Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Numeroloģiskā prognoze februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

sāko ziemas mēnesi aizvadīsi dzīves jēgas meklējumos, meklēsi atbildes uz mūžīgajiem jautājumiem: Kāpēc tā? Kāpēc tieši es?
Vari nodarboties ar savas iekšējās enerģijas sakārtošanu un sevis palutināšanu – spa, pirts, kosmetologa vai friziera apmeklējums, meditācija, deja, joga, aktīvs sports – noder viss, kas palīdz justies možai un dzīvai.
Šajā laikā vari lūgt piedošanu, ja esi kādam nodarījusi pāri, vai piedot pati, pat ja to nelūdz.
Jaunas, nopietnas lietas sākt nevajadzētu, tās var izrādīties īslaicīgas.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu