Vārda dienu svin: Ādolfs, Ilgonis

Motivējošā nodarbība ‘Kā atrast savu sapņu darbu?’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

a Tev šobrīd ir aktuāls jautājums, kā atrast lielisku darbu, piesakies uz motivējošo nodarbību un gūsi zināšanas, kas Tev palīdzēs to atrast!

Šī nodarbība ir iespēja tikties ar cilvēku, kas pārzina pašreizējo darba tirgu, personāla atlases principus, zina, ko darba devēji gaida un kādas kļūdas darba ņēmēji pieļauj. Tā ir iespēja uzzināt reālus ieteikumus, padomus un pieredzes. Tā ir iespēja būt soli tuvāk savam sapņu darbam!

Nodarbību vadīs portāla IrDarbs.lv vadītāja Evija Šalte, kura ar personāla atlasi nodarbojusies septiņus gadus.
„Nodarbības laikā dalīšos ar savu pieredzi personāla atlasē, aplūkosim darba meklējumus no darba devēju un darba ņēmēju viedokļa. Aplūkosim piemērus CV, noskaidrosim, kā pareizāk sastādīt savu CV, kā sagatavoties intervijai, kā intervijas laikā justies pārliecinātai par saviem spēkiem,”- par nodarbību stāsta Evija Šalte.

Motivējošā nodarbība „Kā atrast savu sapņu darbu?”

KAD:
12.novembrī plkst.18:00 – 21:00 

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

DALĪBAS MAKSA: Ls 10 (14,23 EUR_
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls (9,96 EUR)! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, jāpiesakās iepriekš rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679


IESPĒJA – INDIVIDUĀLĀ KONSULTĀCIJA!

Ir iespēja tikties ar Eviju Šalti arī individuāli! Konsultācijas laikā viņa ne vien atbildēs uz visiem Tevi interesējošajiem jautājumiem par darba meklēšanu, darba devēju interesēm, bet ari izjautās Tevi pašu un, balstoties uz savu pieredzi un zināšanām, spēs ieteikt gan jomu, kurā Tev meklēt darbu, gan arī konkrētus ieteikumus,kā meklēt un atrast savu sapņu darbu. Maksa- 20 Ls par stundu garu konsultāciju.

ATSAUKSMES:

Rita: Uz semināru gāju vairāk, lai dabūtu tādu kā iedrošinājumu tam, ka darbi ir un tos var arī mainīt, bet bez apstiprinājuma tam, ieguvu daudz citas informācijas, par ko līdz šim nezināju vai nebiju pat aizdomājusies, piemēram, ka ir pieņemama arī nestandarta CV forma. Noteikti ieteiktu noklausīties semināru visiem tiem, kas šaubās par darba vietas maiņu un arī tiem, kas ir darba meklējumos, jo Evija dod ne tikai teoriju, bet tīri praktiskas lietas, kas jādara meklējot darbu un ar savu entuziasmu iedrošina, ka viss ir iespējams.

Laura: Seminārs man patika. Lai arī šobrīd aktīvi jaunu darbu nemeklēju, ieguvu daudz noderīgas informācijas, kas noteikti palīdzēs, kad meklēšu. Bet svarīgākais, ko ieguvu – solīto makšķeri! Jo seminārs ļāva noticēt, ka katram ir sapņu darbs un ka ir daudz iespēju, kā līdz tam tikt. Un kamēr visas iespējas nav izmēģinātas – nekas nav zaudēts un nedrīkst aizmirst par savu sapņu darbu!

Līga: Man ļoti patika Evijas izteiksmes veids, prasme sadarboties ar grupu, uzklausīt un tajā pašā laikā neļaut novirzīties no tēmas. Uzzināju vairākus jaunumus – ka CV var veidot oriģinālā formā un nav nepieciešams pieturēties pie standarta, ka motivācijas vēstuli vēlams nosūtīt kā e-pasta vēstuli, nevis pievienoto failu, ka ilgstošs darbs vienā vietā vai vienā amatā uzliek zīmogu, ko grūti mainīt (aizdomas man par to bija, saņēmu apstiprinājumu), ka ir darba vietas, pēc kurām grūti atrast darbu citur (piemēram, valsts pārvalde – mans gadījums), ka nav bezcerīgu situāciju. Kopumā bija patīkami un lietderīgi pavadīts laiks. Paldies par šo semināru!

Elīna: “Jau aizejot dekrētā skaidri zināju, ka pēc bērna kopšanas atvaļinājuma nevēlēšos atgriezties iepriekšējā darba vietā. Seminārs jau pirmajās minūtēs apstiprināja, ka esmu piepulcējama tam lielajam skaitam cilvēku, kuru darbs vai pat visa karjera ir viena vienīga nejaušību virkne – savulaik vajadzēja kaut kādu nebūt darbu, draugi vai paziņas piedāvāja, vēl pēc laika kāds cits piedāvāja pavisam citu jomu… Skaidri jūtu, ka vairs neesmu vecumā, kas ļauj tā turpināt, tāpēc mans mērķis šajā seminārā bija gūt atbildi uz jautājumu, vai ar savām zināšanām un prasmēm varu veidot karjeru kādā konkrētā jomā, lai gan reālas darba pieredzes man tajā nav. Guvu pārliecību, ka līdz šim jau tā esmu bijusi gana drosmīga darba meklētāja, bet seminārā demonstrētie piemēri apliecināja, ka man vēl ir kur augt, un nu manis izvēlētā joma šķiet vieglāk sasniedzama.
Seminārā bija maz iepriekš nekad nedzirdētas informācijas, tomēr bija ļoti interesanti dzirdēt personāla atlases biroja „virtuves stāstiņus”, dalīties pieredzē ar grupas dalībniekiem un saņemt atbildes uz personīgiem jautājumiem no šīs jomas profesionāļa. Tuvākā nākotnē plānoju apmeklēt arī individuālo konsultāciju pie semināra vadītājas – viņa iedvesmo!
Mans lielākais ieguvums no semināra ir skaidra  vīzija par to, kādu vēlos redzēt savu karjeru.
Ja iepriekš par to atļāvos vien sapņot, tad tagad zinu, ka man par to jādomā jau tagadnes formā. Visi nepieciešamie resursi man jau ir, atliek tikai strādāt!”

Marta: “Seminārs patika. Bija draudzīga gaisotne, kas kopumā mazināja stereotipisko nepatiku pret darba pārrunām, jo satiku personu, kas intervē kandidātus. Guvu ieskatu par to, kā mēdz norisināties darba pārrunas. Seminārs palīdzēja “salikt pa plauktiņiem” darba atrašanas procesu. Viss tika sastrukturizēts – kas pēc kā jādara, kam jāpievērš uzmanība, no kā jāizvairās. Un līdz ar to arī palīdzēja man saprast savas nenoslīpētās lietas, kā arī tika atklāti knifiņi, kā izcelties pārējo kandidātu vidū.”

Madara: “Uzaicinājums uz semināru “Kā atrast savu sapņu darbu?” nāca īstajā brīdī, jo pēdējā gada laikā esmu nomainījusi divas darba vietas un diemžēl dažādu apstākļu dēļ lūkojos jau pēc trešās! Kas gan tādā situācijā varētu būt vēl vilinošāks kā iespēja uzzināt – kā atrast savu īsto…vienīgo..sapņu darbu?!
Patiesībā seminārs bija tāds labs spēriens, lai saprastu, ka manā vietā jau neviens neko ne izdomās, ne izdarīs! Pašai savā galvā vien ir jāizrok atbilde uz jautājumiem “ko tad es īsti gribu darīt? kas ir mans sapņu darbs?”, kas manā gadījumā nav nemaz tik viegli! Kā arī pašai ir jāiet un jācīnās, lai pie tā sapņu darba tiktu! Un seminārs ir lielisks atgādinājums par tiem līdzekļiem, kurus šajā cīņā var un vajag izmantot, un, ko labāk nedarīt!
Protams, lielu daļu no informācijas varētu atrast arī pati, bet man šāda veida seminārs likās efektīvāks, jo var iepazīties arī ar citu pieredzi, padiskutēt, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no cilvēka, kurš ir atradis savu sapņu darbu, un tagad palīdz to izdarīt arī citiem!”

Dalīties.

3 komentāru

  1. Kur ir kaut viena negatīva atauksme?? Nevar būt ta ka visi kas apmeklējušī šõs "noderīgos" seminārus ir palikuši tik apmierināti, uu mizas!

  2. Negatīvie cilvēki paliek mājās un lūr teļļuku, kamēr aktīvie apmeklē noderīgos seminārus un paliek ieguvēji. Tādas tās lietiņas.

Atstāt Ziņu