Vārda dienu svin: Modris, Matīss, Mariss

Pagājušās sezonas ‘hits’ – ‘Nauda tavā dzīvē’ atgriežas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atvadoties no vasaras bezrūpības, aicinām sākt domāt par nopietnākām lietām, un, grozies kā gribi, viena no mūsdienu dzīvē svarīgākajām lietām tomēr ir nauda. Iespējams, tieši tādēļ pagājušajā nodarbību sezonā Elīnas Neilandes vadītais grupu seminārs ‘Nauda tavā dzīvē’ kļuva par īstu hītu. Katru mēnesi piedāvājām vienu, pat divas –līdz trīs šīs tēmas nodarbības, visas bija ļoti labi apmeklētas, un vairāku grupu dalībnieces lūdza pēc atkārtotas tikšanās. Arī tagad esam saņēmušas jautājumus un lūgumus atkārtot šo nodarbību, ko ar prieku arī piekrītam darīt.

Aicinām dažāda vecuma, rakstura un dzīves pieredzes sievietes portāla SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās Rīgā, Brīvības ielā 99, lai kopā ar “Labo domu pieturas” pārvērtējošo konsultanti Elīnu Brilu risinātu āķīgus un trāpīgus uzdevumus un meklētu atbildes uz jautājumiem par vienu no mūsdienu spēcīgākajiem ieročiem – naudu.

– Kas un kā veidojis manu attieksmi pret naudu?

– Kāda ir mana šī brīža attieksme pret naudu?

Kā mainīt ierasto rīcības modeli attiecībās ar naudu?

Ja zināsim, kā dzīvē darbojas mūsu attieksme pret naudu un kas traucē pār to valdīt mūsu pašu maciņos, būsim soli tuvāk iespējamo risinājumu meklēšanai. Savukārt tas ļaus panākt, ka nauda sāk strādāt mūsu labā, nevis mēs – tās labā.

KAD:
13.septembrī
plkst.18:00 Uz šo nodarbību visas vietas jau aizņemtas!

4.oktobrī plkst 18:00 Uz šo nodarbību visas vietas jau aizņemtas!

20.oktobrī
plkst 11:00 Uz šo nodarbību visas vietas jau aizņemtas!

31.oktobrī plkst 18:00 Pieteikšanās noslēgusies!

22.novembrī plkst. 18.00 Vēl var pieteikties!

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Brīvības iela 99-4
CENA:
Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī  jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

 

 ATSAUKSMES no iepriekšējo nodarbību dalībniecēm:

 „Interesantākais, ka seminārs parādīja, no kā esmu mantojusi attieksmi pret naudu un to, cik nepiedodami maz par to domāju un runāju sadzīvē. It kā nauda būtu kāds netikums vai ļaunums! Protams, naudai nav jākļūst par kulta lietu, bet no tās nedrīkst arī baidīties, lai vēlāk nav jābrīnās, ka tā neuzturas maciņā.”

 „Seminārs par naudu man bija kā belziens – hei, mīļā, kā tu dzīvo?! Es skrienu, strādāju, pārgurstu, nopelnu ne tikai samērīgi, bet pat ļoti pieklājīgi, bet – naudas nekad nepietiek. Vienmēr kādi neparedzēti un muļķīgi izdevumi. Protams, ka tā, jo izrādās, ka man nav nekādu mērķu, nekādas skaidrības, ko es vispār vēlos ar nopelnīto naudu iesākt.”

 „Esmu ļoti apmierināta, ka saņēmos un ierados uz šo semināru, citādāk par sevi nebūtu uzzinājusi (apzinājusies) tik daudzas lietas, kas līdz šim ir ietekmējušas mani, manas attiecības ar bērniem, darba kolēģiem un citiem apkārtējiem”

 “Šodien stāstīju kādai radiniecei, cik ļoti naudas seminārs šī pēdējā mēneša laikā ir iespaidojis un izmainījis manu dzīvi. ..Pa šo laiku ir tik daudz atgadījies, noticis un mainījies. Pēc semināra  esmu ļoti daudz domājusi gan par naudu, gan darbu un attiecībām…”

Dalīties.

3 komentāru

  1. Sievietes Pasaule on

    Barbala, ja būs pieprasījums, droši varam mēģināt noorganizēt arī sestdienā! Šobrīd izskatās, ka tiešām būs jāsludina jau trešā nodarbība, jo aktīvi piesakās interesenti.

Atstāt Ziņu