Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Noteiktas ‘Šokolāde medū’ ieguvējas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tumšā šokolāde un medus – divas vienreizējas lietas, kas apvienotas kopā ir dubultlabas! Apsveicam tās 12 portāla lasītās, kuras ieguvušas Latvijas uzņēmuma „KALNA SMĪDES1” jauno produktu „Šokolāde medū” un varēs ļauties brīnišķīgi saldajai baudai gan veicot skaistumkopšanas procedūras, gan liekot uz kārā zoba!

Un tātad, pie „Šokolādes medū” tiek:

Rudīte Viļuma
Ērika Reitere
Dace Andersone
Liene Štoka
Liene Trūpa
Antra Strazda
Sarmīte Šicāne
Airita Kauliņa
Andra Bite
Laila Budreviča
Laura Caune
Dace Paulauska

Testa dalībnieces lūdzam trīs dienu laikā sazināties ar SievietesPasaule.lv redakciju par laimētā produkta saņemšanas iespējām, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, pretējā gadījumā iespēju izmēģināt produktu iegūs cita pretendente!

 

PAR ŠOKOLĀDI MEDŪ               
Pirmo reizi Latvijā, apvienojot medus saldumu ar tumšās šokolādes rūgtumu, ir radīts vēl nebijis baudījums – Šokolāde medū, ko piedāvā mūsu pašu – Latvijas – uzņēmējs. Gaujas Nacionālā parka teritorijā vākts ekoloģiskais medus apvienojumā ar augstvērtīgu melno šokolādi ir radījis vēl nebijušu piedāvājumu visiem saldummīļiem, tādējādi kļūstot par lielisku aizstājēju ierastajam šokolādes krēmam. Tas nesatur nekādas E vielas, tāpēc ir veselībai drošs un pat noderīgs. Piedevām, šo produktu var lietot ne tikai pārtikā, bet arī kosmetoloģijā, pievienots kosmētiskajiem līdzekļiem, tas palutinās ādu ar ko nebijušu.

Šokolādes medū ietekme uz veselību          
Gan medus, gan tumšā šokolāde ar augstu kakao saturu tiek uzskatīti par veselību veicinošiem produktiem, tāpēc, tos savienojot, ir radīts produkts, kas uzlabo pašsajūtu un veicina dažādus vēlamus procesus organismā. Pieminēsim tikai dažas no lietām, ko pozitīvi iespaido medus un/vai šokolāde – asinsspiediens, imunitāte, garastāvoklis, darba spējas, dažādu mikroelementu uzņemšana ar pārtiku.               
Medu var lietot gandrīz ikvienas slimības ārstēšanai, kā arī organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanai un slimību profilaksei, taču dažādi pētījumi norāda, ka arī šokolāde pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, sieviešu hormonālo līdzsvaru. Turklāt gan šokolāde, gan medus ir labi antioksidanti un antiseptiķi. Visas šīs pozitīvās medus un šokolādes īpašības ir saglabātas arī Šokolādē medū.

Šokolādes medū izmantošana pārtikā        
Šokolāde medū ir neaizvietojama, ja vēlaties ļaut bērniem našķoties ar šokolādi, kamēr Jūs priecāsieties, ka bērns ēd tik veselīgo medu. Turklāt krēmveida konsistence nodrošina ērtu krēma uzsmērēšanu, tāpēc bērns pats varēs pagatavot savu iecienīto maizīti.   Turklāt ar Šokolāde medū iegūsiet brīnišķīgus saldos ēdienus un konditorejas izstrādājumus ar vienreizīgu, līdz šim nebijušu garšu, ko atzinīgi novērtēs gan medus, gan šokolādes cienītāji. Atrodiet savu recepti, kā pagatavot garšīgu enerģijas lādiņu brokastīm vai uzmundrinošu kārumu brīžiem, kad darbi nevedas un noskaņojums kļūst arvien sliktāks!

Šokolādes medū izmantošana kosmetoloģijā        
Ja vēlaties iegūt maigu, veselīgu ādu, izmantojiet Šokolādi medū, ejot pirtī, masējot ķermeni vai pievienojot to sejas un ķermeņa maskām. Medus un šokolādes masāžas ir vienas no pieprasītākajām procedūrām skaistumkopšanas salonos. Tagad Jums ir iespējams novērtēt abu šo produktu vienlaicīgu iedarbību uz ādu – šokolādes masāžu, kas tradicionāli tiek ieteikta ādas pabarošanai, mitrināšanai un tonizēšanai, un medus masāžu, kas ir viena no efektīvākajām pretcelulīta procedūrām, vienlaikus arī barojot ādu un bagātinot to ar dažādiem mikroelementiem mājas apstākļos. Šokolādes medū unikālās īpašības un teicamais sastāvs panāks vairāk nekā dārgie, sintētiskie krēmi.

Kas ražo Šokolādes medū
Uzņēmums „KALNA SMĪDES1” ir bioloģiskās lauksaimniecības un ģimenes uzņēmums, kas dibināts pirms 20gadiem, tas atrodas Gaujas Nacionālā parka (GNP) tiešā tuvumā, Amatas upes krastos, 80 kilometrus no Rīgas.

„KALNA SMĪDES1” 150 bišu saimes ražo medu no GNP ziedošajiem kokiem, krūmiem, augiem un saimniecībā speciāli sētiem nektāraugiem – griķiem, amoliņa un facēlijas 35 ha platībā, kas dod iespēju patērētājiem unikālo Griķu-Amoliņa ziedu medus šķirni; augstvērtīgo Meža ziedu medus šķirni; ekskluzīvo Krēmveida medus šķirni ar mīkstas, vijīgas masas konsistenci un maigas, patīkamas garšas niansēm; šūnu medu; bišu vaska sveces un vaska figūras, kā ar bioloģiski aktīvos biškopības produktus

„KALNA SMĪDES1” produkciju var iegādāties:
– lielveikalos „RIMI”, MAXIMA”, „Stockman” un Sky”
– SIA „Lāči” veikalā MAIZES PILSĒTA T/C ALFA
– Zaļajā tirdziņā Berga Bazārā Rīgā
– interneta veikalā www.dabasdobe.lv

 Vairāk par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju var izlasīt  www.biomedus.lv

Dalīties.

7 komentāru

  1. Sarmīte Šicāne on

    Arī man ir milzīgs prieks būt laimīgajai produkta ieguvējai!!!!!!!!!!!!!!! <br>Ir apgāzts mīts, ka man nekad loterijās neveicas….veicas!!!!:)<br>

  2. Liene Š. on

    Paldies par gardumiņu. Šokolāde medū ir gards našķis, bet es to izmantoju arī kā sejas masku – sejas āda pēc tam ir maiga un patīkama!

  3. Dace Paulauska on

    Esmu viena no laimīgajām, kura tika pie šokolādes medū. Biju iedomājusies, ka tas būs medus ar mazītiņiem šokolādes gabaliņiem, bet tā nebija. Šokolāde medū ir viendabīga masa. Ļoti garda. Manuprāt, ideāli derētu kā pildījums tumšās šokolādes konfektēs. Izmēģināju arī pēc pirts. Patika. Lai tas prieks būtu vairākām pirts reizēm, saņemto dāvanu „pastiepu garāku” -neizēsto burciņas daļu piemaisīju klāt pirts medum. Nav vairs tik tumšs, bet joprojām aromātisks un garšīgs.<br>Jāpalūko, kuru veikalu plauktos šis gardums atrodams. Beigu beigās man radās doma, ka es savām pirts vajadzībām vai mazai dāvaniņai varētu nelielai porcijai medus pierīvēt klāt tumšo šokolādi. <br>Paldies par iespēju nogaršot!<br>

Atstāt Ziņu