Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

No veca jauns: Vecā krekliņa jaunā dzīve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ad kopā ar draugu veidojām savas kafejnīcas interjeru, gribējām tajā ielikt savu roku darbu, savas personības un darīt visu tā, kā pašiem patīk. Tad nu paši krāsojām sienas, griestus, taisījām galdus, leti un citas detaļas. Viena no lietām, kas bija mans darbiņš, ir mazās lampiņas virs bāra letes. Tad nu padalīšos ar savu veikumu.

Nepieciešams:
Lampas kupoli
Audums
Šķēres
Superlīme
Izdoma

Darba gaita:
Manā skapī glabājās kāds maiss ar drebēm, kuras sen vairs nevilku, bet vēl joprojām nekur nebiju ne atdevusi, ne izmetusi, ne pielietojusi. Tad nu pienāca īstā reize, kad  kaut kas no tā bija vajadzīgs.
Patiesība, te pat nav īpašu padomu vai noteikumu kā kas tika darīts. Vienkārši – ņemu krekliņu, griežu nenoteiktas formas gabaliņos un līmēju kārtām pāri lampu kupoliem. Kad viss aplīmēts – lampas gatavas.
Atstājam, lai kārtīgi pielīp un tad jau…spuldzi iekšā, lampu pie griestiem – un gatavs!

P.S. Ieteikums – izmanto audumu, kas ir interesants pēc faktūras. Mans krekliņš bija reljefains un krāsains, līdz ar to, rezultāts ir daudz interesantāks.

 

RADOŠAIS KONKURSS ‘NO VECA-JAUNS!’

PADALIES ARĪ TU AR KĀDU ORIĢINĀLU IDEJU, KĀ NOKALPOJUŠAS LIETAS PĀRVĒRST NODERĪGĀS UN SKAISTĀS LIETĀS!
BALVĀS TRĪS DĀVANU KARTES– Ls 50, Ls 30 UN Ls 20 VĒRTĪBĀ NO SPECIALIZĒTĀ KRĀSU UN APDARES MATERIĀLU TIRGOTĀJA SADOLIN KRĀSU GRUPA!

VAIRĀK PAR KONKURSU LASI ŠEIT >>>

Dalīties.

Atstāt Ziņu