Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Noslēdzies konkurss ‘Garšīgās olas, oliņas’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Noslēdzies SievietesPasaule.lv un izdevniecības Jumava izsludinātais olu ēdienu recepšu konkurss „Garšīgās olas, oliņas!”!

Pirmajā brīdī varētu šķist, ka te nav tik daudz izpausmes iespēju – vai nu cepta, vai vārīta ola. Taču ir gan, un to lieliski pierādīja mūsu konkursa dalībnieces!

Konkursa ietvaros saņēmām receptes gan nedaudz klasiskākiem olu ēdieniem: olu kultenis ar dārzeņiem un omlete ar sīpoliem un zaļumiem, gan neparastākiem, piemēram, pildīts olas kažociņš, gan dažāda veida pildīto olu variantus: zaļi pildītas olas, ar siera un biešu salātiem pildītas olas, gan virkni saldo ēdienu receptes, piemēram, iecienītais angļu citronu-olu krēms, gardais saldais ēdiens Peldošās salas, divu veidu krēmi biskvīta tortei, gan saldās olmaizītes, gan citus izdomas bagātus olu ēdienu variantus, piemēram, olmaizīte bērniem, želejas olas.

Paldies konkursa dalībniecēm par gardajām idejām!

Konkursa balvu- grāmatu ‘Latviešu nacionālie ēdieni’ savā īpašumā iegūst:

Nataša (īpašs paldies Natašai par daudzajām receptēm, kas iedvesmoja rosīties virtuvē un klāt Lieldienu galdu bagātīgāku!)

Anna Kovaļčuka

Ilze Lipska

Liene

Jūlija

Sirsnīgi apsveicam! Balvas var saņemt katru darba dienu SievietesPasaule.lv birojā Brīvības ielā 99 (3.stāvs, 4.kabinets), iepriekš gan būtu lūgums sazināties pa tālr. 25990679 vai pa e-pastu sp@sievietespasaule.lv

Par recepšu grāmatu “Latviešu nacionālie ēdieni”
Aprīļa sākumā Jumava pārizdeva latviešu ģimenēs tik ļoti iecienīto pavārgrāmatu autores Ņinas Masiļūnes veidoto recepšu krājumu par latviešu nacionālajiem ēdieniem.
Šajā krāšņajā izdevumā apkopoti latviešu virtuves gardumi: auksto biešu zupu receptes, zirņi ar speķi, miežu putraimu biezputra, sklandu rauši un citi.
Aiz šīs it kā vienkāršības paslēpta lieliska, krāšņa garšu varavīksne, kur tīkamus toņus atradīs kā pārliecināts veģetārietis, tā gaļas cienītājs.

 

Lai arī turpmāk radošs gatavošanas process!

Dalīties.

Atstāt Ziņu