Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Nolūzis nags. Ko tas simbolizē?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ne tikai mūsu acis vai rokas spēj atklāt informāciju par mums un mūsu dzīvi, to spēj arī nagi! Palūkojies uz tiem – ko tie tev stāsta? Arī aizlūzis nags nav nejaušība. Astroloģe Inese Kaģe apraksta, ko stāsta mūsu nagi un kā to nolasīt.

Nagu forma un cilvēka raksturs
Aplūkojiet savus nagus, kādi tie ir: īsi vai gari, šauri vai plati? Ar to palīdzību jūs labāk varēsiet izprast savu raksturu, protams, ne jau bez zināšanām hiromantijā – mākslu izzināt cilvēka likteni aplūkojot rokas.

Gari nagi – atklāj mierīgu un pacietīgu cilvēku, ne pārāk apdomīgu, kurš netiecas analizēt iemeslus savām neveiksmēm, ja tādas rodas. Šie cilvēki ir ļoti sapņaini un māk norobežoties no apkārtējās reālās dzīves kņadas. Viņu vidū ir daudz radošu personību – aktieru, muzikantu, mākslinieku un dzejnieku.

Īsi nagi – ir pilnīgi pretēji cilvēki tiem, kuriem ir gari nagi. Šie cilvēki var izvest no pacietības gandrīz ikvienu – sev tuvākos cilvēkus, draugus, pārējos domubiedrus. Viņi vienmēr strīdēsies un paliks pie sava, ja kaut kas viņus neapmierinās. Ieradums kritizēt savu sarunas biedru vai pretinieku un izsmiet cilvēku, kurš kaut vai mazliet ir kļūdījies. Cilvēkiem ar īsiem nagiem ir labi attīstīta humora izjūta, viņiem piemīt skaidrs skats uz dzīvi, jo pratīs atrast izeju no jebkuras grūtas situācijas.

Nagu plāksnīte ir platāka par to garumu – plati nagi – to īpašnieks nevar mierīgi nosēdēt uz vietas, rosīgs un bieži vien jaucas citu lietās, īpaši tad, kad to viņam nemaz nelūdz.

Nolūzis nags – zīme par ievainojumu kādā dzīves sfērā
Hiromantiem – nagi ir vissmalkākais rādītājs cilvēka pašsajūtai un dzīves potenciālam. Astroloģijā cilvēka nagu stāvoklis norāda uz savstarpējām attiecībam ar neredzamo kosmosa pasauli.

Ja mati ir mūsu dabīgās antenas, kas vada kosmisko enerģiju, tad nagi – starta poga, kas regulē kādu kosmisko straumi pieņemt, kādā daudzumā un uz kurieni to (kādu dzīves sfēru) aizvadīt.

Sāpīga tēma visiem tiem, kuriem ir gari nagi – aizlūzis nags. Šeit es nerunāšu, kā to savest kārtībā, bet mazliet paanalizēšu, kas izsauc notikumu.

Ezotēriski varam teikt, ka jebkādi ķermeņa ievainojumi cilvēkam, pat no pašām vismazākajām, niecīgākajām traumām līdz nopietnai saslimšanai ir tikai sekas tai nekārtībai, kas notiek mūsu psihē vai dvēselē.

Visbiežāk trausli kļūst roku pirkstu nagi. Zinām, ka katrs nags simbolizē kādu noteiktu mūsu personības izpausmes veidu. Rokai ir pieci pirksti – piecas, tā teikt detaļas, no kurām sastāv cilvēka būtība. Tāpēc nav nejaušība, ka piecstaru zvaigzne, pentogramma, atveido cilvēka simbolu.

Aizlūzis nags kādam pirkstam, norādīs uz to, ka cilvēkam pēc savas iekšējas būtības nav aizsardzības tajā vai citā sfērā.

Lielais pirksts – īkšķis, tas ir galvenais pirksts, tāpēc, ka valda pār pārējiem četriem pirkstiem. Lielais pirksts palīdz mums darboties un virzīt savu projektu, jo tā ir mūsu griba. Tas pārstāv mūsu personības apzināto un atbildīgo daļu, simbolizē ideju izpratni un lēmumu pieņemšanu.

Rādītājpirksts – ar tā palīdzību mēs aizrādām, norādām, izsakām pavēles, paskaidrojam, pat draudam. Rādītājpirksts izsaka mūsu rakstura dominējošo spēku, izlēmību un ir varas simbols.

Vidējais pirksts – saistīts ar mūsu mērķi, izpildi vai noliegumu, mugurkaula stingrību vai pakļāvību, ierobežojumiem.

Zeltnesis – šis pirksts ļoti reti kad darbosies atsevišķi no citiem pirkstiem. Tas pārstāv ideālas dzīvesbiedru attiecības un atkarību no otra cilvēka. Simbolizē apmierinātību intīmajā dzīvē.

Mazais pirkstiņš – vieglums ar kādu tas atdalās no pārējiem pirkstiem, runā par tā neatkarību un iedzimto ziņkārību. Mazais pirkstiņš simbolizē komunikāciju ar citiem, prāta kustīgumu, intuīciju un biedriskumu.

Cilvēkam, kuram pastāvīgi kādam pirkstam lūst nagi, jāpaanalizē, ko viņš dara nepareizi kādā aktuālā situācijā. Problēmas ar nagiem runās par to, ka cilvēks maldās: viņš ir pārliecināts, ka visu spēj izdarīt pats, ka viņam nav cerību uz cita aizsardzību un atbalstu. Centieni uz pilnību un pedantiskumu liek viņam veltīgi izšķiest savu enerģiju. Trausli nagi uzstāj uz to, ka cilvēkam ir jātiek vaļā no maniakālas cenšanās uz sīkumiem un pedantisku pilnību.

Ja grauž nagus, grauž sevi no iekšienes
Cilvēkam vēl piemīt tāds netikums kā nagu apgraušana. To varētu raksturot, ka šāds cilvēks sevi grauž it kā arī no iekšienes, jo nejūt sevī drošību, īpaši ar kādiem nepatīkamiem notikumiem viņa dzīvē.

Visbiežāk šāds paradums rodas bērnībā, kas izpaužas kā apvainojums uz vienu no vecākiem, ka tas nav viņu pietiekami aizsargājis. Katru reizi, kad cilvēks jūt, ka ir nepietiekami aizsargāts, viņš sāk grauzt nagus: tas dod viņam tādu kā drošības sajūtu un mazina iekšējo trauksmi.

Cilvēkam, kurš pastāvīgi grauž nagus ir jāsaprot, ka viņam nepieciešams tikt vaļā no mazdūšības un ticības, ka cits viņu visu laiku pasargās no dažādām nepatīkamām un bīstamām situācijām. Cilvēkam jāsāk ticēt saviem spēkiem, tad viņš iemācīsies būt neatkarīgāks un drošāks. Izpratīs situācijas un jutīsies aizsargāts daudz vairāk nekā iepriekš domāja.

 

Ja Tevi interesē astroloģija un netradicionālā medicīna, vairāk informācijas par to atradīsi Kosmozofijas institūta Saskarsme mājas lapā – www.kosmopulss.lv


Dalīties.

Atstāt Ziņu