Vārda dienu svin: Malvīne, Malvis

Meitenes izmēģinājušas jaunos epilatorus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms kāda laika SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Philips izsludināja konkursu “Sievišķīgie nākotnes izgudrojumi“, kas guva lielu atsaucību tieši galvenās balvas dēļ – laimēt varēja 3 „Philips” sērijas Satin Perfect jaunākās paaudzes epilatorus.
Tos nopelnīja trīs laimīgas dāmas- Fanija, Kety un Orchid18.
Meitenes izmēģinājušas savus jaunos epilatorus un nu dalās iespaidos ar jums. Vai āda tiešām ir gludāka, kā jaunie epilatori darbojas un cik tie ir ērti?

Fanija: Esmu ķērusies klāt pat padusēm un virslūpai!
Pēc dzemdībām es sev nosolījos – vairāk nekādu sāpju manā dzīvē! Ar šo devīzi es dzīvoju, līdz uzgāju konkursu par Philips epilatoriem. Es atcerējos, cik foršas maigas ir kājas pēc noepilēšanas un man sagribējās noskaidrot vai ir kaut kas mainījies 7 gadu laikā, kopš mana pēdējā epilatora, kurš pārceļoties no vienām mājām uz otrām kautkur bija pazaudējies.

Līdz šim es biju epilējusi tikai kājas. Paduses??? Vienreiz pamēģināju, likās, ka acis izsprāgs no dobumiem, pietika. :)) Virslūpa? nu nē taču, sāp! Pielietoju depilācijas krēmus un citas alternatīvas, kas diemžēl nesamazina apjomu kā to darīja epilators. Tādēļ ļoti nopriecājos, kad izrādījās, ka esmu ieguvusi savā īpašumā Philips epilatoriiiiņuuuuu!!! Liels paldies par to.

Jau pirmajā dienā notestēju visu, kas bija lielajā spožajā kastē. Tur bija 2 veidu epilatori un 3 uzgalīši. Mazais epilators bikini un virslūpai un citām smalkākām vietiņām, lielais ar dažādajiem uzgaļiem – pamatmasai 🙂
Izmēģinot uz kājām man vienbrīd šķita, ka tas ir sabojājies, jo rūkt rūca, bet gaidīto sāpju nebija, tikai nedaudz adatiņu sajūta. Ilgi par šo lietu funktierēju, tad nopriecājos, ka mans sāpju slieksnis kopš dzemdībām ir paaugstinājies 🙂 Lielajam epilatoram patiesi ir plata “darba josla” , kas ieekonomē laiku un darbu un sāpes 🙂 Esmu ietrennējusies pa šo laiku noepilēt abas kājas pa 7 minūtēm! 🙂 Klāt ir arī, ja nekļūdos, 3 veida uzgalīši, masējoši, veldzējoši un tml. Atzīšos, ka no tiem nekādu atšķirību nejutu.
Fantastiska “fīča” ir gaismiņa, skanēs gluži kā reklāmās, bet tagad es varu epilēt, kur man ienāk prātā un nav jāatrod apgaismotākais stūris istabā. It really works!

Mazais epilators. To es praktiski neizmantoju, kaut testējusi esmu. man patīk, kad viss notiek ātri un ar vērienu, tādēļ arī augšlūpu epilēju ar lielo epilatoru. Jā, jā, augšlūpu. Esmu mainījusi paradumus un šobrīd epilēju gan augšlūpu gan paduses ar (lielo) epilatoru. Vienkārši tas notiek tik ātri, ka es īsti nepaspēju sajust sāpes pa nopietnam. Mazais epilators ir uz baterijām, līdz ar to pa vasaru ceļojot iemetu viņu somā un tas guļ neviena nemanīts, līdz brīdim, kad atkal ievajagas pārņemt kontroli pār savu ķermeni. Iztīrīt ar klāt pievienoto slotiņu ļoti viegli, nekas nav jāskrūvē vaļā. Bikini zona – nē, vēl neesmu saņēmusies, maliņas gan pa druskai piekopju, kad uz pludmali dodos.

Kopumā – epilators ir kļuvis par manu (un arī manas draudzenes :)) labāko draugu, gandrīz vai žēl, ka (tfu tfu tfu) nav vairāk apmatojuma uz ķermeņa 🙂 Extra uzgaļiem atšķirību pielietojumā neesmu atradusi, bet gaismiņa darbojas lieliski un arī platā josla ir labs uzlabojums, tas mazina sāpes un laiku, ko patērējam šim darbiņam.


Orchid18: Pincetīte ar gaismiņu- neatņemama mana rokassomiņas sastāvdaļa!

Par epilatora saņemšanu biju ļoti, ļoti, ļoti priecīga! Mans iepriekšējais bija vecs Braun modelītis, tāpēc te nu ir ko salīdzināt.
Pirmkārt, dizaina ziņā patīk jau nu ļoti, ir ērts un parocīgs un visādi citādi tajā ziņā tīkams. Attiecībā sāpēm procesa laikā gan teikšu, ka nejūtu praktiski nekādu atšķirību, tas pats, kas iepriekš. Tomēr šis epilators, šķiet tiešām izrauj pavisam sīkus matiņus, jo kājas ir manāmi gludākas – un tas taču ir galvenais, kas jāpanāk, vai ne? Turklāt gaismiņa arī ļoti palīdz, it īpaši, ja telpā apgaismojums nav tik spilgts, kā gribētos.
Papildus visam esmu priecīga par komplektā iekļauto pincetīti ar gaismiņu, tagad tā ir neatņemama manas rokassomas satura sastāvdaļa! Kopumā esmu ļoti apmierināta!

Kety: Mans vecais epilators varēs doties pelnītā atpūtā!
Jau iepriekš ar epilatoru biju uz Tu, jo jau vairākus gadus lietoju citas firmas modeli, tā kā man ir ar ko salīdzināt. Pirmais, ko ievēroju saņemot epilatoru, tā kompakto un ērto iepakojumu un uzreiz nopriecājos, ka ikdienā būs ērti to glabāt un vajadzības gadījumā izņemt. Tā dizains – ērts turēšanā, viegli mainīt galviņas un arī viegli iztīrīt pēc padarītā darbiņa. Lietošanā stipri ātrāks par manu veco epilatoru, ļoti viegli piekļūt dažādām vietiņām. Matiņus izrauj (nevis aplauž) labi, tomēr tādus galīgi mazus bija jāpalīdz ar pinceti izraut, jo epilatora diski tos nespēja notvert. Āda pēc epilēšanas gluda un pat apsārtums minimāls, kas pēc mitrinošā krēma uzklāšanas arī izzuda. Runājot par pinceti, ar to vēl nesanāca aprast, bet uzreiz jau sapratu, ka uzacīm gan viņa nederēs, jo ir par masīvu, bet tā kājām, lai piepalīdzētu ar maziem un ieaugušiem matiņiem, domāju būs ok.

Kā būtiskus plusiņus vēlos minēt trīs: 
1. daudz nesāpīgāks, lietojot praktiski nejutu nekādu diskomfortu;
2. gaismiņa, kas patiešām ļauj saskatīt pat pašu mazāko matiņu;
3. forši ir arī tas, ka viņu var pielietot bez vada. 

Uzskatu, ka piedāvāta komplektācija ir ļoti noderīga, it īpaši jau trimmerīts :).Kopumā ar šo epilatoru esmu ļoti apmierināta, patiešām prieks būs darboties un mans vecais modelītis varēs doties pelnītā atpūtā! Ja kāds prasītu ieteikt, noteikti ieteiktu! Paldies sievietespasaule.lv par piedāvāto konkursu!

 

Philips sērijas Satin Perfect jaunās paaudzes epilatori
Ar ko īpaši ir šie jaunie epilatori? Tajos iestrādāta unikāla matiņu pacelšanas un vibrācijas sistēma, Premium aktīvās masāžas sistēma, kā arī gaismiņa, kas ļauj saredzēt pat sīkākos matiņus.

Visiem jaunās Satin Perfect HP6576 sērijas epilatoriem ir šādas lieliskas īpašības:

* Pateicoties īpaši platai epilatora galviņai, vairāk matiņu tiek izrauti vienā reizē

* Ieliektā epilatora galviņa atkārto katru ķermeņa izliekumu

* Keramikas diski

* Spiediena kontrole nodrošina nemainīgu epilatora darbību

* Unikāla matiņu pacelšanas&vibrācijas sistēma

* Optimāla izmēra uzgalis

* Integrētā gaismiņa ļauj saredzēt pat sīkākos matiņus

* Matiņu pacēlējs

* Premium aktīvās masāžas sistēma

* Divi ātruma iestatījumi

* Mazgājama epilatora galviņa

* Līdzi nāk izsmalcināta somiņa un birstīte epilatora tīrīšanai

Jaunās paaudzes epilatoru tehniskā informācija:

· Matiņu ķērāju skaits: 32

· Rotācijas skaits minūtē: 2550

· Raušanas darbības minūtē: 81.600

· Spriegums: 100 – 240 V

· Frekvences: 50 – 60 Hz

Dalīties.

Atstāt Ziņu