Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

padomssssss

Pinterest LinkedIn Tumblr +

sveikas damas…..lieta ir tada ka kad iepazinos ar ar draugu vinam bij meita(notrieca un nomira gads jau rinci bij) es atbalstiju vinu gruta bridi….un palidzeju kapakmeni atrast un uzstadit…..bet ista mate meitenes aizbrauca uz vaciju pie brugana savu un teica kad bus nauda tad atdos pa kapakmeni(jo abiem vecakiem jaliek) i kops negadijuma neliekas ne zinas ka pa tiesu iet  uyn kad atbrauc aizejot pie kapa saka ka labaku butu uzlikusi…a draugs saka tad naudu iedod…vina ka nau naudas……
mes ar draugu iskiramies…bet pa so laiku esu piekerusies meitenei(zel tik ka mirusi,bet tomer esmu piekerusies)….man neaizliedza aizbraukt nolikt pukes…..mana gimene(mate masa) saka lai nedaot un aizmirstu…bet es nespeju..gribas aizbraukt un nolikt ziedus…..ka jus domajiet to vajadzetu vai tas bus nelabi ka ta darisu…esmu dilemas prieksa….. 

Dalīties.

5 komentāru

  1. Es arī domāju,ka vari aizbraukt nolikt ziedus, ja t āir Tava patiesā vēlme izrādīt šim bērnam cieņu, ja tas ir vairāk,lai parādītu bijušajam un citiem,ka esi labāka par mirušās meitenes māti..tad gan nevajag labāk.

  2. Varbūt "ne pa tēmu", bet … ļoti grūti lasīt, jo teikuma uzbūve tāda, it kā Tava dzimtā valoda būtu angļu, komati neeksistē vispār.<br>Par tēmu – katrs atskaitās tikai pats sev; ja vēlies atcerēties šo bērnu un aiznest ziedus, dari tā. Un piekrītu komentāram, ka miroņiem nepieķeras. Lai gan nojaušu, ka "loti esmu piekerusies meitenei" drīzāk ir vēl viena no gramatiskajām kļūdām Tavā latviešu valodā.

Atstāt Ziņu