Vārda dienu svin: Monika, Zilgma, Zilga

Mums ir jauns logo un sauklis!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mums šodien priecīga diena- SievietesPasaule.lv turpina savu dzīvi ar jaunu logo un saukli – „Pasaule, ko radi Tu pati!”

Portāls SievietesPasaule.lv jau kopš tā izveidošanas 2009.gada ziemā nosprauda mērķi kļūt par vērtīgu un iedvesmojošu vietu, kur pulcēties Latvijas sievietēm. Protams, jātiecas pēc zvaigznēm, vai ne? Tādēļ neslēpjam, ka mēs vēlamies izaugt par vadošo – lielāko un labāko – sieviešu portālu Latvijā. Pacietīgs darbs, turēšanās pie principa, ka jūs ir jālutina ar kvalitatīvu un vērtīgu saturu, ka mēs ar jums sarunājamies ne tikai virtuālajā vidē, bet arī reālajā dzīvē, mūs ar katru gadu tuvina šim mērķim.

Ja pirmajā darbības gadā mēs priecājāmies par to, ka dienā portālā ienāca vien pāris simti lasītāju, tad šobrīd SievietesPasaulē ikdienas iegriežas jau vairāk 3000 sievietes, atrodot tieši viņas interesējošu, izglītojošu un iedvesmojošu lasāmvielu un praktiskos padomus. Paldies Tev, ka esi starp viņām!

Lasītāju uzticība un prasīgums, kā arī nemitīgā attīstība interneta vidē neļauj mums apstāties, tāpēc strādājam pie tā, lai portāls gan saturiski, gan vizuāli nemitīgi augtu un attīstītos.

Pagājušajā gadā pilnībā mainījām portāla vizuālo izskatu un bija sajūta, ka arī portāla logotipam ir jāiet līdzi laikam un jāmainās. Šovasar tad arī cītīgi pie tā strādājām un nu nododam mūsu darba augļus jūsu vērtējumam.

Portāla filozofiju šīs pārmaiņas neskar, drīzāk, pat jaunajā logotipā tā nolasās vēl skaidrāk kā līdzšinējā variantā. Proti, SievietesPasaules dzinējspēks vienmēr ir bijusi sieviete, sieviete tik dažādajās lomās, situācijās un briedumā, sieviete, kura ir aktīva un radoša, kura vēlas izzināt pasauli un sevi.

Ar jauno logo un saukli – „Pasaule, ko radi Tu pati!” mēs vēlamies uzsvērt, ka SievietesPasaule ir tieši tāda, kādu mēs katra pati to sev radām. Un tā balstās uz četriem pīlāriem:


ATBILDĪBA
– Atbildība pašai par savām attiecībām, darbu, pašsajūtu, veselību. Atbildība par to, kā es dzīvoju savu dzīvi

IZVĒLE – Atļauja izdarīt pašai savas izvēles, pieņemt pašai savus lēmumus, pašai kļūdīties un pašai arī uzvarēt

DROSME – Drosme veikt pārmaiņas. Drosme būt uzticīgai sev un savām vērtībām, drosme klausīt savai sirds balsij

MĪLESTĪBA – Iet savu ceļu ar mīlestību pret sevi un citiem. Mīlēt sevi. Mīlēt savus bērnus. Mīlēt savu vīrieti. Mīlēt dzīvi.

Sievietes Pasaule – tas ir Tavs ceļš, Tevis izvēlēts, bruģēts un kopts. Un nav būtiski, vai Tev ir divdesmit, trīsdesmit, četrdesmit, piecdesmit vai sešdesmit gadu…Tu vari ik brīdi šo ceļu pārveidot vai nogriezties krustojumā un izvēlēties citu.
Mēs būsim Tavs ceļabiedrs, Tava draudzene, Tavs atbalsta plecs, uzmundrinošā balss Tavā galvā, kas sauks: „Tu to vari! Šī ir Tava pasaule! Radi to! Izkrāso to! Izgaršo to! Izbaudi to! Dzīvo! Esi!”

Tava SievietesPasaule.lv komanda
Līga R., Līga O., Annija, Zane un Gita

Mūsu līdzšinējais logo:

Mūsu jaunais logo:

Dalīties.

9 komentāru

  1. Man šķiet, ka jaunais ir kompaktāks un izteiksmīgāks, pieaugušāks. Apsveicu ar pārmaiņām un no sirds vēlu izagusmi un veiksmi!

  2. Laura Caune on

    hmm..vai tikai man abi logo rādās ļoti līdzīgi? Un twitter'ī bija publicēts cits jaunais logo, nekā šeit redzams 🙂

Atstāt Ziņu