Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Merilinas Monro skaistuma knifiņi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kad režisori reiz lika provju laikā Merilinai aiziet no viena telpas gala līdz otram, viņa to izdarīja tikai sev pārliecinošā un raksturīgā gaitā. Ikreiz, kad viņa pagāja garām kādam vīrietim, tas atskatījās. Kad pagāja garām sievietei, tā viņu vēroja un mēģināja uzminēt viņas gaitas noslēpumu. Tāds viņai bija un ne viens vien! Bet Merilina nebija skaudīga, tāpēc viņa visas savas dzīves laikā, šad tad padalījās ar saviem skaistuma knifiņiem, tajā skaitā – par savu gaitu – lai jebkura sieviete varētu tos pārņemt un izskatīties tikpat labi, cik Merilina pati. Te būs daži no tiem!

Īpašā gaita
Nav zināms, kā Merilina nonāca līdz šādam secinājumam, bet skaidrs ir viens – tas strādā! Izrādās, Merilinas triks bija nogriezt vienai kurpei papēdi par ceturtdaļu īsāku, kas staigājot lika viņas sēžamvietai pavedinoši gorīties. Tā kā viņa bija sieviete ar sievišķīgām formām, tad gala rezultāts bija patīkams un acīm tīkams. Varbūt ir vērts pamēģināt?

Krūšu galiņi
Nav noslēpums, ka Merilinai bija ļoti skaistas un perfekti veidotas krūtis. Reiz kādā filmas uzņemšanas ainā, režisors bija pārliecināts, ka viņai zem kleitas ir uzvilkts krūšturis, bet Merilina spītīgi atbildēja, ka nav. Kad režisors nav ticējis, viņa nevilcinoties pacēlusi kleitu un parādījusi kailas krūtis. Tas vien ir pierādījums tam, ka viņai ir bijis, ar ko lepoties. Izņemot kādu nepilnību viņas ķermenī. Viņai nepatika, ka krūšu galiņi nekad nav stingri. Viņa izmēģināja tos ierīvēt ar aukstu ledu, bet arī tas nelīdzēja. Tad nu viņa atklāja citu – daudz labāku veidu – krūšturī, vajadzīgajās vietās, ielika mazas, apaļas podziņas. Gala rezultātā, vienmēr viņas krūšu galiņi cauri apģērbam izskatījās kārdinoši uzbrieduši.

Krūtis
Viņas skaisto krūšu noslēpums ir regulāra krūštura nēsāšana – Merilina gandrīz nekad nešķīrās no krūštura. Viņa bija dzirdējusi, ka šis niecīgais apģērba gabals palīdzēšot krūtim nenokarāties, tāpēc viņa to nenovilka pat gulēt ejot. Izklausās mazliet pārspīlēti, bet ko gan apņēmības vārdā nedarīsi?

Sejas āda
Lai arī nav zināms, cik tas bija efektīgi, Merilina savu seju mēdza ieziest ar vazelīnu. Viņa apgalvoja, ka tā var ilgi saglabāt ādu svaigu, lai arī citi izteicās, ka tā blakusefekts ir, ka var ātri tikt pie matiņiem uz sejas. Tas arī nebija melots, jo vēlāk viņai patiešām fotouzņēmumos varēja saskatīt matiņus uz vaigiem. Bet iespējams, viņai bija triks, kā arī no tiem tikt vaļā!

Mati
Gandrīz neviens Merilinu nespēj iedomāties savādāku, kā vien ar blondiem, viegli lokainiem matiem. Lai arī, pirms viņa kļuva pazīstama visā pasaulē, bija brūnu matu īpašniece. Blondo matu toni viņa atjaunoja, krāsojot tos katru nedēļu. Nav zināms, kāpēc viņa darīja to tik bieži, jo gala rezultātā tie bija ļoti sabojāti un arī savām lasītājām to neiesakām darīt.

Lūpas
Skatoties uz Merilinas Monro lūpām, uzreiz atceramies viņas koķeto smaidu, ko viņa bija izkopusi līdz pilnībai un apbūra ne vienu vien vīrieti! Izrādās, ka viņas juteklisko lūpu noslēpums slēpās kosmētikā. Merilina lūpas krāsoja ar piecu toņu lūpu zīmuļiem, lai dabūtu pareizās kontūras un ar atbilstošu tonējumu izceltu lūpas, jo tās neuzkrāsotas bija tiešām neizteiksmīgas.

Rakstā izmantoti materiāli no grāmatas Antonijs Sammers “Dieviete. Merilinas Monro dzīves noslēpumi.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu