti vērtīgas un noderīgas. Gada sākumā darbā būs ļoti stabils periods. Ja esi darba meklējumos, tieši gada sākums ir labākais laks, lai dotos uz darba intervijām, izsūtītu savus CV un iepazītos ar potenciālajiem darba devējiem, veidotu vērtīgus kontaktus utt.
Savukārt strādājošajām Zivīm zvaigznes iesaka paļauties uz savu intuīciju- ja ir „sajūta”, ka kāds risinājums neder, tad uz šo sajūtu arī jāpaļaujas.
Naudas lietās ieteicams būt apdomīgai un veidot uzkrājumus, jo gada otrā puse ieņēmumu ziņā var nebūt tik spoža.

Avots- horoscope.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu