Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 1. līdz 7. novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā būs vēlme pareklamēties un parādīt, ka līdz šim neesi velti strādājusi un centusies. Labs laiks visa veida netradicionālām nodarbēm un abstraktajai mākslai. Vari pamēģināt radīt mākslu pati vai vismaz izlasi kādu neparastu grāmatu vai aplūko mākslas darbus, kas pirmajā brīdī tev varētu pat nepatikt. Tas varētu būt pietiekami labs iemesls attālināties no mutuļojošās sabiedrības un tās mākslīgi radītajām problēmām. Ja tuvinieki izrāda tev atbalstu un mīlestību, nenorobežojies no viņiem. Jo vairāk laika pavadīsiet kopā, jo stiprākas un atklātākas kļūs jūsu attiecības.

 

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu