Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Noskaidrotas SebaMed produktu ieguvējas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ebaMed – lai arī pasaulē zināms zīmols, lielai daļai Latvijas sieviešu ir svešs. Tomēr izdzirdot par šī zīmola filozofiju un centieniem ādai atgriezt dabisko pH 5.5 līmeni, daudzas no jums vēlējās izmēģināt kādu no SebaMed līdzekļiem un pārliecināties par to efektivitāti dzīvē.

Mēs veicām izlozi, kurā noskaidrojām, kuras būs tās, kuras izmēģinās SebaMed produktus.

 ĪPAŠI SAUDZĪGO MAZGĀŠANĀS LĪDZEKLI ZĪDAIŅIEM IEGŪST:  SEVIŠĶI MAIGO KRĒMU BĒRNIEM IEGŪST:  AIZSARGĀJOŠO SEJAS KRĒMU BĒRNIEM IEGŪST:  PRETSTRIJU KRĒMU IEGŪST:  ROKU UN NAGU BALZAMU IEGŪST:
Jūlija Liene Anda Ulme Kristīne Liepiņa Zane Auniņa
Ilze Zalcmane Natālija Līga Vidaga Daniševka Inta Jugbārde

Ar laimētājām sazināsimies personiski!


Par SebaMed:
Sebamed ādas kopšanas līdzekļu pH atbilst veselas ādas dabiskajam pH 5.5.Tas ne tikai palīdz saglabāt vai vairot ķermeņa skaistumu, bet arī spēcina un uzlabo ādas aizsargfunkcijas. Sebamed zīmola attīstībā ir ieguldīts daudzu gadu pētniecības darbs, lai radītu inovatīvus ādas kopšanas līdzekļus. To sastāvs atspoguļo kvalitāti un garantē visaugstāko saderību ar ādu un panesamību. Sebamed ir iecienīti mazgāšanās un ķermeņa kopšanas līdzekļi visai ģimenei. Tie ne vien attīra, bet arī aizsargā un kopj ādu. Ražots Vācijā. www.sebamed.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu