Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Nodarbība ‘Numeroloģijas izmantošana ikdienā’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

umeroloģija jeb pareģošana pēc skaitļiem ir mācība, kas radusies tālā senatnē. Iespējams, daudziem ir zināma sengrieķu filozofa Pitagora atziņa „Visas lietas var iedomāties kā skaitļus”. Ja arī Tevi valdzina skaitļu pasaule vai vienkārši vēlies izzināt sevi, palūkojoties gan uz sevi pašu, gan uz pasauli caur skaitļiem, nāc uz nodarbību par numeroloģijas pielietošanu ikdienā. Tieši tā- šī senā zinātne var būt visai noderīga arī mūsdienu ikdienas situācijās!

Nodarbību vadīs numeroloģe, Numerologu biedrības biedre Līga BĒRZIŅA:

„Man vienmēr ir bijusi interese par astroloģiju, ezotēriskiem jautājumiem, bet numeroloģiju atklāju salīdzinoši nesen. Kā izrādās, tas ir bijis tas, ko nemeklēju, bet atradusi sapratu, ka tieši to man vajadzēja atrast. Izklausās sarežģīti, bet vienlaikus patiesi. Numeroloģijas zināšanas ir palīdzējušas saprast, kāpēc es un mani līdzcilvēki ir tādi, kādi ir, kāpēc ar kādu cilvēku kopā jūtamies kā mājās, bet ar citiem kontakts neveidojas, kāds ir mans un manu bērnu dzīves uzdevums, kāpēc mūsos ir tādas rakstura īpašības, kas varbūt traucē dzīvot, un kā tās mīkstināt.
Arī ikdienas situācijās esmu iemācījusies palūkoties uz skaitļiem un ņemt vērā, ko tie saka. Jāatzīst, ka skaitļi nekļūdās, biežāk kļūdāmies mēs paši un neievērojam zīmes, ko sastopam savā ceļā.
Man numeroloģija ir atvērusi jaunu pasauli, par ko vienīgā nožēla ir – kāpēc tas noticis tikai tagad, jo šīs zināšanas būtu noderējušas gan izvēloties profesiju un dzīves ceļu, gan bērnus audzinot, gan saskaņai ar līdzcilvēkiem.”

Nodarbības programma:
Īss vispārējs skaitļu raksturojums;
Dzīves ceļa, personas skaitļa, likteņa skaitļa noteikšana;
Individuālā gada aprēķināšana un gada uzdevuma noskaidrošana;
Skaitļu nozīme ikdienas situācijās – labvēlīgās dienas dažādām darbībām, ko stāsta tavs telefona numurs, mājokļa adrese, mašīnas numurs u.c.

KAD:
23.oktobrī
plkst.18:00 nodarbība jau notikusi
26.novembrī plkst. 18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 10 (14,23 EUR)
Piesakoties divatā (ar draudzeni, mammu, meitu, māsu vai draugu), katra maksāsiet tikai 7 Ls (9,96 EUR)!

Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.
Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Nedaudz vairāk par Līgu:
“Esmu trīs reizes piedzīvojusi izlaidumu Latvijas Universitātē, ieguvusi vairākas augstākās izglītības un maģistra grādu, bijusi latviešu valodas skolotāja, pusi mūža mācījusies angļu valodu un centusies to iemācīt citiem,  strādājusi valsts pārvaldē, tagad strādāju par redaktori-korektori vairākās tulkošanas firmās, bet visu apzināto mūžu esmu meklējusi atbildes uz jautājumiem, ko redzamā pasaule un skolas nesniedz. Jau pusaudža gados pievērsos astroloģijas un psiholoģijas izzināšanai, studējusi pieejamo literatūru par ezotēriskiem jautājumiem, pamazām nonākusi pie numeroloģijas mācībām un sev par prieku un milzīgu gandarījumu atklājusi Taro kārtis. Mācoties, lasot, meklējot atbildes, man ir atklājusies pilnīgi cita pasaule, kas ļāvusi saprast likumsakarības visam, kas ar mums notiek. Tā kā šīs iegūtās zināšanas ir tik noderīgas manā, manu draugu, ģimenes un kolēģu ikdienas dzīvē, vēlos tās sniegt arī citiem.”

ATSAUKSMES

Madara: Laikam jau tas, ka ilgi pēc tam par to daudz domāju un par to runāju, liecināja, ka seminārs ir izdevies. Sagaidīšanas rituāla daļa – kafija no lielām krūzēm ar uzrakstītiem domu graudiem, sīkums, bet tik patīkami. Uzslavēšu Līgas oratoriskās dotības. Četras stundas no vietas runāt ir jāmāk, starp citu, laiks paskrēja vēja spārniem. Daudz smiekli un pastarpināti stāstījumam vienmēr varēja uzdot sev interesējošu vai domu papildinošu jautājumu. Patiesībā jau mēs, cilvēki, paši šo atmosfēru arī veidojam. Paldies kompānijai un “Sievietes pasaulei” par organizēšanu. Numeroloģija – jaunas nozares aizsākums manā zināšanu plauktā.

Sintija: Man ļoti, ļoti patika šis seminārs, tik īsā laikā uzzināju daudz ko jaunu gan par sevi, gan par dzīvi kā tādu. Manuprāt, apmeklējot šosemināru un paņemot sev to, kas intuitīvi ir nepieciešams un ”tavs”, ikviens var vēl labāk saprast un pieņemt sevi, vairāk iemīlēt un mīlēt sevi, kā arī saprast citus un apkārt notiekošo.
Es ieteiktu ikvienam apmeklēt šo semināru, jo tās zināšanas ir liela vērtība ikviena cilvēka dzīvei.

Annija: Vēljoprojām nevaru atgūties no numeroloģijas semināra – šķiet, ka Dievs kādā atpūtas brīdī, tur augšā, ir  kaut kā sevi nolēmis nodarbināt un izgudrojis šo interesanto ciparu spēli, kuru tad tiem mazajiem cilvēkiem uz zemes būs jāatmin. Ļoti interesanti, pārsteidzoši, ka, sarēķinot kaut kādus dzimšanas un vārda ciparus, par tevi var pateikt slēptākās lietas, gan tendences mīlestības dzīvē, gan tavas rakstura iezīmes, pat to, kā tu audzini savus bērnus. Es biju pārsteigta un domāju noteikti par to vairāk palasīt, pasniedzēja Līga „uzāķēja“ mani ar pilnīgo informāciju un vienkāšiem, patstāvīgi veicamiem aprēķiniem. Beidzot viss salikās pa plauktiņiem, gan par radošo gan materiālo, gan arī beidzot skaidrs tapa manas dzīves uzdevums. Bija ļoti interesanti un vērtīgi, noteikti iesaku!

Dalīties.

Atstāt Ziņu