Vārda dienu svin: Lība, Emma

Mīlestības spēks caur saldo ēdienu – īstiem gardēžiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Valentīndienu gaidot, DāvanuServiss.lv komanda iesaka Tev piedalīties konkursā –
Saldais pārsteiguma deserts mīļotajai/am!


Iesūti fotogrāfiju vai nelielu foto stāstu, kura galvenā tēma – Saldais pārsteigums manai/am mīļotajai/am Valentīndienā!

Konkurss ilgst no 5.02. – 14.02.

14. februārī sociālajā vietnē Facebook.com paziņosim 3 uzvarētāju pārus, kuri tiks pie romantiskām balvām no DavanuServiss.lv sadarbības partneriem –
SPA Centra apmeklējums 2 personām

ChampagneintheSky ® – Šampanietis debesīs 2 personām

Atpūta diviem omulīgajā pirts namiņā Stārķa Ligzda

Svarīgi! Bildē jābūt redzamam vismaz vienam no pārsteiguma dalībniekiem!

Bildes sūti uz info@davanuserviss.lv

Kā zināms – mīlestība iet caur vēderu un kas varbūt jaukāks par Valentīndienā pagatavotu īpašu desertu mīļotajam cilvēkam? Dažādi saldie ēdieni un saldumi ir tās ēdamās lietas, kuras padara mūsu ikdienu enerģiskāku, priecīgāku un vienkārši baudāmāku. Katrai valstij, katram cilvēkam ir vismaz viens saldais ēdiens vai kāds īpašs kārums, kurš viņam garšo! Tad nu gaidot Valentīna dienu, vēlamies padalīties ar interesantiem par 3 īpašiem saldajiem ēdieniem, kas varētu padarīt garšīgāku arī Tavu Visu Mīlētāju dienu!

DāvanuServiss.lv komanda šogad Valentīndienas svinētājiem un saldo ēdienu mīļiem iesaka pagatavot Tiramisu. Tradicionālā izpratnē, šo krēmu gatavo no maskarpone siera un vēl dažādām sastāvdaļām, bet mēs iesakam tam pievienot klāt saputotu saldo krējumu, veselas avenes un sasmalcinātas zemenes. Tas šo gaisīgo desertu padarīs vēl atsvaidzinošāku un baudāmāku. To dekorējam ar svaigām piparmētru lapiņām un liekam klāt daudz, daudz mīlestības un laba vēlējumus, tad garantējam, ka šis deserts būs visgaršīgākais!

Piemēram, Itālija ir slavena ar savu Panna Cotta.Tas ir tik garšīgs un pieprasīts, ka izplatījies ārpus Itālijas robežām. “Panna Cotta” itāliski nozīmē – “vārīts krējums”. Parasti to gatavo no saldā krējuma, cukura un želatīna, un labai garšai lieto vaniļu – pasniedz ar ogu mērci.

Deserts nāk no Ziemeļu Itālijas Pjemontas reģiona, tas ir cieņā visā Itālijā un tur to pasniedz ar savvaļas ogām, karameli, šokolādes mērci vai augļu biezeni. Nav precīzi zināms, kā un kad šis deserts parādījās, bet dažas teorijas liecina, ka krēms, kurš kalnainajā Ziemeļitālijā ir slavens jau no seniem laikiem, tika baudīts ar augļiem vai saldinātiem riekstiem. Īpaši Valentīndienai DavanuServiss.lv komanda iesaka pamēģināt izveidot Panna Cotta sirsiņas formā un pasniegt savam mīļajam, kas atstās iespaidu un galvenais, ka no sirds.

Kad runa ir par Brilē krēmu (Crème brûlée), vēsture par šo lielisko desertu ir sarežģīta un daudz apspriesta. Anglija, Spānija un Francija  apgalvo, ka ir izveidojusi pirmo Crème brûlée versiju. Tomēr ņemot vērā ka deserta nosaukums ir franču valodā, tad Francijai pieder šī saldā ēdiena šarms un garšas burvība! Gandrīz jebkurā mazā Francijas kafejnīcā tiek piedāvāts šis saldais ēdiens un īpaši daudz variāciju tamir svētku dienās. Viena no tām, protams, ir arī Valentīna diena, kad šo desertu pasniedz ar īpašām piedevām mīlniekiem!

Izslavētais šokolādes fondju ir šveiciešu deserts, kas jau izsenis ir viens no pazīstamākajiem visā pasaulē. Tieši Šveice bija pirmā valsts, kurā pēc siera fondju sāka gatavot arī šokolādes fondju īstiem gardēžiem. Kā jau visiem zināms šokolādesaistās ar kaisli un seksuālo enerģiju. Šokolāde ir viena no lietām, ko visvairāk pērk un dāvina tieši svētā Valentīna dienā! Tas ir saldākais veids, kā atzīties mīlestībā!

Vēlam Tev atrast pareizo veidu kā atzīties mīlestībā un kā iepriecināt savu otru pusīti! Gatavojies šai īpašajai dienai laicīgi kopā ar mums – DāvanuServiss.lv

www.davanuserviss.lv

 

 


Dalīties.

3 komentāru

  1. DāvanuServiss.lv on

    2 uzvarētājus noteiks DāvanuServiss.lv sociālo tīklu (Facebook un Draugiem.lv) sekotāji ar "Patīk" palīdzību! Bet trešais uzvarētājs būs DāvanuServiss.lv simpātija, kuru izvēlēsimies mēs!<br>Lai veicas dalībniekiem!<br><br>Tavs DāvanuServiss.lv

Atstāt Ziņu