Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Mežāži, aprīlī katru zaudējumu uztveriet par jaunu iespēju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

isi gali ūdenī. Migla, migla balta rasa, laukā laidu Mežāzīti…
Tāpat kā citām Kardinālajām zīmēm, aprīlis jums ir pārmaiņu mēnesis un jums tas iebliezīs pa jūsu it kā visskaidrāko un it kā vienkāršāko vietu – jūsu darbu un karjeru. Tajā pat laikā tā jums ir vārīga vieta, jo uz tās daudz kas jums turas. Aprīlis var lavīnā paraut līdzi mājas, ģimeni, attiecības un jūsu emocionālo mieru.

Bet MIERU, TIKAI MIERU! Domāsim tālāk.

30. martā jums ieplūdīs jauna, svaiga, ļoti aktīva enerģija jūsu māju, ģimenes un emocionālās labklājības sektorā. Tā būs rosinoša enerģija, kas paģērēs to, lai jūs atbrīvotos no visa, kas ir nokalpojis savu laiku. Tālāk šī enerģija virzīsies uz jūsu darba, karjeras un dzīves misijas pusi.

15. aprīlī darba/karjeras sektorā notiks pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu. Šis aptumsums iezvanīs 10 dienu ilgu totālas destrukcijas laiku un te nu ir jāsaprot, kas notiek. Tas var būt arī kā zināms buldozers, kas sagrauj esošo līdzsvaru.

Mieru, tikai mieru. Jums ir ārkārtīgi spēcīgi trumpji, lai šajos neviennozīmīgajos laikos ne tikai tikt cauri ar veselu ādu, bet arī uz šiem laikiem iegūtu sev neatsveramus labumus.

Sāksim ar to, ka pat ja jums izgāžas projekti vai jūs zaudējat darbu, tad tas ir aptuveni uz vienu nedēļu, kad nāks jauni, DAUDZ LABĀKI PIEDĀVĀJUMI par esošajiem. Šim destrukcijas laikam sekos ļoti fantastisks konstruktīvais laiks. Katrs zaudējums tagad ir uztverams tieši tā – kā iespēja, IESPĒJA.

Komunicējiet daudz un dikti
un ļoti uzmanīgi klausieties,
ko saka jūsu vistuvākie.
Caur viņiem jums
nāks svētība.

Aprīlī (sākot ar 5. datumu) jums būs īpašas spējas. Jums kaisles dieviņš Eross ir jūsu personības sektorā, kas padara jūs ļoti iekārojamus. Klāt vēl nāk tas, ka jums būs fantastiskas komunikācijas spējas. Šajā sektorā jums sakoncentrēta ārkārtīgi spēcīga un maiga enerģija. Cilvēki gribēs jūs, jo tagad jūsu diplomātijas spējas būs īpaši smalkas (Venēra Zivīs jums). Komunicējiet daudz un dikti un ļoti uzmanīgi (!) klausieties, ko saka jūsu vistuvākie (dzīvesbiedri un biznesa partneri). Caur viņiem jums nāks svētība.

Vēl viens ļoti svarīgs aspekts. Visa šī destruktīvā vētra (15.-25.04.) norisināsies jūsu darba/karjeras sektorā, kurā jums vēl līdz 2015. gada novembrim atrodas Ziemeļu mezgls, bet Ziemeļu mezgls ir vārti uz laimi un nākotni. Paskatieties kārtīgi, kuri momenti jums jūsu darbā/karjerā ir nevajadzīgi. Ko jūs gribētu atdot labprātīgi destruktīvajiem spēkiem? Atcerieties- pēc destrukcijas nāks konstruktīvie spēki ar ļoti barojošu un radošu enerģiju.

Aprīlī jums nulle gramu alko! Ir jāklausās un jākomunicē. Komunikācija tagad jums ir viss! Viss Zodiaks tagad ieslēgsies mega pavasara tīrīšanā – destrukcijā. Konstruktīvo enerģiju kā uguntiņu krāsniņā tagad sargās Vēži un Zivis. Ja kādu ūdens kustoni zināt, tad viņos arī ir vērts ieklausīties. Vispār klausieties ļoti uzmanīgi, kādi vēji gaisā un jūs precīzi nočujīsiet, kurā virzienā jums būs doties tad, kad vētra norims.

Šis nav un nebūs niansēts laiks (līdz 25. aprīlim), bet gan samērā brutāls laiks. Toties jūs būsiet izcili niansēti un šarmanti un cilvēki pie jums nāks pēc padoma/patvēruma (kā allaž). Nenovērtējiet sevi par zemu! Algas pielikums jums būs, jo vienīgie visā Zodiakā jūs aprīlī būsiet skaidrā, bet tas ir zināms gavēnis. Bet par gavēšanu un skaidro prātu jums pienāksies LIELS atalgojums. Neiekrītiet apkārtējā jezgā. Maijs būs 100x mierīgāks un niansētāks, tad arī parunāsim par to algu, kas jums pēc būtības pienāksies.

Paldies, ka esat! Spēku un izturību jums, seksīgie un sakarīgie! Ar humoru un uz priekšu!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu