Vārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis

Noskaidrotas interesantāko olu ēdienu autores

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iels paldies konkursa „Mans iecienītākais olu ēdiens” dalībniecēm, jo viņas parādīja, cik dažnedažādi ikdienā un svētkos varam pagatavot tik ierastās olas. Redzējām gan dažādas omletes, salātus, uzkodas, gan brīnišķīgus desertus, dzērienus un pat pašgatavotu olu liķieri.

Apkopojot virtuves piederumu ražotāja Fiskars un portāla SievietesPasaule.lv pārstāvju balsojumu, esam noteikuši tās piecas, kuras saņems dāvanā Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplektus:

– Amanda par Marmora gulbīši no olām

– Irēna par Starteris no olām, kartupeļiem un siļķes

– Inga par Neparastie brokastu keksiņi

– Nataša par ceļojumu dažādu valstu desertu pasaulē – Franču cepumi macaroons, Parfē – franču aukstais deserts, Spāņu deserts „leche frita”, kā arī par praktiskajiem padomiem un receptēm, kur izmantot olu baltumus vai dzeltenumus, kas paliek pāri pēc dažādu ēdienu gatavošanas

– Dace par Cepta ola ar biezpienu, kas šķietami tik ierastās sastāvdaļas parādīja neierastākā kombinācijā.

Laimētājas lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 15.aprīlim!

 

Atbalstītājs – virtuves piederumu ražotājs Fiskars:
Fiskars Functional Form cepšanas piederumi veidoti raksturīgajās krāsās – melnajā un oranžajā. Ergonomiskie rokturi pieguļ rokai gluži kā cimdi, nodrošinot ērtu leņķi darbam. Piemēram, silikona otiņa ar trīs iespējamajām pozīcijām nodrošina ērtu lietošanu un rezultātā – zeltainas un vienmērīgi noklātas smalkmaizītes. Arī mīklas nazis dažādos leņķos nodrošina minimālu piepūli, bet asimetriskais silikona naža gals spēj izturēt vairāk nekā 180°C temperatūru.

Mīklas kuļamais ir veidots no nerūsējošā tērauda un pārklāts ar silikonu un speciālu pārklājumu, kas samazina mīklas pielipšanu, turklāt tas ir dizainēts tā, lai aizsniegtu visus bļodas vai sķīvja stūrus. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu