Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Mutes skalojamo līdzekļu tests. Piesakies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

Mutes higiēna patiesībā prasa daudz vairāk laika nekā patiesībā šķiet. Jo lai uzlabotu mutes higiēnas efektivitāti nepietiek vien ar pareizi izvēlētas zobu birstes un pastas lietošanu. Ļoti svarīgi ir ikdienā lietot arī zobu diegu un mutes skalojamo līdzekli, par kuru tad šoreiz arī ir stāsts. Vai zināji, ka mutes skalošanas līdzeklis aizsargā pret baktērijām grūti aizsniedzamās vietās un palīdz cīnīties pret zobu un smaganu slimībām?
Lai Tu par to pāliecinātos
SievietesPasaule.lv piedāvā – piedalies mutes skalošanas līdzekļu testā un kļūsti par vienu no sešām portāla lasītājām, kuras izmēģinās 3 dažādus mutes skalošanas līdzekļus, lai pēcāk sniegtu vērtējumus par šo produktu efektivitāti.


Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai.
 Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Mutes skalojamā līdzekļa tests”, norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai laimēšanas gadījumā varam ar Tevi sazināties, vari norādīt arī konkrētu produktu, kuru vēlies izmēģināt!       
Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit!
Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika! Tavu pieteikumu gaidīsim no 15.augusta līdz 22.augustam (ieskaitot). Sešas produktu testētājas paziņosim 29.augustā, bet jau pēc kāda laika publicēsim viņu vērtējumus par šiem produktiem.

 

1. Testa produkts – Colgate Plax Multi-Protection Cool Mint          
Colgate skalošanas līdzekļi satur aktīvo vielu šķidrā veidā, kas var viegli iekļūt grūti aizsniedzamās vietās mutes dobumā  (starp zobiem, uz smaganu līnijas utt.),  iznicināt baktērijas un izskalot aplikumu – galveno zobu un smaganu slimību cēloni. Colgate Plax Multi-Protection Cool Mint sastāvā ir klīniski apstiprināta formula kas:
– nodrošina 12 stundu aizsardzību pret baktērijām un aplikumu
– aizsargā pret smaganu problēmām
– satur fluorīdu, kas stiprina zobus
– iznicīna līdz pat 99.9% baktēriju
– atsvaidzina elpu
– nesatur alkoholu, kas ir ļoti svarīgi cilvēkiem ar zobu un smaganu jutīgumu.

 

 2.Testa produkts – Colgate Total Pro Gum Health 
Colgate Total Pro Gum Health mutes skalojamā līdzeklī, tāpat kā Colgate Total Pro Gum Health zobu pastā, ir trihlozāna kopolimēru savienojums, kas nodrošina divkāršu iedarbību:  gan smaganu problēmu cēloņa, gan simptomu novēršanā. Trihlozāna kopolimēri veido aizsargbarjeru, kas nodrošina 12 stundu aizsardzību pret aplikuma atjaunošanos, kā arī palīdz novērst smaganu iekaisumu. Klīniski pierādīts, ka Colgate Total Pro Gum Health mutes skalojamā līdzekļa izmantošana ikdienā nodrošina pilnīgu smaganu kopšanu.

 

 

 
PAR KOMPĀNIJU „COLGATE – PALMOLIVE”      
2006. gadā Colgate-Palmolive kompānija nosvinēja savu 200-gadu jubileju. Šo gadu laikā tā ir  kļuvusi par vienu no pazīstamākajām kompānijām visā pasaulē.  Šodien Colgate-Palmolive produkti ir pārstāvēti  vairāk nekā 200 valstīs un tos lieto simtiem miljonu patērētāju. Viena no galvenajām kompānijas produktu kategorijām ir produkti mutes dobuma kopšanai.  Colgate galvenā īpašība – produkti pilnīgai mutes dobuma higiēnai – viss, kas ir vajadzīgs, lai Jūsu smaids izskatītos žilbinošs.

 

3. testa produkts – GLISTER™      
GLISTER™ Koncentrēts šķidrums mutes dobuma skalošanai pret aplikuma veidošanos ar piparmētru garšu. Koncentrēts mutes dobuma skalojamais līdzeklis veiksmīgi noņem zobu aplikumu un atsvaidzina elpu, radot svaiguma komfortu visas dienas garumā. Viena pudelīte pietiek simtkārtīgai mutes dobuma skalošanai.

 

 

 

 


PAR KOMPĀNIJU “AMWAY”
amway ir viena no pasaules vadošajām tiešās pārdošanas kompānijām. Tā nodibināta 1959.gadā Adā, ASV un pašlaik darbojas vairāk nekā 80 valstīs un teritorijās. Amway piedāvā vairāk nekā 450 skaistumkopšanas, veselības un mājturības preču. Amway zīmolu klāstā  ir uztura bagātinātāji NUTRILITE™, kosmētiskie līdzekļi ARTISTRY™ un BEAUTYCYCLE™, kā arī mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļi L.O.C.™.Visi produkti tiek izstrādāti kompānijas pētniecības un attīstības centros. Produkcijas kvalitāti un drošumu garantē vairāk nekā 700 zinātnieku un ik gadu veiktie 1,5 milj.testi. Amway ir saņēmusi vairāk nekā 1000 patentu, bet  vēl 900 patentiem iesniegusi pieteikumu. Amway apmierinātības garantija ļauj klientiem atgriezt preces un saņemt atpakaļ naudu neierobežotā laika periodā.            

 Atceries!!! Izmanto mutes skalotāju divreiz dienā pēc zobu tīrīšanas. Skalo  30 sekundes, lai iztīrītu grūti aizsniedzamās vietas. Nenorīt!

Gaidām Tavu pieteikumu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu