Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Nopirkt visu, ko vēlos!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manu izgudrojumu sarakstā pirmo vietu ieņem fantastikas filmu cienīgs izgudrojums- īpašais šopinga maisiņš. Skaists maisiņš, kurā automātiski nonāk jebkura kleita, soma vai pat kurpes, kuras man veikalā iepatīkas un pats galvenais- PAR BRĪVU! Maisiņš pats maina savu lielumu atkarībā no vēlmju daudzuma un ērtības dēļ, brīvi lido tev blakus, piekrauts pilns ar sapņu lietām.
Komplektā ar īpašo maisiņu nāk arī īpašais groziņš- tajā automātiski nonāk lietas, kuras esi noskatījusi kaut kur internetā- i-veikalā vai kaut kur publicētāžurnāla bildē. Viens, divi un Giuseppe Zanotti apavi ir manā īpašumā PAR BRĪVU 🙂

No skaistumkopšanas brīnumiem, esmu izgudrojusi gudro spoguli. Tu tajā ieskaties un izsaki savu vēlmi, piemēram: “Vēlos ādu, kā tikko no atvaļinājuma Havaju salās”. Čik čik un brīnums ir gatavs.

Arī gudrais skapis ir manā izgudrojumu sarakstā. Tas automātiski sarindo tavā priekšā stilista veikuma cienīgu apģērbu komplektu.

No epilācijas brīnumiem ir izgudrota gudrā salvete! Atliek vien ar to nobraukt pa kāju, vai kuru citu ķermeņa daļu un viss nevēlamais apmatojums ir likvidēts sekundes laikā, bez sāpēm un citāda diksomforta un pats galvenais – uz visiem laikiem. Sapnis!

 

Ideja iesūtīta konkursa “Ko spēj tavs Džeims Bonds” ietvaros. Piedalies arī tu un laimē „Philips” SatinSoft epilatoru.

SPIED ŠEIT>>> Konkurss “Ko spēj tavs Džeims Bonds?”

Dalīties.

Atstāt Ziņu