Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Noskūtais Lāčplēsis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Parūmējieties, meitenes! Nāksies pārkārtot vannasistabas plauktiņus, jo kosmētikas industrija ir cieši sagrābusi savos tīklos arī vīriešus. Pagaidām viņi kautrīgi stāv skaistumsalonu durvīs, muskuļotajās rokās turot trauciņus ar krēmiem un pudelītes ar smaržūdeņiem. Tiem, kam muskuļu nav, vēl iedots maisiņš ar uztura bagātinātājiem un zobos iesprausts sporta kluba abonements.
Vietiņu plauktos vajadzēs ne tikai skūšanās piederumiem, bet arī liela izmēra vaksācijas plāksteriem, kas īpaši piemērota vairāk vai mazāk muskuļotu vīru ķermeņa izliekumiem un īpaši uzasinātajiem skuvekļiem biezu kāju spalvu izpļaušanai. Būs atsvaidzinoša želeja paģiru rītiem un savelkoša maska vīriem, kuru sejas muskuļus atrofējusi finanšu krīze.
Informāciju par vīriešu skaimstumkopšanas jaunumiem izlasīju kādā no interneta portālu sievietēm paradzētajā sadaļā. Vai sievietēm būtu jāpriecājas aiz atriebības, ka beidzot arī vīriešiem jāplūkā sevi un stundām jāsēž pie spoguļa, lai iegūtu modernai pasaulei atbilstīgu izskatu? Minētajā rakstā bija teikts, ka spalvaina roka varētu radīt problēmas, parakstot svarīgus biznesa dokumentus. Tā teikt, biznesa partneri nepatikā novērsīsies un visas biznesa ieceres izputēs!
Neaicinu atgriezties laikos, kad vīrietim bija jāsmird pēc smēķiem un sviedriem, lai ierindotos īsto veču kategorijā. Bet man nav pretenziju noglāstīt vīrieša krūts spalvas un celiņu no vēdera līdz… nu, tam. Mani nepriecē doma, ka varēsim kopā ar vīru viens otram iemasēt pretcelulīta krēmu, jo vīriešiem arī draud šī pati nelaime, kura slēpjas zem aluvēderiem, kurus plastiskie ķirurgi piedāvā pārveidot par bicepsiem. Nelabi paliek, domās redzot ainu, kā sagraizītu alus punci lipina ap pleciem, lai izveidotu Lāčplēša cienīgu torsu.
Manuprāt, problēmzonas būtu jāmeklē nevis ķermeņos, bet smadzenēs. Tajās rievu esamība ir liels pluss, bet mūslaikos pieprasa gludumu visās vietās.
Es domāju, ka kosmētikas biznesa izdzīvošana lai paliek sieviešu rokās. Vīri lai parūpējas par citām nozarēm.
Jo, ka tik nesanāk tā, ka noskuvušas Lāčplēsi, būsim tikušas pie cūkausīša…

 

Ko tu vari teikt par mūsdienu sievietes dzīvi un problēmām, kas nodarbina viņas dzīvi? Raksti blogu un piedalies konkursā!

Dalīties.

Atstāt Ziņu