Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Numeroloģiskā prognoze aprīlim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

ajā mēnesī var rasties sajūta, ka tavā ceļā tiek likti tādi šķēršļi, ko nav iespējams pārvarēt, un tādi uzdevumi, ko nav iespējams paveikt. Šī sajūta rodas no tā, ka pārāk daudz analizē notikumus un rakņājies sevī un savās izjūtās. Ļaujies savai intuīcijai, tā parādīs īsto ceļu. Var rasties problēmsituācijas partnerattiecībās, vari atklāt to, kas no tevis tika slēpts. Ja vēlēsies saglabāt un uzlabot savas attiecības, tu atradīsi izeju no sarežģītās situācijas un spēsi to paveikt. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

                                                                     

LASI VĒL!

APRĪĻA MĒNEŠA HOROSKOPS
KO ZVAIGZNES SOLA TAVAI ZODIAKA ZĪMEI? >>


Dalīties.

Atstāt Ziņu