Vārda dienu svin: Gustavs, Gusts, Tālrīts

Nodarbība ‘Dzintara izmantošana skaistumkopšanā un ārstniecībā’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eizēs, kad iegādājamies dārgus ārzemju krēmus un uztura bagātinātājus, mēs piemirstam to, cik daudz bagātību mums devusi mūsu pašu daba. Baltijas jūras krastos atrodama viena šāda vērtība- dzintars. Tā dziednieciskās īpašības cilvēki izmantoja jau senatnē.

Dzintars ir viens no vērtīgākajiem pasaules minerāliem. Unikālajam Baltijas dzintara sastāvam un tā īpašībām ir veltīti daudzi zinātniski pētījumi.

Dzintaram piemīt ne tikai atzītas dziednieciskas īpašības, bet tas ir arī iedarbīgs kosmetoloģisks līdzeklis. Un, iedomājieties – dzintaru var dzert arī kā vērtīgu, spēcinošu tēju, tas var palīdzēt arī gripas laikā un atvairīt saaukstēšanos, un ne to vien.

Lai uzzinātu vairāk un plašāk par dzintara pielietošanu, SievietesPasaule.lv aicina jūs uz informatīvo vakaru-lekciju “Dzintara izmantošana skaistumkopšanā un ārstniecībā”, kuru vadīs Dzintara Dziednīcas īpašnieks Vilnis Brils.

– Vakara gaitā noskaidrosim, kas dzintaru padara tik vērtīgu un kā mājas apstākļos izmantot dzintara dziednieciskās īpašības.

– Lekcijas noslēgumā būs iespēja iepazīties ar jau gataviem dzintara skaistumkopšanas un ārstniecības produktiem, kā arī tos iegādāties.

KAD: 29. novembrī plkst.18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Brīvības iela 99-4, 3.stāvs

CENA: Ls 5
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 3,50 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz .novembrim jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Dalīties.

Atstāt Ziņu