Vārda dienu svin: Ignats, Virgīnija

Monamour somiņu par pavasarīgo foto iegūst…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ziedu ievīts un koši raibs – tāds šogad ir bijis jūsu pavasaris, vismaz spriežot pēc jūsu iesūtītajiem pavasarīgajiem foto mirkļiem. Paldies par skaistajām un pavasarīgajām bildēm!

Noslēdzoties konkursam ‘Pavasarīgie foto mirkļi’, izvērtējām iesūtītās fotogrāfijas un nu esam noteikuši uzvarētāju.

Ņemot vērā lasītāju balsojumu un SievietesPasaule.lv redakcijas, kā arī Monamour.lv kolektīva balsojumu, lielāko atbalstu ir ieguvusi Inga ar fotogrāfiju Mazais pieneņu laukā.

Monamour.lv meitenēm gan īpaši patika kāds cits foto mirklis, proti, Alīnas Annajevas iesūtītā bilde – “Pavasaris mīlestības laiks”. Tā kā Alīna – īpaši komplimenti Tev par skaisto fotomirkli!

Tomēr kopsummā lielāks atbalsts bija Ingas mazajam pieneņu laukā. No sirds apsveicam Ingu! Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

Galvenā balva- koša pavasarīga rokassomiņa!
Konkursa uzvarētāja savā īpašumā iegūs Monamour.lv veidoto pavasarīgi košo rokassomiņu, kuru tu varēsi paņemt līdzi uz ballīti vai pastaigu. To var arī izmantot kā kosmētikas somiņu vai maciņu brillēm. Kvalitatīvs roku darbs. Ārpusē 100% kokvilna, iekšpusē melnais audums. Somiņas garums 17 cm.
Un galvenais- tāda somiņa būs tikai Tev vienai!

Monamour.lv – tas ir interneta veikals, kurā Jūs atradīsiet tikai kvalitatīvus rokdarbus, oriģinālus aksesuārus, košas rotaslietas, neparastas dāvanas un daudz dažādu lietiņu, kurās ir tik viegli iemīlēties! Tā ir vieta, kur visu gadu mīt pavasarīga noskaņa un nebeidzama iedvesma, kura izpaužās košās rotaslietās. Cienot katras sievietes individualitāti, pārsvarā visas monamour.lv skaistumlietas tiek veidotas tikai vienā eksemplārā, jo mums, sievietēm ir tik svarīgi būt neatkārtojamām!
Visas skaistumlietas var apskatīt gan mājaslapā, gan atnākot uz veikalu-biroju, kas atrodas pašā Rīgas sirdī: Teātra ielā 3, pie Galerijas Centrs.

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu