Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Nedēļas nogale, kurā atnāca pavasaris

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tā tik bija nedēļas nogale! Burvīga! Sestdien projekta Uzplauksti pavasarim! ietvaros Rīgā darbojāmies sievietes pašapziņas darbnīcā, bet jau svētdien Valmierā mācījāmies, kā pareizi ēst.

Sestdien psiholoģes Marijas Ābeltiņas vadībā mēs – kopumā ap 30 dāmu – četras stundas darbojāmies sievietes pašapziņas darbnīcā. Tieši tā -darbojāmies! Iemācījāmies un izmēģinājām Valdnieces tehniku, lai spētu drūmākos brīžos pacelt savu pašapziņu un rast grūtākām situācijām risinājumu. Tad devāmies katra savā ceļojumā pa apziņas labirintiem, meditējot pie klusas mūzikas. Visbeidzot dienas noslēgumā, kad tuvojās arī astronomiskā pavasara iestāšanās, gatavojām kolāžas “Mans pavasaris”. Iznāca tik dažādi, koši un unikāli pavasari! Kā jau mēs pašas!

Paldies Marijai un visām dalībniecēm par iedvesmojošo pasākumu!

 

Svētdien no rīta kopā ar makrobiotikas speciālistu Robertu Lācīti jau devāmies uz Valmieru, kur mūs gaidīja 30 dāmas un arī viens kungs. R.Lācītis aizraujoši un interesanti pastāstīja makrobiotikas pamata principus, kā arī atbildēja uz daudzajiem jautājumiem, kas radās. Un kā nu neradīsies, ja tev stāsta, ka kartupeļus, sieru, tomātus, baltmaizi un vēl šo to vajadzētu izslēgt no ēdienkartes! 🙂

Taču, kā norāda R.Lācītis, tie ir ēdieni, pie kā mēs esam pieradināti vai vienkārši paši pieraduši. Ir milzum daudz lietu, ko var un vajag ēst, bet ikdienā mēs par tām aizmirstam. Graudi (cik gardas ir dažādas putras!), dārzeņi (izņemot tomāti un paprika), augļi, zivis un vēl un vēl.

Speciālists arī brīdināja mūs sievietes, lai saviem vīriešiem negatavojam vairs neko eļļā ceptu, tas ir ātrākais ceļš uz impotenci. Vairāk par makrobiotikas pamata principiem vari izlasīt šeit- Atgūt veselību, mainot ēdienkarti? Jā!

Kopumā, kā atzina vairākas dalībnieces, jauki un vērtīgi pavadīta svētdienas diena, caur humoru parunājām par nopietnām lietām, gan izsmējāmies, gan arī aizdomājāmies.

Paldies Robertam Lācītim un Valmieras semināra dalībniekiem par brīnišķīgo svētdienu!

Uzplauksim pavasarim!

 

Piesakies uz projekta Uzplauksti pavasarim! nākamajiem pasākumiem

Kuldīgā – 27.martā iepazīsimies ar Maigo Bio-Enerģētiku un iemācīsimies Tauriņu pieskārienu masāžu

Rēzeknē – 3.aprīlī darbosimies Sievietes pašapziņas darbnīcā kopā ar psiholoģi Mariju Ābeltiņu

Lai pieteiktos, raksti – sp@sievietespasaule.lv vai zvani – mob.25990679


Dalīties.

9 komentāru

  1. Zeltene :) on

    Lielais paldies Marijai, jo mums 30 tik dažādām sievietēm atradās kāds vārds, darbība, treniņš, kas bija īstajā laikā un īstajā vietā:))

  2. Bet kā teica Marija sestdienas seminārā – mēs savus ieradumus varam mainīt 1-2 nedēļu laikā. Tātad – ja esam pacietīgas tikai mazliet, tad arī ēšanas paradumus varam mainīt! 🙂

  3. Ar kolēģēm ļoti nosmējāmies par PSP. Un ja kāda tagad lūdz otrai kaut ko atnest vai padot, sakam PSP please! 🙂

Atstāt Ziņu