Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda

Nekad nav gana labi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Galva kūp! Liekas, ka dažreiz šis sakāmais tiek lietots nevietā, bet pēdējā laikā, liekas, ka tieši šis teiciens mani pavada.

Tad, kad ir tās dienas, kurās jāpaspēj izdarīt nereāli daudz darāmā, kad laiks min uz papēžiem un tev ir jābūt tur… kaut kur, bet… patiesībā tu jau sen esi apmaldījies un vairs nesaproti, kur īsti tad tev ir jābut….

LIekas dīvaini, kad citiem ir jāsūdzas par laika pārpalikumu, par to, ka aiz garlaicības var nobeigties… šis laikam ir tas posms, kad dzīvoju ar dilēmu: Esmu priecīga un laimīga par to, ka ir tik daudz darāmā, bet tajā pašā laikā tik ļoti vēlētos kaut varētu būt tur, kur aiz garlaicības nezina ko pasākt!

Ja vien man būtu iespējas apstādināt laiku – uz dienu, kaut pāris stundām… Tad gan es varētu padarīt, to, šito un vēl kaut ko un tad atkal atgriezties ikdienā!

Kāpēc cilvēkiem nekad nav labi tā, kā ir?

Dalīties.

2 komentāru

  1. Jūlija Liene R. on

    Njā, no šitā jāuzmanās, kad iekļūst tajā vāveres ritenī, var aizripot tālu prom no tā, ko patiesi vēlas un no tās vietas, kur patiesi gribas būt.

  2. Man šķiet, ka cilvēks vienkārši ir tā iekārtots, ka viņam jebkurā situācijā patīk gausties. Ja ir daudz darba, tad ir slikti; ja nav darba – tad arī slikti. Lai gan ļoti iespējams, ka šādās galējībās nonākam tieši savas gaušanās dēļ. Proti, brīdī, kad tev ir daudz darba, tur nevis par to priecājies, gūsti no tā gandarījumu, bet gan gaudies un savu aizņemtību pasniedz kā kaut ko šausmīgu, nevēlamu, agrāk vai vēlāk tu dabū pretējo – tu dabū izbaudīt to, ko nozīmē neko nedarīt, ko nozīmē garlaicība. Un tikai tad tu novērtē, kurā situācijā tad bija labāk!

Atstāt Ziņu