Vārda dienu svin: Alfrēds, Madars, Fredis

Noteiktas Physiogel A.I. krēma testa dalībnieces

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Izlozes kārtībā esam noteikuši piecas veiksmīgās, kuras savā īpašumā iegūst dermatoloģisko „Physiogel A.I.“ krēmu un varēs izmēģināt tā efektivitāti dažādu ādas problēmu risināšanai.

Un tātad, krēmu iegūst un par tā lietošanu mums vēlāk pastāstīs:

  • Dina Bašķe
  • Zane Eltermane
  • Līga Zušmane
  • Edīte Kulmane
  • Laura Ošiņa

! Visas testa dalībnieces aicinām sazināties ar SievietesPasaule.lv redakcijas meitenēm, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruņiem 26369141, 25990679, lai vienotos par ērtāko un ātrāko krēmu nodošanu!

 

Kas ir “Physiogel A.I.”?
Tāpat kā citi „Physiogel“ sērijas līdzekļi, arī šis krēms ir hipoalerģisks – tas nesatur kairinošas sastāvdaļas un tam ir īpaša dermas membrānas struktūra, kas ir maksimāli pietuvināta ādas dabiskajai  struktūrai, palīdzot ādai pašai atjaunoties.  „Physiogel A.I.“ krēma sastāvā vēl papildus ir aktīvā viela PEA, kas veicina ķermeņa aizsargspējas pret ārējās vides ietekmi. Ādas virskārtā PEA darbojas kā antioksidants un saista brīvos radikāļus, kā arī stabilizē un aizsargā īpaši jutīgās šūnu membrānas, samazinot niezi, kairinājumu un apsārtumu. Klīniskais pētījums, kurā piedalījās 2456 pacienti ar atopisko dermatītu, kuri 5 nedēļas 2x dienā lietoja „Physiogel A.I.“ krēmu, apstiprina, ka šiem cilvēkiem jau pēc sešu dienu ilgas krēma lietošanas nieze samazinājās par 46%, 5 nedēļu laikā līdz pat 60%, par 60% samazinājās bezmiegs un par 62% samazinājās steroīdu lietošana.
Vairāk par „Physiogel“ hipoalerģiskajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem un ārstes, kosmetoloģes Irēnas Spriņģes komentāru vari lasīt ŠEIT >>.

Dalīties.

Atstāt Ziņu