Vārda dienu svin: Modris, Matīss, Mariss

Palutini sevi ar šokolādes masāžu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirmās asociācijas, kas nāk prātā izdzirdot vārdu šokolāde, ir kakao, rūgteni salds, garšīgs, ātri kūstošs un visbeidzot ēdams. Šokolāde jau izsenis ir bijis gards un iecienīts našķis. Šis saldums, lietots saprātīgā daudzumā, nekādā gadījumā nekaitē veselībai, bet pat dod tai labumu, jo satur vērtīgas uzturvielas. Šokolāde viennozīmīgi var saukt par baudu, kas padara dzīvi jaukāku. Pierādīts, ka šokolādes gabaliņa notiesāšana palīdz cīnīties ar stresu un nogurumu.

Tomēr šokolāde var iepriecināt ne tikai mūsu garšas kārpiņas, mūsdienās tā ļoti plaši tiek izmantota arī skaistumkopšanas produktos un procedūrās, piemēram, masāžās.

Šokolāde – vērtīga gan iekšēji, gan uz ādas
Ķermeņa masāžās tiek izmantota tikai un vienīgi izkausēta dabīgā melnā šokolāde. Šokolāde satur vērtīgas uzturvielas, tāpēc masāžas laikā šokolāde ādu apgādā ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem – B grupas, A, E, K, vienlaicīgi labvēlīgi iedarbojoties arī uz vielmaiņu. Šokolādes terapijas laikā papildus āda tiek atsvaidzināta, mitrināta un tonizēta.

Šokolādes masāžas laikā līdzīgi kā klasiskā masāža atbrīvo saspringto muskulatūru un savilktās ķermeņa vietas, uzlabo asinscirkulāciju un veic limfodrenāžu. Kakao veicina laimes vielas endorfīna izstrādāšanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un visbeidzot padara mūs laimīgākus. Šokolādes masāža ir neatkārtojama iespēja kā uzmundrināt sevi un savu ķermeni drūmās un aukstās ziemas dienās. Tā novērš depresiju, mazina nemieru, spriedzi, uzlabo garastāvokli un, iegūstot psiholoģisko līdzsvaru, rosina erotiskas izjūtas.

Šokolādes masāža ir aromātiska masāža un tā sagādās ne tikai fizisku baudu, bet arī juteklisku labsajūtu tavām maņām.

Šokolādes bauda ķermenim ne tikai salonā, bet arī tavās mājās
Kā jau minēju, ķermeņa kopšanā izmanto tikai un vienīgi dabīgo melno šokolādi, kuras sastāvā ir vismaz 70 procenti kakao. Šī nav sarežģīta procedūra un to var veikt arī mājās.

Pirmais, kas jāizdara, jāizkausē šokolāde. Pirms šokolādi klāj uz ķermeņa, to vajadzētu attīrīt, vislabāk ar skrubi. Līdz beidzot var arī ķerties pie šokolādes iemasēšanas ādā. Kad tā uzklāta un rūpīgi iemasēta ādā, ķermeni vajadzētu ar kaut ko aptīt. Ja ķermenis ir ietīts, tad šokolādi uz ādas vajadzētu noturēt līdz vienai stundai, ja tomēr neizmantojat šo metodi, bet šokolādi uzklājat tāpat, tad to vajadzētu uz ķermeņa paturēt aptuveni pusstundu. Pēc noteiktā laika beigām šokolādi noskalo no ķermeņa. Rezultātā iegūsiet patīkamas fiziskas un emocionālas sajūtas. Ķermenis jutīsies atslābināts.

Šokolādes masāžām un procedūrām nav ne vecuma, ne citu ierobežojumu. Salonos šokolādes masāžas procedūra aizņem aptuveni no pusotras līdz divām stundām un maksā ap 30 latiem.

 

Saloni, kas piedāvā šokolādes masāžu:

  • Veselības centra 4 skaistuma klīnika „4. Dimensija” – Jeruzalemes iela 1, Rīga
  • Veselības klīnika Premium Medical, Duntes iela  11, 6.stāvā, Rīga
  • Summer Touch Massage SPA, T/c Panorama Plaza, Lielirbes 17a, Rīga vai T/c ALFA, Brīvības Gatve 372, Rīga
  • Kolonna SPA, Galerija Centrs, 5.st Rīga, Audēju iela 16
  • Anitas veselības salons, Bruņinieku ielā 104-1
Dalīties.

3 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Esmu ar tādu kakao, cukura,eļļas skrubi berzusies. Visa vannasistaba ļo-oti garšīgi smaržo. Tomēr par to efektu neesmu pārliecināta. Tad rūpīgi jāizvēlas arī eļļa, kuru liek klāt. Varbūt kāda persiku kauliņu eļļa.

Atstāt Ziņu