Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Mēs esam vienoti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sestdienas sajūtas tupinājās līdz pusnaktij`, jo nemitīgi mēģināju noķert visu informāciju no medijiem par to kādi tad būs vēlēšanu rezultāti. Šī, man šķiet, bija pirmā reize manā līdz šim pavadītā dzīvē, kad tik daudz laika pavadu pie TV, skatoties ziņas un aktīvi “ķerto” jebkādu informāciju par vēlēšanu rezultātiem. Jā, savādā sajūta mani nepameta arī dodoties pie miera, jo visu laiku galvā turējās jautājums:”Kāda būs rītdiena?!”
Svētdienas rītā, pa visam negaidīti, no blakus istabas kaimiņa saņēmu pozitīvu un nomierinošu ziņu “Mēs uzvarējām! Pret bija pārsvars!”
Es, kā jau svētdienas rītā, samiegojusies nevarēju uzreiz saprats par ko tad iet runa? – Mēs uzvarējām!? Bet ar ko mēs cīnījāmies, mani uzrunāja iekšējs jautājums?
Ieraudzījusi Latvijas attēlu TV ekrānā un procentu sadalījumu, sāku saprast par ko iet runu, un neviltoti emocijas ņēma virsroku, skaļš “Jes!” izbrāzās cauri dzīvokļa sienām un es jutos droša un vienota 🙂
Mēs bijām, esam un būsim vienoti. To mēs pierādījām, cerams mūsu valsts vīriem neienāks prātā vēl kādi pārsteigumi, lai atkal mūs pārbaudītu!
Tikai, es nebūt neuzskatu, ka tā bija tāda kā cīņa, starp divām nācijām, jo pēc vakardienas bija patīkami redzēt un dzirdēt, ka cilvēkiem ir savs viedoklis par šo situāciju un arī daudzi krievvalodīgo bija nesaprašanā par to, kāpēc tas viss tiek ierosināts!
Redz cik daudz tomēr var viens cilvēks. Ierodās viņš te mūsu zemē, ierosina pilnīgu bezjēdzību, tādējādi nevis panākot integrāciju un saliedētību, bet iespējams kurinot naidu divu tautu vidū un mūsu valsts vīri/ kalpi, kuru pienākums un gods ir pastāvēt par savu valsti, nez kāpēc pakļaujas, kādam kurš rīkojas savu personīgo interešu labā.Visu cieņu mūsu deputātiem, pie “stūres” ar viņiem, mēs tik tiešām tālu tiksim! Tik gribas atgādināt, ka mēs bijām, esam un būsim vienoti! Ceram,ka mūsu deputātiem vairs neienāks prātā kāds joks, lai par to atkal pārliecinātos!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu