Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Nenokavē „Rotaļlietu stāsts 3” īpašos seansus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vudijs, Bazs un pārējo rotaļlietu kompānija ir atgriezusies! Viņu īpašnieks Endijs ir jau izaudzis un gatavojas doties prom, lai iestātos koledžā, bet rotaļlietas tiek atdotas bērnudārzam. Viens par visiem un visi par vienu – atraduši starp citām rotaļlietām jaunus draugus, Vudija un Baza kopīgi vadītie sazvērnieki gatavojas lielajai bēgšanai atpakaļ uz savām mājām.

Lai gan filmas pirmizrāde gaidāma tikai 9.jūlijā, sākusies jau biļešu iepriekšpārdošana uz īpašajiem animācijas filmas „Rotaļlietu stāsts 3″ seansiem, kas notiks 4.jūlijā. Turklāt nedēļas nogalēs seansus papildinās kinoteātra piedāvājums „Ģimeniskas brīvdienas”, kurās par jautrību gādās „Annels” atrakcijas.

Kinoteātrī Cinamon svētdien, 4.jūlijā, būs četri filmas seansi: plkst. 13:00 un plkst.15:30 filma dublēta latviešu valodā un plkst. 12:45 un plkst.16:00 filma dublēta krievu valodā.

Trīs nedēļas nogales: 4.,10. un 11.,17. un 18.jūlijā, bērni varēs ne vien sastapt savus iemīļotos multfilmas tēlus, bet arī pirms un pēc filmas izpriecāties „Annels” atrakcijās. Piepūšamā Lauvas mājā jautrākie lēkātāji varēs pārbaudīt savas prasmes, tāpat arī veiklību testēs atrakcijā fiksmetis un astoņkājis. Vēl bērni varēs slidināties pa slidkalniņu, ļauties seju apgleznošanai un zīmēšanas stūrītī izpaust savas radošās dotības.

Vudijs, Bazs un pārējo rotaļlietu kompānija ir atgriezusies filmā „Rotaļlietu stāsts 3″! Viņu īpašnieks Endijs ir jau izaudzis un gatavojas doties prom, lai iestātos koledžā, bet rotaļlietas tiek atdotas bērnudārzam. Viens par visiem un visi par vienu – atraduši starp citām rotaļlietām jaunus draugus, Vudija un Baza kopīgi vadītie sazvērnieki gatavojas lielajai bēgšanai atpakaļ uz savām mājām.

Biļetes var iegādāties gan kinoteātra kasēs, gan internetā www.cinamon.lv. Vecākiem ar bērniem k/t Cinamon piedāvā apmeklēt kino lētāk, iegādājoties „Ģimenes biļetes”:

  • 2 pieaugušie un 1 bērns, cena 6,75Ls;
  • 1 pieaugušais un 2 bērni, cena 6,75Ls;
  • 2 pieaugušie un 2 bērni, cena 9,00Ls.

Ģimenes biļetes  ir spēkā katru dienu līdz plkst. 19:00.

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Nu droši vien, ka sanāca notievēt ar kolu, jo visu,ko apēda, tā kola vēderā sadedzināja! Tikai vai slavenajam dizainerim nav "bonusā" iegūta arī kāda čūla vai pamatīgs vitamīnu un minerālvielu trūkums?

  2. 47 eiro par 0.3l kolu, WOW? Būtu vismaz eksluzīvi piejaukuši klāt kādu jaudīgu grādīgo, tā, lai no rīta galvassāpes būtu pamatotas!

Atstāt Ziņu