Vārda dienu svin: Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Nanokosmētika cīņai ar matu izkrišanu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atu izkrišanas ir kļuvusi par tik izplatītu problēmu, ka līdzekļu to novēršanai kļūst arvien vairāk un vairāk – eļļas, kapsulas, vitamīni, šampūni, losjoni… Līdzekļu ir tik daudz, ka nekas neatliek, kā tērēt naudu un laiku, meklējot efektīvāko un konkrētās problēmas risināšanai piemērotāko līdzekli. Nu arī Latvijā ir kļuvuši pieejami leģendārie DS Laboratories līdzekļi pret matu izkrišanu.

Šis amerikāņu ražotājs 1994.gadā izgudroja pilnīgi jaunu, inovatīvu formulu, kas palīdz pilnībā aizmirst par matu izkrišanas problēmām un ļoti palīdzēt tiem, kuri ar šo problēmu sadzīvo jau ļoti sen un viņu mati izkrīt ģenētisku problēmas dēļ. Kopš šīs formulas izgudrošanas ir pagājuši jau divdesmit gadi, šajā laikā ir veikti vairāki klīniskie pētījumi, kas ir pierādījuši šo līdzekļu milzīgo spēku un efektivitāti cīņā ar alopēciju. Un, galvenais, šie līdzekļi ir pilnīgi nekaitīgie veselībai.

Šobrīd pasaulē nav analogu preparātu. Viss, kas ir nepieciešams veseliem matiem – vitamīni un ārstnieciskie komponenti, ir savākti vienā produktā un, galvenais… tas viss ir iekapsulēts  speciālās „nanosomās”. Tieši tajās rodams galvenais DS Laboratories noslēpums. Nanosomas ir 200 reizes mazākas nekā cilvēka šūnas, tāpēc viegli nonāk ādas dziļākajos slāņos un vēl 12 stundas pēc šo līdzekļu lietošanas izplata aktīvās vielas, kas novērš matu izkrišanas problēmu.

Tas DS Laboratories ļauj vienmēr garantēt saviem klientiem rezultātu. Jo, kas gan var būt efektīvāks par 18 aktīvajām vielām, ko satur šie līdzekļi, ja citos līdzekļos ir atrodama tikai viena vai divas aktīvās vielas? Un kas gan vēl var tik dziļi iekļūt galvas ādā, kā vienīgās patentētas nanosomas? Tieši tāpēc DS Laboratories ar pilnu pārliecību sola saviem klientiem vienmēr atgriezt naudu, ja līdzekļi nepalīdzēs. DS Laboratories ir zīmols, kas orientēts TIKAI un vienīgi uz rezultātu sasniegšanu.

DS Laboratories oficiālais pārstāvis Latvijā – Amarina turpina 20 gadus iedibināto tradīciju un sola vienmēr atgriezt naudu tiem, kas nebūs apmierināti ar rezultātu. „Protams, mēs bieži saņemam zvanus no cilvēkiem, kuri ir noskaņoti skeptiski un nevar noticēt, ka tas nav kārtējais reklāmas triks. Jautā – vai līdzekļi tiešām palīdzēs. Un mēs patiešām vienmēr dodam garantiju, ka neapmierinātības gadījumā naudu atgriezīsim,” saka Amarina valdes priekšsēdētājs Toms Šļakota, piebilstot, ka informācija par DS Laboratories līdzekļiem ir pieejama ne tikai Latvijas interneta vietnēs, bet atsauksmes ir lasāmas arī citu valstu lapās, kur šie līdzekļi ir pieejami jau ilgāku laiku. „Jāsaka, ka tie, kuri tiešām cieš no matu izkrišanas problēmas, lielākajā daļā gadījumu ir ļoti izglītoti par dažādiem līdzekļiem, to sastāvdaļām un vispār par alopēcijas novēršanu. Viņi, tikai iepazīstoties ar DS Laboratories sastāvu, sapratīs, cik dārgas un kvalitatīvas ir tajos esošās sastāvdaļas,” pārliecināts T.Šļakota, uzsverot, ka „mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no problēmas, kas viņus nomoka, tāpēc no savas puses vienmēr esam gatavi palīdzēt ikvienam klientam izvēlēties tieši viņa problēmai nepieciešamo DS Laboratories līdzekli”.

DS Laboratories produktu klāsts ir neliels – šampūns „Revita”, kondicionieris „Revita.COR”, trīs losjoni, tai skaitā, speciāls līdzeklis vīriešiem ar izteiktu alopēcijas problēmu „Spectral.DNC-N”.

Šobrīd DS laboratories rūpējas ne tikai par galvas ādas un matu veselību, bet arī par skropstu un uzacu skaistumu. „Revita.EPS” ir līdzeklis, kas 4 nedēļu laikā pagarina skropstas par 25%. Preparāta sastāvā nav medikamentu, piemēram, bimatoprosta, tādēļ tas ir drošāks un saudzīgāks nekā citi tirgū pieejamie līdzīgie līdzekļi.

„No pirmā acu uzmetiena DS laboratories produktu cena daļai var likties augsta, jo līdzekļi pret matu izkrišanu ir pieejami dažādās cenu kategorijās. Taču vienmēr jāatceras, ka maksāt vajag nevis par līdzekli, bet par pašu galveno – par rezultātu. Paskatoties DS Laboratories sastāvu un ievācot par tiem informāciju, var rasties gluži pretējs jautājums – kāpēc līdzekļi ar tik dārgām sastāvdaļām maksā tik lēti? Te arī atbilde: pielāgojoties Latvijas tirgum, mēs darām visu, lai cenas būtu pēc iespējas zemākas. Gribu novēlēt katram, kas ir saskāries ar matu izkrišanas problēmu – neatlieciet tās risināšānu uz ilgu laiku. Meklējiet informāciju, piemērotus līdzekļus un vērtējiet tos,” novēl T.Šļakota.

Kā liecina Amarina veiktā aptauja, vēl pirms gada vairāki uzņēmuma pastāvīgie klienti pirka šos līdzekļus citās valstīs un ārzemju interneta veikalos. „Tagad ziniet: mēs esam, mēs jau strādājam Latvijā un esam gatavi vienmēr jums palīdzēt!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu