Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Modernās bižutērijas paradīze – Vincento

Pinterest LinkedIn Tumblr +

tnāca rudens, dienas kļuva tumšākas un apmākušās. Līdz ar to arī mūsu garderobē parādījās arvien tumšāki, aukstāki toņi. Bet dažreiz tik ļoti gribas iepriecināt sevi šajās apmākušajās dienās ar kaut ko skaistu un elegantu! Vislabāk to spēs izdarīt skaistas rotas. Formu un krāsu gammu daudzveidība – tās ir īpašības, kas atšķir modernu bižutēriju no dārglietām. Jūs vienmēr varat atrast kaut ko skaistu gan jūsu vakara, gan arī ikdienas tērpam. Turklāt tas būtiski neietekmēs jūsu naudas maku, jo tagad kvalitatīva bižutērija pieejama par saprātīgu cenu.

Mūsdienīgā bižutērija nav tāda, ko esam pieraduši saprast ar šo vārdu. Tehnoloģijas ir pavirzījušās tālu uz priekšu, un mūsdienīgie izstrādājumi daudzkārt pārspēj savus „senčus” gan kvalitātes, gan dizaina ziņā. Pašlaik bižutērija tiek izgatavota no augstas kvalitātes antialerģiskiem sakausējumiem (kas nesatur smagos metālus, tādus kā niķelis un alva), un ar īsto zelta segumu 18K, kas atbilst 750. provei. Tādējādi jūsu āda kontaktē tieši ar zelta segumu, nevis ar pašu sakausējumu.

Ko nozīmē kvalitatīva bižutērija? Rotas kļuvušas labākas un tās iespējams valkāt daudzkārt ilgāk. Un kā tad ir ar dizainu- jautāsiet? Protams, gribas taču valkāt ne tikai kvalitatīvas, bet arī skaistas rotas, kuras izcels ne tikai jauno tērpu, bet arī acis, figūru, sejas ovālu. Šajā ziņā dizaineri arī daudz ko ir sasnieguši. Pateicoties mūsdienīgām iekārtām, tagad rotu forma nav šķērslis – ir iespējams viss! Sākot ar parastu lodīti un beidzot ar neiedomājamām ziedu, dzīvnieku, abstraktu figūru formām. Bet slaveno Swarovski kristālu un augstās proves cirkona izmantošana padara mūsdienu moderno bižutēriju par grezniem mākslas darbiem.

Kompānija „Vincento” šobrīd piedāvā vislielāko modernās bižutērijas, kurā iestrādāti Swarovski kristāli, izvēli Rīgā. Mājaslapā jūs atradīsiet vairāk kā 3000 dažādu auskaru, kulonu, gredzenu un citas bižutērijas modeļu. Bet mājīgajā veikaliņā Rīgas centrā (Kr. Barona ielā 93) vienmēr visu to var pielaikot un saņemt mūsu speciālistu konsultāciju.

Tāpat arī līgavas veikalā „Vincento” atradīs rotas savai kāzu kleitai. Vislielākā diadēmu, kaklarotu, rokassprādžu, aksesuāru izvēle frizūrām. Ļoti liels līgavu skaits kāzās ir laistījies „Vincento” rotās, un tās tiešām padarīja viņas par īstām karalienēm.

Mīļās dāmas, iepriecināsim sevi, savus tuviniekus, mīļos un tuvos šajās apmākušajās dienās ar savu smaidu un labu garastāvokli. Jo vēl mazliet, un atkal būs pavasaris, siltu un pozitīvu emociju jūra. Bet pagaidām ieprieciniet sevi, iegādājoties skaistas un nedārgas rotas “Vincento”!

Dalīties.

8 komentāru

  1. Werry berry on

    Jā, es jau uzmetu aci pāris auskariem. Nav tā,ka man viņu trūktu, bet vienmēr gribas kādu jaunu,foršu un skaistu auskaru pārīti 😀

  2. Jūlija Liene R. on

    Biju pārsteigta,ka gredzeni šeit tiešām maksā tiik lēti..atceros,kad man tika uzdāvināts saderināšanās gredzens, tas maksāja vairāk kā pussimt latus, un tas vēl neskaitījās no dārgākajiem. A šeit smukus gredzentiņus ar spīdīgiem akmentiņiem- kristāliem pat par padsmit latiem var nopirkt. Nu ko ,jācer,ka puši uz šiem Ziemassvētkiem sarosīsies un nākamvasar būs vairāk kāzu 😀

  3. Protams atvainojos, bet daudzas no tām, kas te piedāvātas par 20 Ls, internet;]ā citur var iegādāties par 2 Ls. Ļoti liels uzcenojums.

  4. Ļoti labs veikaliņš. Pērku pie viņiem jau trīs gadus. Nekādas problēmas pagaidām nebija.<br>Cenas atbilst kvalitātei. Maize arī var nopirkt pa 0.30 Ls, bet ir arī pa 0.60 Ls un pat par 1.00 Ls. Es piekrītu tam lai nopirkt vienu labu lietu, nekā 2-3 sliktas.

Atstāt Ziņu