Vārda dienu svin: Igors, Margots, Ingvars

Mīklainie e-pasti vēl mīklainākā valodā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Droši vien arī jūs regulāri saņemat dažādus e-pastus, ko sauc par ‘spamiem’. Labi, visādas reklāmas, tas nu būtu mazakais, bet nesaprotu, kāds labums ir kādam sūtīt šāda tipa vēstules, kurās nesaprotamā (it kā latviešu valodā) mēģina piedabūt mani atbildēt.

Pirmkārt, vai tiešām tie, kas sūta domā, ka kāds normāls cilvēks atbildēs kādreiz šādai vēstulei, kuru tie pat nav papūlējušies normāli iztulkot un sanācis ir kaut kas nelasāms. Šorīt e-pastā atnākusi bija šāda vēstule, smējos vēderu turēdama:

sveiki dārgie
kompliments dienā es ceru, ka jūsu darāt labi tur, es saņēmu e-pastam no ( www.nekur.lv ) es gribu ieviest manu self jūs, mans vārds ir Emily, un manu e-pasta adrese ir (emilyaddison35@yahoo.com) es esmu neprecējies nekad nav bijuši precējušies, jo tas ir mans prieks rakstīt jums, un zināt, ja jūs pieņemsiet manu uzaicinājumu draudzības, jo man patīk draugi, kas patiešām mani interesē, kas kam ir sakari ar jums, ja jums ir vēlme ar mani , lūdzu, es gribētu Jums sazināties ar mani atpakaļ ar manu e-pasta adresi, lai mēs varētu iepazīt viens otru labāk dalītos mūsu sajūtas un redzēt, kas nākotnē dos mums. Es būšu ļoti laimīgs, ja jums rakstīt man, izmantojot manu e-pasta lai viegli nodrošinātu saziņu un pastāstīt vairāk par mani un sūti jums manu attēlu, es būšu gaida dzirdēt no jums paldies un ir jauka diena, jūsu jaunais draugs.
Emily

hello dear
compliment of the day i hope your doing fine over there, i got your email from ( www.nekur.lv ) i want to introduce my self to you,my name is Emily, and my email address is (emilyaddison35@yahoo.com) i am single never been married, as it is my pleasure to write you, and know if you will accept my invitation for friendship, because i like friends, which really interest me in having communication with you, if you will have the desire with me, please i will like you to contact me back with my email address ,so that we can get to know each other better share our feelings and see what future will bring to us. i will be very happy if you write me through my email for easy communication and to tell you more about me and send you my picture, i will be waiting to hear from you thanks and have a nice day, yours new friend.
Emily


Varbūt pienāktos viņai tāpat arī atbildēt:

“Nu, paldies vēstule, Emily, dārgie, mans nebūt draudzēties ar jums. Es nebūšu gaida dzirdēt no jum,s paldies un ir jauka diena.” 🙂

Dalīties.

4 komentāru

  1. jā, es arī tāda tipa saņēmu, viņi otrā galā nezina, ka google uz latviešu valodu tulko ar nobīdi 🙂

  2. google tulkotaajs, kaa arii gandriiz visi citi online pieejamie tulkotaaji, tulko ljoti nepareizi. Tas attiecas ne tikai uz latvieshu valodu. Taa tas ir visaas valodaas.

Atstāt Ziņu