Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Numeroloģiskā prognoze martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

irmajā pavasara mēnesī radīsies vēlme sākt jaunu dzīvi, paskatīties uz notiekošo no cita skatu punkta.  Vēlams visu labi apdomāt, apsvērt un tad rīkoties. Būs padziļināta interese visu saprast un analizēt. Vienīgi pārāk ilgi gaidīt, prātot un analizēt arī nevajadzētu, jo vilciens pa šo laiku var aiziet…  Jāsavalda greizsirdība un jāpārvar šaubas – tās tavā dzīvē neko labu nedos un var novirzīt no pareizā ceļa.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

                                                                     

LASI VĒL!

MARTA MĒNEŠA HOROSKOPS
KO ZVAIGZNES SOLA TAVAI ZODIAKA ZĪMEI? >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu