Vārda dienu svin: Anna, Ance, Annija

Par anālo seksu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daudzi vīrieši uzskata, ka sievietes ar anālo seksu nodarbojas tikai tāpēc, lai sagādātu baudu savam partnerim. Tomēr jaunākie pētījumi liecina, ka sieviešu motivācija faktiski ir pilnīgi pretēja.

 

Amerikāņu zinātnieki veikuši vērienīgu aptauju, kuras rezultātā noskaidrojies, ka neviena normāla sieviete ar anālo seksu nenodarbojas pret savu gribu un vienīgais iemesls to darīt, ja vien pārvarētas iracionālas bailes vai aizspriedumi, ir tikai viņas pašas bauda un neparastās sajūtas.

Bez pavisam acīmredzama iemesla, kas izpaužas faktā, ka anālajā atverē koncentrēts liels daudzums nervu galu, daudzām sievietēm arī starpsieniņa, kas atdala anālo atveri un maksti, ir ļoti jutīga erogēnā zona. Tieši tādēļ vairums sieviešu izjūt sevišķu baudu anālā seksā laikā, it īpaši ja papildus tiek stimulēta šī starpsieniņa un/vai klitors.

Speciālisti uzsver, ka arī daudziem vīriešiem ļoti patīk uzbudinājums anālās atveres rajonā un viņi no tās stimulācijas pat spēj izjust orgasmu. Turklāt tas nekādā veidā nav saistīts ar slēptu homoseksuālismu vai kādu perversiju, un fiziologi šo lietu galvenokārt saista ar to, ka nervu gali signālu smadzenēm nodod no dzimumlocekļa, bet šī signāla ceļš iet caur rektālo zonu.

Pēdējā laikā anālais sekss daudzviet pasaulē kļuvis ārkārtīgi populārs, tiesa, ne tikai baudkāru apsvērumu dēļ. Piemēram, brazīlieši ar anālo seksu nodarbojas tāpēc, lai nebūtu jālieto kontracepcijas līdzekļi. Lai gan tas ir maldīgs priekšstats, ka šādā veidā stāvoklī palikt nevar, brazīlieši kā tikumīgi katoļi ievēro reliģiskās normas, kas aizliedz seksā izmantot prezervatīvus un ķīmiskos kontracepcijas līdzekļus.

Savukārt daudzas Vidusāzijas un Tuvo Austrumu tautas ar anālo seksu nodarbojas arhaiskas tikumības dēļ. Tā kā daudzās no šī reģiona valstīm ir ārkārtīgi būtiski līdz kāzām saglabāt nevainību, sievietes līdz kāzām praktizē visus iespējamos seksa veidus, izņemot tradicionālo – vaginālo seksu, un pie vīra iziet ar neskartu jaunavības plēvi.

Kādas ir Jūsu domas par anālo seksu?

Avots: http://sekss2.lv

Dalīties.

7 komentāru

  1. Un vecumdienās nebrīnieties, ka sūdi birst biksēs- nav satura un tūpļa zarna krīt ārā!!!! jābāž ar roku atpakaļ pakaļā!

  2. jauki,brīnišķīgi,tikai nedaudz jāsagatavojas,ja vīrietis nevar tai laikā uzbudināt klitoru,jo biežāk jau ir poza no muguras,tad pašai ar rociņu klitors japamīlē,par zarnu -nevar to darīt katru dienu,vēlams arī treniņš-savelkot dupša muskuļus un sasprindzinot-man pa 20 gadiem -viss ok,liekas,ka pat dzemdības bija vieglas-viss jau abpusējā saprašanā,mmm,nu tā sagribējās,ka vajadzēs iet pie vīra uzprasīties

  3. man 40 gadi, neesmu to vēl mēģinājusi, bet šobrīd izveidojušās jaunas attiecības un ar katru dienu anālo gribas pamēģināt arvien vairāk, zinu, ka atliek tikai dot mājienu mīļotajam..

  4. Ja tas tiek darīts pareizi, nav lielākas baudas par šo! Visas sajūtas ir daudz spēcīgākas un intensīvākas. Starp citu, arī anālajā atverē ir savs G punkts.

Atstāt Ziņu